WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sty 07, 2014 21:52 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

EVA2406 pisze:
OlqaW pisze:Poszukuje dobrego kociego behawiorysty, czy możecie kogos polecić?
nie chodzi o agresywnego kota, tylko raczej wyjątkowo wrażliwego, ktory wszelkie zmiany odreagowuje chorobami.
bede baaaaardzo wdzięczna za podpowiedzi


Nie wierzyłam dopóki nie musiałam skorzystać. Pojechałam z dwoma kotami. Od razu było widać, że jeden będzie dobrze reagował na leczenie, a drugi nie bardzo. Tak też się stało. Kot, który był mocno osłabiony po długim leczeniu, po dwóch wizytach u p. dr wrócił do pełni zdrowia.

Nie dodałam linka:
http://www.homeowet.pl/
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 08, 2014 22:26 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

EVA2406 bardzo dziękuję, ale ze strony wynika, że to weterynarz, a mi chodzilo bardziej o kogoś, kto się zajmie jej głową ;)

mamy za sobą doświadczenie z behawiorystą, ale bez szału, po prostu pierwszy specjalista, jakiego znalazłam
Obrazek

OlqaW

 
Posty: 531
Od: Czw cze 26, 2008 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 08, 2014 22:30 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

może powinnam doprecyzować: chodzi mi o zapobieganie kolejnym chorobom, bo teraz stan jest niezly. Rozumiem, że pani dr potrafi leczyć to, co aktulnie dolega, a moja kocica jest na tyle wrażliwa "emocjonalnie", że np. moje nieobecności - nawet krótkie - odbijają się na jej zdrowiu, dlatego chcialabym temu jakoś na przyszłośc zaradzić, dostac wskazówki, czy w ogóle mozliwe jest drugie zwierzę w domu itp.
Obrazek

OlqaW

 
Posty: 531
Od: Czw cze 26, 2008 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 09, 2014 16:18 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Pani dr jest wetem i bioenergoterapeutką, więc to trochę co innego niż wet leczący. Dobra energia działa również na psychikę.
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 19, 2014 13:44 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Ruszyła akcja 50% dofinansowania przez miasto do zabiegów sterylizacji/kastracji. Lecznic biorących udział w programie jest 10, wśród nich UNIVET przy ul. Górczewskiej na Woli. Przyjmuje tam tylko jeden lekarz dr. Rupiński. Chciałam zapytać, czy ktoś miał do czynienia z tym lekarzem? Chodzi mi głównie o zabiegi sterylizacji. Przyznam, że byłam w tym miejscu tylko raz. Pan doktor zrobił jak najlepsze wrażenie, natomiast gabinet, hmmm...jakby czas się zatrzymał w latach 80-tych. Wiem, że kiedyś w tym miejscu była toaleta publiczna, którą przerobiono właśnie na lecznicę :D Bardzo proszę o opinie.
"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"

http://diakrytyczne.pl/

dzika ruta

Avatar użytkownika
 
Posty: 1971
Od: Pon mar 17, 2014 12:03

Post » Wto mar 25, 2014 21:01 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Zauważyłam, że po awarii zniknęło moje sprostowanie. Miasto w tym roku jeszcze nie dofinansowuje zabiegów, mój błąd :oops:
"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"

http://diakrytyczne.pl/

dzika ruta

Avatar użytkownika
 
Posty: 1971
Od: Pon mar 17, 2014 12:03

Post » Wto kwi 15, 2014 21:42 Re: WARSZAWA - BIELANY pytanko

Na Bielanach mieszkamy z Lu od tygodnia. Kotka ma niedługo US, ale zanim do tego USG dotrwamy, to jeszcze chciałabym żeby ktoś ją obejrzał, odrobaczył no i chyba zaszczepił, bo mam plany wyprowadzania jej na spacery. Chciałabym pójść gdzieś blisko, bo ona jest histeryczką i w stresie jej stan zdrowia się szybko pogarsza. Mam blisko lecznicę Reksio na Gąbińskiej 24 - dr. Agnieszka Posmykiewicz, http://www.reksio-wet.pl/ Ktoś wie, czy bezpiecznie będzie pójść do tej placówki?
Boję się bardzo iść na ślepo, bo już miałam tyle nieprzyjemnych doświadczeń z weterynarzami, że mam drgawki na samą myśl.

Lunulla

 
Posty: 1
Od: Wto kwi 15, 2014 21:34

Post » Nie kwi 27, 2014 20:55 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Nie polecam Kliniki na Bemowie.
Traktują ludzi obcesowo, za grosz empatii, na prośby i błagania, aby umówić się na badanie, które jest sprawą życia lub śmierci otrzymałam info, że termin najbliższy jest na 14 maja, a jak chcę wcześniej, to mam sobie poszukać, czy gdzieś indziej przyjmuje doktor.

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob maja 03, 2014 19:47 Re: WARSZAWA - Białołęka

Ja polecam TORIS. Podchodzą naprawdę profesjonalne, a Pani doktor jest super miłą i ciepłą osobą. Obsługa jest kompleksowa, bo na miejscu jest też sklepik i salonik urody :) http://weterynarztoris.pl

Ewelina30

 
Posty: 2
Od: Sob maja 03, 2014 12:41

Post » Wto maja 06, 2014 8:35 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

jeśli poszukujecie informacji nt. wterynarzy w swojej okolicy, bądź jakichkolwiek innych informacji związanych z zyciem naszych pupili to polecam Wam portal Myzoo, dzięki niemu dowiedziałam się gdzie wybrać się do weterynarza w swojej okolicy, naprawdę można tam znaleźć sporo przydanych informacji.

lencia

 
Posty: 3
Od: Wto lip 09, 2013 11:35

Post » Wto maja 20, 2014 14:27 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

karunia pisze:Moi Drodzy
mam pytanie - czy ktoś może wie - gdzie przyjmuje obecnie Pani Doktor Ilona Blanc (zmieniła nazwisko i nie pamiętam czy teraz ma podwójne czy tylko nowe) - przyjmowała na Białobrzeskiej, potem na Bokserskiej (obecnie Obrzeźnej) - jakiś czas temu odeszła.
Będę wdzieczna za informację.
Pozdrawiam :)

Pomogę :)
Pani doktor obecnie przyjmuje w Pruszkowie pod Warszawą.
Podaję linka do przychodni: http://psokot.pl/
Ma_go

Obrazek

Ma_go

 
Posty: 138
Od: Pt cze 12, 2009 13:36
Lokalizacja: Pruszków

Post » Wto maja 27, 2014 20:49 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Dodam od siebie kilka słów dotyczących kliniki na Białobrzeskiej. Nasza kociczka przeszła tam zabieg usunięcia guza. Operacja się udała. Niestety wszystko co się potem wydarzyło, zatarło pierwsze dobre wrazenie. Koszt usunięcia guza z ucha-900zł a do tego wizyta u onkologa i badania kolejne 300zl. Pierwsza kontrola po 2 dniach i jakież bylo moje zdziwienie kiedy kazano mi zaplacic za nią 80zł! Do tego antybiotyki, sterydy, środki p.bólowe i kolejne 120zł do rachunku. Następne kontrole co 3 dni, a każda ok. 50-60zł. Po tygodniu faszerowania kota 5cioma lekami, zmieniono antybiotyk. Znowu kontrole, koszt leków itd. Po kolejnym tygodniu, trzecia zmiana antybiotyku!!!! Z ucha caly czas cos sie sączy. Pani weterynarz nie zrobila wymazu, ale uznała, ze stan zapalny wymaga najsilniejszego z dostępnych antybiotyków. Po 1 dawce kot zwymiotował w kilkunastu miejscach w domu. Tego bylo za wiele. Następnego dnia zabralam kociaka do innej kliniki. W pierwszej kolejności zrobiono wymaz- wyszedl jalowy. Antybiotyki odstawione. Kot zbadany-uszkodzenie nerwów, zespół Hornera i przebita blona bębękowa. Saczy sie z ucha, bo blona sie goi! Krótko mowiac-klinika na Białobrzeskiej jest nastawiona na KASĘ! Nic poza forsą nie ma znaczenia. TAŚMA i masowa obsługa. Do tego RECEPCJA to zwykle prostaczki!! Stałam 2 godz. w kolejce, w 9 miesiacu ciąży w upale 30 stopni! Nie doczekałam sie wizyty, a wielka pani recepcjonistka nie zgodziła sie zapisać mnie na następny dzien, bo do internisty zapisów nie ma. Nie ma tez taryfy ulgowej dla kobiety z gigantycznym brzuchem. ŻENUJĄCE, niskie. Nigdy wiecej
Obrazek Obrazek

Babooszka

 
Posty: 36
Od: Pon sie 19, 2013 14:15

Post » Pt cze 06, 2014 10:26 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

A ja polecam całym sercem Lecznicę Doktor Aga na ul. Bogatyńskiej (Bemowo/Wola) a w niej dr Agnieszkę Kańską- kociarę ,która ma swoich 5 kotów i czynnie angażuje się w sterylizację wolnożyjących i szukanie domów bezdomniakom.Wcześniej pracowała w lecznicy Marcel2 na Lencewicza, podaję link do strony lecznicy, ceny są przystępne a lekarz wspaniały

http://www.doktoraga.pl/
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt cze 06, 2014 21:02 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Basia_G pisze:Nie polecam Kliniki na Bemowie.
Traktują ludzi obcesowo, za grosz empatii, na prośby i błagania, aby umówić się na badanie, które jest sprawą życia lub śmierci otrzymałam info, że termin najbliższy jest na 14 maja, a jak chcę wcześniej, to mam sobie poszukać, czy gdzieś indziej przyjmuje doktor.

Której kliniki, bo na Bemowie jest ich kilka.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw cze 19, 2014 20:35 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Ktoś zna Lek. wet. Zbigniewa Żandarowskiego ? Tu pracuje http://www.maxiwet.pl/onas.html
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości