WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sty 25, 2012 14:07 Re:

BeataB pisze:Warszawa Bemowo

Ja polecak dr. Karoline Kozłowską ma wspaniałe podejscie do zwierzaków. Kociara :) W lecznicy jest piekny rudy rezydent odratowany i zrehabilitowany przez p. dr. Lecznica na bemowie ul Osmanczyka 20 tel 638 38 38 w razie potrzeby maja dbrego chirurga nazwisko mi nieznane. Dobry człowiek wczoraj ratował łapine jakiejs sarenki połamańca.



Fakt kociara i dosyć zaangażowan - jednak sam gabninet bardzo drogi.

monikal4

 
Posty: 45
Od: Pon sie 08, 2011 15:13

Post » Pon lut 13, 2012 12:52 Re: WARSZAWA

Doktor Jan Janik z przychodni przy Placu Hallera (wejscie od Brechta).
Uratowal naszego starego kocura ! Jest zawsze pod telefonem,przyjezdza do domu bez problemu.Jego optymizm jest zdumiewajacy a pewnosc siebie potwierdzona wynikami.
Dzis nas zkocur ktory ma juz 17 rok znowu jest w najlepszej formie,bawi sie ,biega,skacze,jest po prostu taki jak zawsze przez minione lata,a byl juz umierajacy.
Polecam te klinike i tego lekarza bez namyslu.
Maria R. Warszawa,Targowek

kot Pimpas

 
Posty: 2
Od: Pt sty 06, 2012 7:15

Post » Wto mar 06, 2012 11:46 Re:

Nie mam porównania z innymi lecznicami, więc trudno mi stwierdzić czy BIAŁOBRZESKA jest aż taka rewelacyjna. Z naszych doświadczeń wynika, że bywało różnie i niestety nie zawsze tak super wspaniale.
Zdarzyło się niestety, że trafiliśmy tam z zatkaną cewką moczową i wypełnionym do granic możliwości pęcherzem moczowym. Kot dostał głupiego jasia, ale dawka była za słaba, w związku z czym panie próbowały na żywca założyć cewnik obolałemu już i tak kotu 8O :evil: . W końcu ktoś wreszcie podjął decyzję, żeby podać drugą dawkę znieczulenia, kot się "rozluźnił" i udało się cewnik założyć. Co jednak przeżyliśmy, nie wspomnę, a kota mi żal oczywiście najbardziej. Niestety nie pamiętam, kto wówczas przyjmował kota. Z reguły chodzimy do dr. Cetnarowicz i już nie pracującej tam dr. Altrych.

Wydaje mi się, że z upływem czasu i wobec tak wielu pochlebnych opinii lecznica obrasta w piórka, a jakość obsługi spada. Mam też wątpliwości co do faktycznie niskich cen. Planujemy sterylkę, której koszt w BIAŁOBRZESKIEJ wynosi wg. cennika 265 zł (w cenie zdjęcie szwów). Czytałam gdzieś, że niektóre lecznice za taki zabieg liczą sobie max do 200 zł. Jeśli ktoś mógłby polecić inną lecznicę (Ochota, Mokotów), o wysokiej jakości wykonywanych zabiegów (to jest w końcu najważniejsze), a przy tym niższych cenach, to bardzo proszę o info.
Gosia

yrden

 
Posty: 24
Od: Pon paź 24, 2005 20:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 07, 2012 8:02 Re: WARSZAWA

adzia101 pisze:Witam
Czy może ktoś coś powiedzieć na temat gabinetu Aport na Targówku na ul. Porannej bryzy? Od niedawna mieszkam w pobliżu tego gabinetu i zastanawiam się czy warto iść tam z koteczką.

Spróbuj się przejść do lecznicy "Gaja" przy ul. Handlowej 60.
http://www.gaja.fc.pl/
Jest tam całkiem przyjemnie i chyba (o ile nadal tak jest - nie byłam tam od kilku lat) nawet nie tak drogo.
Lekarze są ci sami co kilka lat temu, jak tam jeszcze chodziłam. Skoro wtedy byli "całkiem spoko" ;) to teraz chyba też tacy są.

Duuuuużym plusem jest dla nich to, że ja, będąc nastolatką (14-16 lat, mniej więcej) przychodziłam tam z bezdomnymi kociakami, często jeszcze dzikawymi i po pierwsze: leczyli te moje bezdomne koty za półdarmo, po drugie: mają serce do takich bezdomnych zwierząt (potem się okazało że nie wszędzie tak jest :roll: bo zaczęłam przychodzić też do innych lecznic).

Minusem są tylko godziny otwarcia lecznicy, szczególnie w weekendy - jak dla mnie o wiele za krótko :(
dlatego też zaczęłam chodzić gdzie indziej, bo nie zawsze mi te godziny pasowały.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 07, 2012 8:06 Re: Re:

yrden pisze:Wydaje mi się, że z upływem czasu i wobec tak wielu pochlebnych opinii lecznica obrasta w piórka, a jakość obsługi spada. Mam też wątpliwości co do faktycznie niskich cen. Planujemy sterylkę, której koszt w BIAŁOBRZESKIEJ wynosi wg. cennika 265 zł (w cenie zdjęcie szwów). Czytałam gdzieś, że niektóre lecznice za taki zabieg liczą sobie max do 200 zł. Jeśli ktoś mógłby polecić inną lecznicę (Ochota, Mokotów), o wysokiej jakości wykonywanych zabiegów (to jest w końcu najważniejsze), a przy tym niższych cenach, to bardzo proszę o info.

Przy metrze Imielin. Boliłapka. Ul. Polinezyjska 10a.
Nie wiem jak z cenami, ale na pewno nie jest drożej niż na Białobrzeskiej, a przynajmniej co do jakości leczenia i diagnoz oraz operacji nie mam wątpliwości.
Dr Maciej Czajka (diagnostyka, chirurgia) i ewentualnie dr Mieszko (diagnostyka).
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 07, 2012 8:10 Re: Re:

*anika* pisze:
yrden pisze:Wydaje mi się, że z upływem czasu i wobec tak wielu pochlebnych opinii lecznica obrasta w piórka, a jakość obsługi spada. Mam też wątpliwości co do faktycznie niskich cen. Planujemy sterylkę, której koszt w BIAŁOBRZESKIEJ wynosi wg. cennika 265 zł (w cenie zdjęcie szwów). Czytałam gdzieś, że niektóre lecznice za taki zabieg liczą sobie max do 200 zł. Jeśli ktoś mógłby polecić inną lecznicę (Ochota, Mokotów), o wysokiej jakości wykonywanych zabiegów (to jest w końcu najważniejsze), a przy tym niższych cenach, to bardzo proszę o info.

Przy metrze Imielin. Boliłapka. Ul. Polinezyjska 10a.
Nie wiem jak z cenami, ale na pewno nie jest drożej niż na Białobrzeskiej, a przynajmniej co do jakości leczenia i diagnoz oraz operacji nie mam wątpliwości.
Dr Maciej Czajka (diagnostyka, chirurgia) i ewentualnie dr Mieszko (diagnostyka).


Aha, nie polecam żadnej lecznicy na Ochocie i Mokotowie, ponieważ nie znam żadnej wartej polecenia w tej okolicy.

A z Mokotowa jest bardzo blisko żeby wsiąść w metro i przejechać te kilka stacji w stronę Kabat, więc nie ma co marudzić ;) :P
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 07, 2012 9:46 Re: WARSZAWA

Diagnostyka - Ada Uznańska w http://www.animal-center.pl/ (niestety, Ursynów), według mnie najlepsza wetka.
Chirurgia - Agnieszka Karewicz z Białobrzeskiej. Nie znam lepszego chirurga, nie jest to tylko moja opinia.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Śro mar 07, 2012 18:48 Re: WARSZAWA

Jana pisze:Chirurgia - Agnieszka Karewicz z Białobrzeskiej. Nie znam lepszego chirurga, nie jest to tylko moja opinia.

Ja znam równie dobrego jak ona (polecam obu lekarzy tak samo ;) ), pisałam o nim 3 posty wyżej.
Oboje kastrowali moje prywatne koty (kocice głównie), jakość porównywalna.

Tyle że żeby wykastrować kotkę u dr Żurańskiej:
- najbliższy możliwy w ogóle termin będzie za minimum miesiąc, będą mieli do zaproponowania jedną jedyną absurdalną dla mnie godzinę, przykładowo: 10 rano we wtorek. I weź sobie tu człowieku zorganizuj tydzień :roll: (przecież trzeba kotkę po kilku godzinach odebrać, a potem przez kilka dni uważnie obserwować).
- lecznica w której przyjmuje (białobrzeska) ma absurdalne wymagania pod tytułem "proszę przyjść z kotką na wizytę PRZED kastracyjną, bo my musimy ją zobaczyć"... rozumiem badania krwi, to jasne, że się robi. Ale nie zamierzam kota stresować dodatkowo bo im się coś przywidziało :roll:
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 11, 2012 13:11 Re: WARSZAWA

Szukam opinii o lecznicy weterynaryjnej na ul. Kinowej 10.
Głównie chodzi mi o leczenie chirurgiczne i przewlekłe.
Kot ma postawioną diagnozę i konieczna jest operacja, ale sposób dalszego leczenia w dotychczasowej lecznicy nie podoba mi się, również cenowo, a na ul. Kinową miałabym w miarę blisko, więc brak stresu wożenia kota przez pół miasta.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Zdecydowanie kocham koty

Ekotka

 
Posty: 53
Od: Sob kwi 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Warszawa Praga

Post » Pon mar 12, 2012 17:43 Re: WARSZAWA

Ekotka pisze:Szukam opinii o lecznicy weterynaryjnej na ul. Kinowej 10.
Głównie chodzi mi o leczenie chirurgiczne i przewlekłe.
Kot ma postawioną diagnozę i konieczna jest operacja, ale sposób dalszego leczenia w dotychczasowej lecznicy nie podoba mi się, również cenowo, a na ul. Kinową miałabym w miarę blisko, więc brak stresu wożenia kota przez pół miasta.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Podlacze sie pod pytanie :) byłam tam na chipowaniu kotki i brak zdania, jak cos w sumie na Gocławiu masz lecznice Czarny Kot - byłam tam z Neska i podobalo mi sie tam jesli chodzi o wetki jak i ceny :D

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Pon mar 19, 2012 7:55 Re: WARSZAWA

Chciałam zapytać o opinie, może ktoś tam był, w tej lecznicy?
http://www.myszkin.eu/?page=plan

Odkryłam przez przypadek (tzn. w internecie znalazłam, nie byłam tam osobiście). Urzekło mnie to, że jest to lecznica tylko dla kotów :lol:
Lekarze z twarzy wydają się być kompetentni. Znacie ich? Ja ich pierwszy raz widzę.


Myszkin - przychodnia dla kotów pisze:ul.Rydla 32
01-850 Warszawa
tel. +48 22 834 08 29
e-mail: przychodnia@myszkin.eu
www: http://www.myszkin.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00 - 21.00
sobota i niedziela: 10.00 - 14.00
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 19, 2012 10:00 Re: WARSZAWA

*anika* pisze:Chciałam zapytać o opinie, może ktoś tam był, w tej lecznicy?
http://www.myszkin.eu/?page=plan

Odkryłam przez przypadek (tzn. w internecie znalazłam, nie byłam tam osobiście). Urzekło mnie to, że jest to lecznica tylko dla kotów :lol:
Lekarze z twarzy wydają się być kompetentni. Znacie ich? Ja ich pierwszy raz widzę.


Myszkin - przychodnia dla kotów pisze:ul.Rydla 32
01-850 Warszawa
tel. +48 22 834 08 29
e-mail: przychodnia@myszkin.eu
www: http://www.myszkin.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00 - 21.00
sobota i niedziela: 10.00 - 14.00


Widuję tam także psy, więc nie jest wyłącznie dla kotów. Chyba, że coś się zmieniło w ciągu miesiąca, bo jeszcze miesiąc temu psy były przyjmowane.
Co do diagnostyki - ciężko mi powiedzieć, bo nie musiałam tam diagnozować.
Dobrze wykonują kastracje, to wiem (ale nie mają szpitalika).

btw: kompetencja z twarzy mnie rozbawiła :mrgreen:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Pon mar 19, 2012 12:20 Re: WARSZAWA

joshua_ada pisze:
*anika* pisze:Chciałam zapytać o opinie, może ktoś tam był, w tej lecznicy?
http://www.myszkin.eu/?page=plan

Odkryłam przez przypadek (tzn. w internecie znalazłam, nie byłam tam osobiście). Urzekło mnie to, że jest to lecznica tylko dla kotów :lol:
Lekarze z twarzy wydają się być kompetentni. Znacie ich? Ja ich pierwszy raz widzę.


Myszkin - przychodnia dla kotów pisze:ul.Rydla 32
01-850 Warszawa
tel. +48 22 834 08 29
e-mail: przychodnia@myszkin.eu
www: http://www.myszkin.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00 - 21.00
sobota i niedziela: 10.00 - 14.00


Widuję tam także psy, więc nie jest wyłącznie dla kotów. Chyba, że coś się zmieniło w ciągu miesiąca, bo jeszcze miesiąc temu psy były przyjmowane.
Co do diagnostyki - ciężko mi powiedzieć, bo nie musiałam tam diagnozować.
Dobrze wykonują kastracje, to wiem (ale nie mają szpitalika).

btw: kompetencja z twarzy mnie rozbawiła :mrgreen:

Przyjmując maleńkie kociaki nie poinformowali, że mieli pp.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 19, 2012 16:54 Re: WARSZAWA

Maykaw pisze:
Ekotka pisze:Szukam opinii o lecznicy weterynaryjnej na ul. Kinowej 10.
Głównie chodzi mi o leczenie chirurgiczne i przewlekłe.
Kot ma postawioną diagnozę i konieczna jest operacja, ale sposób dalszego leczenia w dotychczasowej lecznicy nie podoba mi się, również cenowo, a na ul. Kinową miałabym w miarę blisko, więc brak stresu wożenia kota przez pół miasta.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Podlacze sie pod pytanie :) byłam tam na chipowaniu kotki i brak zdania, jak cos w sumie na Gocławiu masz lecznice Czarny Kot - byłam tam z Neska i podobalo mi sie tam jesli chodzi o wetki jak i ceny :D


No więc już wiem z własnego, nie najlepszego doświadczenia (niestety).
Najpierw na tak to: szczepienia, drobne zabiegi i ceny usług, podejście do zwierząt (przynajmniej u nas).
Na nie - trudniejsze przypadki, zwłaszcza wymagające narkozy. Szczegóły na PW jakby ktoś chciał.
Zdecydowanie kocham koty

Ekotka

 
Posty: 53
Od: Sob kwi 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Warszawa Praga

Post » Śro maja 30, 2012 9:17 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

WARSZAWA Targówek

Polecam gabinet Jatagan (ul. Wyspowa 8 ) na granicy Warszawy i Ząbek. Przed zdiagnozowaniem kota wykonują potrzebne badania (w moim przypadku krew, usg, mocz i kał), nie leczą więc "na czuja". Ceny podobne do tych jakie płaciłam w Toruniu, nie są więc naciągaczami.
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości