WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 25, 2016 16:49 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego weta na białołęce, niestety nie jestem nadmiernie zadowolony z obecnego....

jacekkudla

 
Posty: 9
Od: Śro wrz 25, 2013 7:48

Post » Śro maja 25, 2016 16:52 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Canfelis, Berensona 4e. Leczę tam wszystkie swoje futra od zawsze.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 25, 2016 16:58 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Dziękuje bardzo za podpowiedz, tak myślałem o tej przychodni, jakiś doktor szczególnie polecany ?:)

jacekkudla

 
Posty: 9
Od: Śro wrz 25, 2013 7:48

Post » Pon lip 25, 2016 18:21 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

hanelka pisze:Canfelis, Berensona 4e. Leczę tam wszystkie swoje futra od zawsze.

Czy jeszcze ktoś ma jakieś opinie o tej lecznicy? Lub innej polecanej w rejonie Białołęki, Pragi, Targówka? (jestem bez samochodu)
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2234
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 12, 2016 20:12 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Tez lecze w canfelis ale zaczynam szukac innego weta :/

menelik7

 
Posty: 53
Od: Pt lip 29, 2016 9:45

Post » Sob sie 13, 2016 8:15 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Dlaczego?
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 22, 2016 8:53 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Do canfelis juz nie wroce poniewaz leczenie mojego kota przynosilo wiecej szkod niz pozytku. Kiedy kot wymiotowal mi cala noc, nad ranem juz z krwia, dostal zastrzyk przeciwwymiotny i jakies oslonowe na zoladek i oczywiscie poprawy nie bylo, bo jak sie pozniej okazalo - juz u innego weta - kot byl zaklaczony i w dodatku z jelitami wypelnionymi twardym kalem. W canfelis to przeoczyli (dr Ferenc) i gdybym dluzej liczyla na ich pomoc, mozliwe ze kota juz by nie bylo na tym swiecie (nie pij, nie jadl, nie zalatwial sie, wciaz wymiotowal). Na szczescie trafilismy do innej lecznicy, w ktorej fachowo zaopiekowano sie naszym futerkiem.
W canfelis leczylismy kota kilka mcy (u dr Borkowskiej) i jedyne co udalo sie wyleczyc to koci tradzik - przy czym znowu mamy nawrot tradziku. A po drodze kot leczony byl na nerki - wpadl mi u nich w anemie! Potem te wymioty i obecnie zero zainteresowania stanem kota. Ogolnie milo, kolorowo, sympatycznie i na szczepienia bym polecala ale jesli ktos ma powazniejsze problemy to niestety ale chyba nie pchalabym sie tam do nich.

menelik7

 
Posty: 53
Od: Pt lip 29, 2016 9:45

Post » Pon sie 22, 2016 9:02 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

brooklynboogie pisze:
hanelka pisze:Lub innej polecanej w rejonie Białołęki, Pragi, Targówka? (jestem bez samochodu)


Obecnie jezdzimy na ul. Suwalska 30. Sama lecznica hmmm bardzo nienowoczesna, nie ma recepcji i heh nawet nie da sie zaplacic karta. Taki troche prl ale wet, imo, super. Poki co jestem zadowolona, ale z canfelis na poczatku tez bylam... wiec z polecaniem na milion procent na razie sie wstrzymam.

menelik7

 
Posty: 53
Od: Pt lip 29, 2016 9:45

Post » Pon sie 29, 2016 10:42 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

menelik7 pisze:
brooklynboogie pisze:
hanelka pisze:Lub innej polecanej w rejonie Białołęki, Pragi, Targówka? (jestem bez samochodu)


Obecnie jezdzimy na ul. Suwalska 30. Sama lecznica hmmm bardzo nienowoczesna, nie ma recepcji i heh nawet nie da sie zaplacic karta. Taki troche prl ale wet, imo, super. Poki co jestem zadowolona, ale z canfelis na poczatku tez bylam... wiec z polecaniem na milion procent na razie sie wstrzymam.


Po pierwszej wizycie w Canfelis miałam raczej pozytywne odczucia... ale jedna wizyta to oczywiście za mało.
Czy możesz napisać menelik7 na jakiej podstawie piszesz że wet na Suwalskiej super? Może tam bym spróbowała...
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2234
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 06, 2016 8:49 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

To ta wet z suwalskiej wyprowadzila nam kota z tych wymiotow a stan futrzaka byl naprawde nieciekawy. Ale czy i jak lecza inne choroby to nie powiem ale osoba ktora mi polecila ta lecznice jest zadowolona, zarowno z pani jak i pana wet.

menelik7

 
Posty: 53
Od: Pt lip 29, 2016 9:45

Post » Nie wrz 11, 2016 20:32 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

CANFELIS
Wszystkie moje koty lecze w canfelisie i bardzo jestem zadowolona.
Lekarki sa wnikliwe, dokladne i sluchaja, co sie mowi. Nie ma problemu z pobraniem krwi, na miejscu jest laboratorium, RTG i USG, aczkolwiek jesli sprawa nie jest natychmiastowa to mozna sie zapisac na USG do dr Zlot (uczennica Marcinskiego).
Mozna tez sie zapisac na wizyte do kardiologa i okulisty.
U Leosia dr Borkowska wymacala guz, ktory okazal sie chloniakiem.
U Szarej dr Tucholska wymacala rozrosnieta tarczyce, tarczyca byla tam usuwana przez doskonala chirurg dr Tuszynska. Ostatnio Szara zostala wyciagnieta z takiego stanu drgawkowego, ze musiala byc w spiaczce farmakologicznej. Jak ktos chce zobaczyc, jakie sa standardy opieki tam to moze sobie poczytac kilka ostatnich stron mojego watku. Chcialabym sie u nich leczyc ;)
Kiedy Szara spozyla folijke grozila jej operacja, ale leczenie zaordynowane pomoglo i sie obeszlo bez.
Z wielkim zaangazowaniem i czuloscia lekarki ratowaly Molly dopoki tylko bylo mozna.
Teraz choruje Biala, bywam w lecznicy codziennie i wszystkim bardzo zalezy, zeby jej pomoc.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lis 03, 2016 14:57 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Czy możecie polecić dobrego weta w okolicach Otwocka?

tillibulek

 
Posty: 15689
Od: Czw gru 18, 2008 15:04
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Sob gru 10, 2016 12:30 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

zuza pisze:CANFELIS
Wszystkie moje koty lecze w canfelisie i bardzo jestem zadowolona.
Lekarki sa wnikliwe, dokladne i sluchaja, co sie mowi. Nie ma problemu z pobraniem krwi, na miejscu jest laboratorium, RTG i USG, aczkolwiek jesli sprawa nie jest natychmiastowa to mozna sie zapisac na USG do dr Zlot (uczennica Marcinskiego).
Mozna tez sie zapisac na wizyte do kardiologa i okulisty.
U Leosia dr Borkowska wymacala guz, ktory okazal sie chloniakiem.
U Szarej dr Tucholska wymacala rozrosnieta tarczyce, tarczyca byla tam usuwana przez doskonala chirurg dr Tuszynska. Ostatnio Szara zostala wyciagnieta z takiego stanu drgawkowego, ze musiala byc w spiaczce farmakologicznej. Jak ktos chce zobaczyc, jakie sa standardy opieki tam to moze sobie poczytac kilka ostatnich stron mojego watku. Chcialabym sie u nich leczyc ;)
Kiedy Szara spozyla folijke grozila jej operacja, ale leczenie zaordynowane pomoglo i sie obeszlo bez.
Z wielkim zaangazowaniem i czuloscia lekarki ratowaly Molly dopoki tylko bylo mozna.
Teraz choruje Biala, bywam w lecznicy codziennie i wszystkim bardzo zalezy, zeby jej pomoc.


Zuza, a jak oceniasz USG u dr Zlot?
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2234
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 10, 2016 19:18 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Ja nie Zuza, ale ostatnio korzystałam z usług dr Zlot. Jest bardzo dokładna i drobiazgowa. Opis zmian w pęcherzu zajął 1/2 strony A4. Dr nastraszyła mnie wizją m. in. uciążliwych inwazyjnych zabiegów, intensywnego leczenia - tu się na szczęście pomyliła, tak prowadzący moją kotę neurolog, jak i lekarka ogólna mieli zupełnie inny (ale zgodny) pogląd na leczenie. Ale do badania USG - mogę polecić.

megan72

 
Posty: 3472
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Sob gru 10, 2016 20:36 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Ja też nie Zuza, ale dr Anię Zlot polecam.

Wedle jej odpowiedzi nie jest uczennicą dr Marcińskiego.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości