WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie gru 11, 2016 11:05 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

megan72, marcelibu - bardzo dziękuję za opinie.
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2234
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2016 20:57 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Dziś byliśmy u Pani dr Zlot na USG, w skrócie - wrażenie bardzo dobre. Dokładnie, kompetentnie i z zaangażowaniem.
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2234
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 10, 2017 15:23 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

A był ktoś u weterynarza w Radomiu? Od siebie polecam dr. Cezarego Sygockiego Klinika weterynaryjna w Radomiu ,którą prowadzi odwiedzam co jakiś czas w razie różnych problemach mojej suczki. Ostatnio było to szczepienie przeciw wściekliźnie i pierwsza pomoc po ugryzieniu przez innego psa ( bardzo się wtedy przejęłam, bo Benia uciekła mi z posesji na pół dnia) ale teraz wszystko z nią w porządku. Wizyta jak i antybiotyki nie były bardzo kosztowne , tak czy inaczej zdrowie naszego pupila jest ważniejsze niż pieniądze.

KarolciaPe

 
Posty: 1
Od: Wto sty 10, 2017 15:17

Post » Śro paź 11, 2017 9:02 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

NIE POLECAM lecznica weterynaryjna pod Centaurem Babice Stare (jest tez filia w Mościskach).

Korzystałam z tej lecznicy odkąd pamiętam - bo blisko. Lekarze głównie znają się na leczeniu prostych infekcji, robią też różne proste zabiegi. Na plus mogę powiedzieć, że gdy miałam kota do poważnej operacji na wymuszonym oddechu to jasno powiedzieli, że się nie podejmą bo nie mają sprzętu. Na kolejny plus przystępne ceny i na tych chyba koniec.
Minus - musisz sam wiedzieć jak leczyć kota na poważniejsze schorzenia bo nie pomogą. Nawet jak relacjonowałam co kazała podawać dr Neska kotu z PNN to nie byli zainteresowani - dla nich leczenie polega na podawaniu karm nerkowych royala i kroplówkach. Prosiłam żeby kotu z PNN z poważnym poziomem mocznika wyczyścili kamień nazębny i wyrwali popsutego zęba. Jakie było moje zdziwienie, że dostałam kota bez kamienia ale z popsutym, niewyrwanym zębem - odpowiedź wetki "oni zębów nie wyrywają", tylko dlaczego mówili co innego przed zabiegiem. Dostałam "opierdziel" od dr nefrolog za zostawienie popsutego zęba... Kolejny minus, to chaos panujący w lecznicy. Próbowałam umówić się z właścicielką lecznicy na zabieg kotki w środę - odpowiedź dogadamy się w poniedziałek. Przyjechałam w poniedziałek, lekarka dyżurująca przekazała że chirurga nie ma przez najbliższy tydzień i nic poza tym. Odezwałam się w kolejną środę bo wcześniej nie było jak i jakie było moje zdziwienie że podobno byłam umówiona w miniony wtorek na konkretną godzinę na zabieg i wszyscy na mnie czekali, a ja wredna się nie pokazałam. Akurat to była rozmowa telefoniczna, więc pytam jak to możliwe, że pacjent nie został poinformowany że ma wyznaczony termin i kto w ogóle sam sobie termin wyznacza nie konsultując tego z zainteresowanym. Usłyszałam "to jest pani wersja, a my mamy inną"... no i zostałam kłamczuchą :/... Szkoda gadać, zmieniłam weta na droższego, ale za to z wziewką i innymi bajerami. Ale niesmak pozostał.

asigo

 
Posty: 249
Od: Wto sty 27, 2015 22:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 18, 2018 10:47 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Jeśli chodzi o weterynarza w Warszawie to szczerze polecam przychodnię Wetmedic https://www.wetmedic.pl/. Bardzo fajnie podchodzą do klientów i pacjentów, są bardzo mili i pomocni. Ja ze swoimi zwierzakami chodzę tylko do nich, bo mam zaufanie. Bardzo dobra przychodnia!

Tolek32

 
Posty: 2
Od: Pon sie 21, 2017 13:28

Post » Pon sie 27, 2018 20:24 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Marcelibu pisze:Ja też nie Zuza, ale dr Anię Zlot polecam.

Wedle jej odpowiedzi nie jest uczennicą dr Marcińskiego.

A to przepraszam i usuwam, ktos mnie musial wprowadzic w blad :(

Nie zauwazylam pytania :oops: Robie u niej usg od kilku lat swoim kotom, jestem zadowolona.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84525
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon sie 27, 2018 20:25 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

nie moge edytowac swojego posta
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84525
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto sie 28, 2018 8:40 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

zuza pisze:nie moge edytowac swojego posta

viewtopic.php?f=22&t=727
Estraven pisze:Uwaga:
na tym podforum wyłączona została funkcja edycji postów przez użytkowników - dla uniknięcia sytuacji, gdy ktoś wprowadzałby samowolnie zmiany w cudzych wypowiedziach, wklejanych jako kolejne opinie na temat lecznic, gabinetów czy lekarzy (zdarzały się wcześniej takie przypadki).
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Czw wrz 06, 2018 11:35 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Powiecie coś o weterynarzach na Mokotowie? Kogoś polecicie bardziej/ mniej?

Kamilla28

Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Od: Wto sie 28, 2018 10:09

Post » Czw wrz 06, 2018 15:20 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Kamilla28 pisze:Powiecie coś o weterynarzach na Mokotowie? Kogoś polecicie bardziej/ mniej?


Tu jest cały wątek na ten temat: https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=22&t=140910
Deli

Deli

 
Posty: 14323
Od: Nie cze 29, 2003 11:14

Post » Wto maja 19, 2020 11:15 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Cześć!
Czy ktoś z Was odwiedzał lecznicę w Rembertowie? Dokładnie chodzi mi o gabinet SZARIK, należący do dr. Moniki Alzak

Maraiboo

 
Posty: 1
Od: Wto maja 19, 2020 10:52

Post » Czw cze 04, 2020 16:42 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Przeprowadziłam się w okolice Złotokłosu, pod Piasecznem. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego weta i na wszelki wypadek, również jakąś klinikę 24/7, dobrze wyposażoną?

Majka13

 
Posty: 992
Od: Śro cze 23, 2004 8:57
Lokalizacja: Złotokłos

Post » Czw cze 04, 2020 19:00 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Majka13 pisze:Przeprowadziłam się w okolice Złotokłosu, pod Piasecznem. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego weta i na wszelki wypadek, również jakąś klinikę 24/7, dobrze wyposażoną?

https://www.facebook.com/CityVetPrzycho ... rynaryjna/
https://www.findhealthclinics.com/PL/Wa ... erynaryjna
doktor Klimowicz jest super i ww ogóle fajna przychodnia
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto gru 12, 2023 17:04 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

Szukam kogoś do pomocy z robieniem kroplówek w domu. Mieszkam w gminie Halinów pod Warszawą, więc szukam pomocy z Sulejówka, Rembertowa, Wesołej, Starej Miłosny lub Pragi Południe. Zależy mi na:
- weterynarzu,
- studentce weterynarii,
- każdej osobie, która potrafi bezpiecznie wbić igłę w skórę na karku i podać kroplówkę.

Kroplówkę trzeba podać raz w tygodniu. Mam dwoje lekarzy, którzy mogą przyjechać, lecz nie jestem zadowolony z ich usług, bo robią bolesne, szybkie wlewy podskórne. Zależy mi na powolnym kapaniu, które trwa ok. 10 minut.

Będę wdzięczny za każdą sugestię. Stawka do ustalenia.

AMJun

 
Posty: 56
Od: Sob gru 12, 2020 1:27

Post » Wto gru 12, 2023 17:08 Re: WARSZAWA - inne dzielnice i okolica

AMJun pisze:Szukam kogoś do pomocy z robieniem kroplówek w domu. Mieszkam w gminie Halinów pod Warszawą, więc szukam pomocy z Sulejówka, Rembertowa, Wesołej, Starej Miłosny lub Pragi Południe. Zależy mi na:
- weterynarzu,
- studentce weterynarii,
- każdej osobie, która potrafi bezpiecznie wbić igłę w skórę na karku i podać kroplówkę.

Kroplówkę trzeba podać raz w tygodniu. Mam dwoje lekarzy, którzy mogą przyjechać, lecz nie jestem zadowolony z ich usług, bo robią bolesne, szybkie wlewy podskórne. Zależy mi na powolnym kapaniu, które trwa ok. 10 minut.

Będę wdzięczny za każdą sugestię. Stawka do ustalenia.

W tym wypadku akurat najlepiej by było, gdybyś się sam nauczył.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości