kastracja

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw kwi 12, 2012 8:09 kastracja

Witam, niedlugo mam zamiar wykastrowac mojego kocurka. Obok jest gainet weteranyjny na ul Prostej 2/14 w Warszawie. Czy ktos moze sie podzielic ze mna opinia o tym miejscu?

Ola88

 
Posty: 6
Od: Czw kwi 12, 2012 7:47

Post » Nie kwi 15, 2012 18:09 Re: kastracja

Ola88, oba moje własne koty i tymczasy (w miarę potrzeb) są pacjentami tego gabinetu (viewtopic.php?f=22&t=78209#p4862467) :) . Moje koty były tam kastrowane, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, koty dostałam wybudzone, wet szczegółowo opisał mi jak się nimi zająć. Jedyna wada, że chirurg przychodzi tam raz w tygodniu - trzeba się dostosować.
Oprócz tego w tym gabinecie prowadzone są moje koty jak i częstokroć tymczasowe - zarówno pod względem profilaktyki jak i różnych dolegliwości. Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług oraz kontaktu z lekarzami - wszystko tłumaczą, objaśniają, na bieżąco się dokształcają a w razie potrzeby kierują na konsultacje specjalistyczne. natomiast nie ma zwyczaju drenowania kieszeni na niepotrzebne badania i preparaty.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Śro kwi 18, 2012 7:19 Re: kastracja

Dziekuje za odpowiedz :D Buszujac po internecie ciezko bylo znalesc jakiekolwiek opinie o tym wecie. Ale: jak juz byly to same pozytywne :lol:

Ola88

 
Posty: 6
Od: Czw kwi 12, 2012 7:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości