WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lis 19, 2013 12:36 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

malagos pisze:Moja stareńka koteczka (lat ok. 13 - 15) ma problemy z ogólnie mówiąc pyszczkiem, z gryzieniem, zapaszkiem z pyska. do kogo się udać, kogo polecacie: Warszawa, Legionowo, może Ciechanów?



Ja tradycyjnie lecznicę Canfelis dr Dominikę Borkowską - W-wa Białołęka
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Wto lis 19, 2013 22:22 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

malagos pisze:Moja stareńka koteczka (lat ok. 13 - 15) ma problemy z ogólnie mówiąc pyszczkiem, z gryzieniem, zapaszkiem z pyska. do kogo się udać, kogo polecacie: Warszawa, Legionowo, może Ciechanów?


Dr Marzenę Ciecierę z kardiologiem i wziewką - Wyspowa 8, bo rozumiem, że chodzi Ci o czyszczenie i przegląd ząbków.
Nie zapomnij wcześniej o zrobieniu badań krwi.
Ewentualnie dr Persona - Radzymin, ale o tej wetce więcej może Ci powiedzieć Jola.
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 20, 2013 10:06 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

EVA2406 pisze:
malagos pisze:Moja stareńka koteczka (lat ok. 13 - 15) ma problemy z ogólnie mówiąc pyszczkiem, z gryzieniem, zapaszkiem z pyska. do kogo się udać, kogo polecacie: Warszawa, Legionowo, może Ciechanów?


Dr Marzenę Ciecierę z kardiologiem i wziewką - Wyspowa 8, bo rozumiem, że chodzi Ci o czyszczenie i przegląd ząbków.
Nie zapomnij wcześniej o zrobieniu badań krwi.
Ewentualnie dr Persona - Radzymin, ale o tej wetce więcej może Ci powiedzieć Jola.

chcę jej zbadać krew za jednym zamachem, chyba to mozliwe, maja sprzęt na miejscu? Bo nie chcę koteczki męczyć dwa razy daleką jazdą.

malagos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1590
Od: Pon wrz 05, 2005 20:54
Lokalizacja: okolice Makowa Maz.

Post » Śro lis 20, 2013 22:55 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Możesz przyjechać do mnie i przenocować z kicią ;)
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 26, 2013 10:52 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

kogo polecilibyście na bemowie (okolice lotniska bemowo, mcdonalda...). Niedługo adoptuję 2 kotki więc będzie potrzebny do standardowych zabiegów i do zrobienia sterylki...

Seras

 
Posty: 55
Od: Czw lut 07, 2013 19:28

Post » Wto lis 26, 2013 13:12 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Seras pisze:kogo polecilibyście na bemowie (okolice lotniska bemowo, mcdonalda...). Niedługo adoptuję 2 kotki więc będzie potrzebny do standardowych zabiegów i do zrobienia sterylki...

akurat do sterylizacji to nie warto wybierać "co bliżej i w miarę ok".

Kastracje świetnie robi dr Agnieszka Karewicz (Żurańska) przyjmująca na Ochocie, w lecznicy "Białobrzeska".
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 26, 2013 13:25 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

*anika* nie znam się to pytam :) aczkolwiek na co dzień nie mam samochodu dlatego szukam czegoś w miarę blisko. jak nic dobrego nie znajdę blisko to będę się organizować z kotami na dalsze wojaże i kombinować transport.

Seras

 
Posty: 55
Od: Czw lut 07, 2013 19:28

Post » Wto lis 26, 2013 13:26 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Lecznica Marcel na Lencewicza, dr Seweryn

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto lis 26, 2013 15:17 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Seras pisze:*anika* nie znam się to pytam :) aczkolwiek na co dzień nie mam samochodu dlatego szukam czegoś w miarę blisko. jak nic dobrego nie znajdę blisko to będę się organizować z kotami na dalsze wojaże i kombinować transport.

ja też nie mam samochodu, a np. ze swoimi szczurami jeżdżę na daleki Ursynów - w jedną stronę podróż trwa 1 h 15 minut, w tym dwie przesiadki ;)

Na wszelkie skomplikowane zabiegi i operacje (a kastracja taką jest - jak się nie umie, to można BARDZO kotka popsuć, łącznie ze śmiercią kotka kilka tygodni po operacji...) warto jednak pojechać te pół godziny czy godzinę dalej niż potem żałować...
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 26, 2013 19:02 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

To prawda.
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 29, 2013 9:24 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

anika, 1:15 to jeszcze w miarę krótko ;) dzięki za info.

Seras

 
Posty: 55
Od: Czw lut 07, 2013 19:28

Post » Pt gru 13, 2013 14:01 Re:

Koci Tata pisze:Warszawa

Polecam doktora Marka Chadaja, tel. komórkowy 0 602 244 255 - można dzwonić, uzgodnione!

Dr Chadaj specjalizuje się w kotkach, sam ma abisyńczyka. Należy do zarządu PTFel. Teraz uwaga: on nie przyjmuje na stałe w żadnej przychodni, tylko głównie składa wizyty domowe, co jakoby kosztuje 30-50 zł. W domach operuje, i to nawet jakoby sterylki kotek - twierdzi, że wtedy kot nie styka się z nowymi bakteriami, tylko z sobie znanymi. W cięższych przypadkach umawia się na operacje w znajomych przychodniach.

Mam do niego wielkie zaufanie: kiedyś wyciągnął Pucia z ciężkiego zapalenia płuc, inny wet właściwie go zostawił z tym, lek nie skutkował... Dr Chadaj przyszedł, strzelił Puciowi zastrzyk, mówiąc, że "jak to nie podziała, to juz nic nie pomoże". Pucio wyzdrowiał i potem dożył 19 lat. Tenże dr Chadaj operował też Dudusia, tzn. usuwał mu damskie części - ropomacicze to było (długa historia) - i nie dawał Dudusiowi za dużych szans, a Duduś (kicia) żył długo potem.

Koci Tata



Znalazłam tel dr Chadaja koleżance tu na forum, jej kotka miała raka i chciała zeby kicia usnęła w domu jak przyjdzie czas. Zdecydowanie nie polecę go nikomu :( prosiła zebym napisała o tym na forum:


Witam wszystkich, chcę się podzielić moimi doświadczeniami ze współpracy z dr. CHADAJem, którego nazwisko wzięłam właśnie z tego forum...
Okoła dwa tygodnie temu zadzwoniłam do doktora z zapytaniem, czy jest możliwość, żeby przyjechał do domu w celu eutanazji chorej kotki.
Umówiliśmy się wówczas, że zadzwonię, jak będzie już taka potrzeba. Tydzień później nie miałam już wyjścia - zadzwoniłam. Przypomniałam się doktorowi i poprosiłam o wizytę - to był poniedziałek rano. Doktor poprosił, żebym zadzwoniła po 17-tej. Po 17-tej odebrał tel i powiedział, że oddzwoni za 15 minut. Po 40 minutach zadzwoniłam ponownie, a potem jeszcze 8-10 razy, aż do godz. 20-tej, ale doktor nie odbierał albo odrzucał połączenie. W końcu napisałam sms z prośbą o potwierdzenie, czy będziemy mogli spotkać się następnego dnia. Oczywiście nie otrzymałam odpowiedzi. Pomyślałam, że jest już późno więc może we wtorek doktor się odezwie, ale niestety nic z tego! Kiedy zorientowałam się, że doktor mnie oszukał, zaczęłam poszukiwać innego lekarza, a ponieważ nie jest to takie proste mój kot czekał na pomoc aż do środy...

Tak nie postępuje lekarz i przyjaciel zwierząt, tyle chcę powiedzieć.

PS. Pozdrawiam Panie doktorze. Mój numer ma Pan w rejestrze rozmów nieodebranych (a jak nie, to zawsze służę informacją). Gdyby chciał Pan pożalić się na to co napisałam to bardzo zapraszam. Mam Panu jeszcze wiele "ciepłych słów" do powiedzenia, których - czego żałuję - tu nie mogę opublikować...

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Czw gru 19, 2013 11:28 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Moi Drodzy
mam pytanie - czy ktoś może wie - gdzie przyjmuje obecnie Pani Doktor Ilona Blanc (zmieniła nazwisko i nie pamiętam czy teraz ma podwójne czy tylko nowe) - przyjmowała na Białobrzeskiej, potem na Bokserskiej (obecnie Obrzeźnej) - jakiś czas temu odeszła.
Będę wdzieczna za informację.
Pozdrawiam :)

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Wto sty 07, 2014 11:14 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Poszukuje dobrego kociego behawiorysty, czy możecie kogos polecić?
nie chodzi o agresywnego kota, tylko raczej wyjątkowo wrażliwego, ktory wszelkie zmiany odreagowuje chorobami.
bede baaaaardzo wdzięczna za podpowiedzi
Obrazek

OlqaW

 
Posty: 531
Od: Czw cze 26, 2008 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 07, 2014 21:50 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

OlqaW pisze:Poszukuje dobrego kociego behawiorysty, czy możecie kogos polecić?
nie chodzi o agresywnego kota, tylko raczej wyjątkowo wrażliwego, ktory wszelkie zmiany odreagowuje chorobami.
bede baaaaardzo wdzięczna za podpowiedzi


Nie wierzyłam dopóki nie musiałam skorzystać. Pojechałam z dwoma kotami. Od razu było widać, że jeden będzie dobrze reagował na leczenie, a drugi nie bardzo. Tak też się stało. Kot, który był mocno osłabiony po długim leczeniu, po dwóch wizytach u p. dr wrócił do pełni zdrowia.
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości