WARSZAWA - Ursynów

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sty 05, 2015 21:51 Re: WARSZAWA - Ursynów

Polecam Univet na Belgradzkiej, przy wylocie Braci Wagów. Panowie są bardzo profesjonalni, mają świetne podejście do zwierząt. A do tego szanują wybory właściciela. Przez ponad półtora roku chodziliśmy do nich na kroplówki z Franiem (jedenastoletni dzikawy kocur wzięty z fundacji nie pozwalał sobie byle komu robić kroplówek) i nigdy nie usłyszeliśmy złego słowa na dr Neskę, która prowadziła leczenie. Nie każdy weterynarz z takim stażem potrafi tak reagować. Starali się nam wskazywać niepokojące symptomy, które nam mogły umknąć, a które wymagały obserwacji. Gdy stan Franka się pogarszał, starali się delikatnie przygotować nas na to, że kuracja może się nie powieść, ale nigdy nie usłyszeliśmy "kot jest w beznadziejnym stanie, nadaje się tylko do uśpienia".
A, no i ważne też jest to, że nie wyciągają kasy.
Pewnym minusem jest to, że na wizyty trzeba się umawiać, ale z drugiej strony - dzięki temu nie ma kolejek w poczekalni, która nie jest duża. A zwykle znajdują czas na wizytę w ciągu godziny lub dwóch.

www.lekarzweterynarii.waw.pl
Franio [*] 18.12.2014 Jeszcze się spotkamy...

Togilile

 
Posty: 23
Od: Sob cze 29, 2013 8:43

Post » Sob sty 17, 2015 13:27 Re: WARSZAWA - Ursynów

morwena pisze:Agnieszka Neska-Suszyńska - najlepszy nefrolog zwierzęcy w Polsce
Klinika Spec-wet
http://www.nerkiwet.com/

Zaglądałam tam dziś.
Dodam, że w tej samej lecznicy jest również specjalista-endokrynolog.
Nazwisko, niestety, uleciało mi z pamięci.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw maja 12, 2016 10:34 Re: WARSZAWA - Ursynów

Jeśli Wasz koteł będzie miał problemy z nerkami polecam lecznicę Specvet (ul. Janowskiego 11 lokal U-6). Zajmują się głównie nefrologią i wykonują hemodializę. Nie znam lepszej lecznicy dla nerkowców ;)

Lajkaa

 
Posty: 3
Od: Czw maja 12, 2016 10:23

Post » Pon lip 04, 2016 21:37 Re: WARSZAWA - Ursynów

Natolińska Lecznica Weterynaryjna
- prowadzą od maleńkości mojego bezproblemowego rezydenta.
- oporządzili moje 3 tymczasy, każdy kolejny w gorszym stanie.

Tawusz - nawet się nie ruszał jak go przywiozłam, potwornie zarobaczony, odwodniony, zagłodzony, z koszmarnym glutem
Zofia - 13 letnia niewidoma kotka, wychudzona, odwodniona, z uszkodzonymi tylnymi łapami, zapalenie trzustki, koszmarny bałagan w paszczy - trudny przypadek, ze strachu była baaardzo agresywna
Leon - kalici i herpa, baaardzo wychudzony, walczyliśmy o niego ponad 10 dni zanim "zaskoczył" (siedział całymi dniami w lecznicy)

teraz wszystkie trzy mają się świetnie, baaardzo polecam Lecznicę, lekarze mocno się wczuwają i mają niestandardowe pomysły :) (Leona odratowaliśmy nebulizatorem dla dzieci)

Dr. DOMINIKA GUTKOWSKA - tu nie trzeba nic pisać, nazwisko samo się broni
Dr. AGNIESZKA MAJEWSKA, Dr. KATARZYNA KOWALCZUK - młode dziewczyny, ale godne zaufania, odpowiedzialne za leczenie tymczasów (!!!) POLECAM
Dr. TOMASZ JACKOWSKI - szorstki w obyciu, ale z doskonałą ręką do zwierząt, dużo konkretów, mało gadania, daję okejkę :ok:
Dr. TOMASZ FORMIŃSKI - siła spokoju, doskonały ortopeda, Zofia teraz kica jak kociak
Dr.n.wet. ANNA KOSIEC-TWORUS - USG (!!!) tylko u p. Ani
Dr. ALEKSANDRA WÓJCIK - EKG nawet beznadziejnych przypadków (czytaj Zofia, nadal nie wiem jak p. Ola dała radę)
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Wto lip 05, 2016 9:47 Re: WARSZAWA - Ursynów

Togilile pisze:Polecam Univet na Belgradzkiej, przy wylocie Braci Wagów. Panowie są bardzo profesjonalni, mają świetne podejście do zwierząt. A do tego szanują wybory właściciela. Przez ponad półtora roku chodziliśmy do nich na kroplówki z Franiem (jedenastoletni dzikawy kocur wzięty z fundacji nie pozwalał sobie byle komu robić kroplówek) i nigdy nie usłyszeliśmy złego słowa na dr Neskę, która prowadziła leczenie. Nie każdy weterynarz z takim stażem potrafi tak reagować. Starali się nam wskazywać niepokojące symptomy, które nam mogły umknąć, a które wymagały obserwacji. Gdy stan Franka się pogarszał, starali się delikatnie przygotować nas na to, że kuracja może się nie powieść, ale nigdy nie usłyszeliśmy "kot jest w beznadziejnym stanie, nadaje się tylko do uśpienia".
A, no i ważne też jest to, że nie wyciągają kasy.
Pewnym minusem jest to, że na wizyty trzeba się umawiać, ale z drugiej strony - dzięki temu nie ma kolejek w poczekalni, która nie jest duża. A zwykle znajdują czas na wizytę w ciągu godziny lub dwóch.

http://www.lekarzweterynarii.waw.pl



Cóż, zmuszona jestem obniżyć ocenę Univeta. Nie przeczę, że panowie są sympatyczni i doskonale radzą sobie ze zwierzakami. Ale znajoma leczyła u nich psa na alergię, tymczasem pies miał wylew wewnętrzny, nim się zorientowali było już po wszystkim. Wiem, że pomyłki się zdarzają, dlatego obniżam ocenę na neutralną.
Franio [*] 18.12.2014 Jeszcze się spotkamy...

Togilile

 
Posty: 23
Od: Sob cze 29, 2013 8:43

Post » Sob lis 05, 2016 20:09 Re: WARSZAWA - Ursynów

Czy ktoś z was miał doczynienia z kliniką "24h lecznica weterynaryjna" na ul. Kulczyńskiego 8a?
W szczegolności pytam o dr. Janusza Bogdańskiego
BARDZO PROSZĘ O PILNĄ INFORMACJĘ

panirosomak

 
Posty: 47
Od: Sob lis 05, 2016 19:14

Post » Wto sty 24, 2017 0:15 Re: WARSZAWA - Ursynów

Bardzo polecam dr Annę Klimczak na Ursynowie! Najlepszy koci i psi nefrolog i endokrynolog! Świetny fachowiec i cudowna osoba :)
Można się kontaktować pod adresem: aklimczak88@gmail.com

Marekna102

 
Posty: 13
Od: Pon sty 23, 2017 23:59

Post » Pon maja 08, 2017 11:43 Re: WARSZAWA - Ursynów

Całodobowa Ursynowska Klinika Weterynaryjna na Strzeleckiego. Moje kocury są tam pod opieką weta. Nawet mają swojego ulubionego. Miła klinika, warto zajrzeć

andrzej_mruczek

 
Posty: 2
Od: Pon sty 19, 2015 21:59

Post » Czw lis 08, 2018 8:21 Re: WARSZAWA - Ursynów

Animal-Center ul. Zamiany 12
Duży zespół, który świetnie ze sobą współpracuje. Praktyka dobrze wyposażona.
Szczególnie polecam Panią doktor Marię Kłucjasz. Bardzo profesjonalna i empatyczna osoba.

Willow_

 
Posty: 3180
Od: Nie maja 23, 2010 18:06

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości