WARSZAWA - Ochota

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 22, 2018 22:30 Re: WARSZAWA - Ochota

lekarze zlecznicy na Mochnackiego otworzyli swoją praktykę na Tarczyńskiej, tego starszego pana odradzam

na Tarczyńskiej przyjmuje dr Małgorzata Majchrzak i świetny chirurg dr Krzysztof Kuciński
sterylizuje i kastruje, czyści i usuwa ząbki, przeprowadza inne zabiegi
sterylizowałam u doktora wszystkie moje koteczki, Belfast był niedawno na usunięciu zębów
jest świetnym chirurgiem, do nikogo innego nie mam takiego zaufania jak do tych lekarzy a znam ich ponad 15 lat

przecież masz blisko, sprawdź a nie będziesz żałować
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 22, 2018 22:51 Re: WARSZAWA - Ochota

No to super! A ten starszy pan zniknął stamtąd czy mam go unikać, bo nadal jest? :mrgreen: On mi tak średnio pasował, więc jeździłam na Bohdanowicza, ale już średnio mogę dźwigać i bliżej byłoby lepiej ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw sie 23, 2018 20:27 Re: WARSZAWA - Ochota

Szalony Kot pisze:No to super! A ten starszy pan zniknął stamtąd czy mam go unikać, bo nadal jest? :mrgreen: On mi tak średnio pasował, więc jeździłam na Bohdanowicza, ale już średnio mogę dźwigać i bliżej byłoby lepiej ;)

ten starszy pan to właściciel przychodni na Mochnackiego, tam kiedyś pracowali dr Małgosia i doktor Krzyś
obecnie są właścicielami Przychodni na Tarczyńskiej, starszego pana tu, na szczęście nie ma
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 23, 2018 20:51 Re: WARSZAWA - Ochota

Czy ktoś leczył zwierzaki u dr. Izabeli Trojanowskiej na ul.Sieminskiego ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 23, 2018 21:57 Re: WARSZAWA - Ochota

puszatek pisze:
Szalony Kot pisze:No to super! A ten starszy pan zniknął stamtąd czy mam go unikać, bo nadal jest? :mrgreen: On mi tak średnio pasował, więc jeździłam na Bohdanowicza, ale już średnio mogę dźwigać i bliżej byłoby lepiej ;)

ten starszy pan to właściciel przychodni na Mochnackiego, tam kiedyś pracowali dr Małgosia i doktor Krzyś
obecnie są właścicielami Przychodni na Tarczyńskiej, starszego pana tu, na szczęście nie ma

Ok, dziękuję, już wszystko rozumiem :ok: i w takim razie w przyszłym tygodniu wybieramy się na Tarczyńską :mrgreen:


A ja korzystając z tematu dodam swoją opinię o Medicavecie na Bohdanowicza. Jak przeprowadziłam się na Ochotę zdecydowałam się tam wozić Carmen, bo znałam tę lecznicę z dawnych lat, gdy była wsparciem dla domów tymczasujących koty z Palucha, także moje 2 czy 3 przeszły przez nią - i pamiętam, że wrażenie robił na mnie profesjonalizm, ale przede wszystkim empatia tamtych lekarzy. Jak przyjeżdża się do jakiejkolwiek lecznicy z takim chorutkiem z Palucha, który przeszedł już kk, grzybicę, milion antybiotyków i kroplówek, zabiedzonym, wychudzonym, nadal chorym, to niestety w wielu lecznicach można usłyszeć "po co pani taki kot", "nie lepiej to uśpić i wziąć zdrowego", "po co wsadzać pieniądze, jak to zaraz umrze" - niestety, sama słyszałam takie słowa nieraz :(
Tymczasem na Bohdanowicza było dużo współczucia, delikatności, zrozumienia i wspólne podejście "zrobimy wszystko, co da się zrobić".

Kiedy po latach trafiłyśmy tam z Carmen, bardzo profesjonalnie zdiagnozowano nam astmę i szybko udało się przejść z codziennej dawki sterydów na całkowite ich odstawienie :ok: mam kotkę-nerwuskę, często trafiałyśmy do lecznicy obsiusiane i nie tylko :roll: panie z uśmiechem pomagały w doprowadzeniu kota do porządku. Kiedy Carmen czmychnęła pod biurko i zadekowała się na kaloryferze, a z pyszczka ze stresu ciekły jej strugi śliny - doktor zdecydowała się wejść pod biurko i spokojnie, cicho do niej przemawiając przebadała ją pod biurkiem ;)
Mam też bardzo dobre opinie o lekarzach od szynszyli z Medicavetu, koleżanka dojeżdżała tam z Pragi ze swoimi szynszylami, ponoć świetna diagnostyka i leczenie :)

Jedynym minusem jest to, że trudno się tam dostać "z biegu", zdecydowanie to lecznica, do której trzeba się umówić z 2-3 dniowym wyprzedzeniem. Chociaż może trafiłam na taki gorący okres.
Jeździłabym tam dalej, ale raz, że ciąża nie pozwala już na takie wycieczki z transporterem, a dwa, że Carmen coraz fatalniej znosi podróże i przenosimy się bliżej na Bohdanowicza.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sie 11, 2019 1:33 Re: WARSZAWA - Ochota

Pani dr Cetnarowicz-Moskwa po kilkuletniej fizycznej nieobecności na Białobrzeskiej zniknęła z listy lekarzy :(
Została tam tylko dr Jagielska i dr Dziekan (Czubek), która przyjmuje tylko na zapisy.

Aha, lecznica na Tarczyńskiej ma inny adres strony: http://www.natarczynskiej.waw.pl/
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Czw lut 20, 2020 21:04 Re: WARSZAWA - Ochota

Czy ktoś poleca lecznicę na Bochdanowicza ?Będę bardzo wdzięczna o wszelkie informacje.Niestety lecznice na Grójecka/Skarżyńskiego i Prószkowska nie polecam w poważnych schorzeniach,chyba ,że konkretnie wiadomo o co chodzi to można tam kontynuować leczenie.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 20, 2020 21:07 Re: WARSZAWA - Ochota

alinkaka pisze:Czy ktoś poleca lecznicę na Bochdanowicza lub Białobrzeskiej ?Będę bardzo wdzięczna o wszelkie informacje.Niestety lecznice na Grójecka/Skarżyńskiego i Prószkowska nie polecam w poważnych schorzeniach.Chyba ,że konkretnie wiadomo o co chodzi to można tam kontynuować leczenie.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa


Post » Nie lut 23, 2020 15:06 Re: WARSZAWA - Ochota

Białobrzeską polecam, ze szczególnym uwzględnieniem pani dr Hoffman-Jagielskiej i pani dr Dziekan (Czubek). Do pierwszej bez zapisów, do drugiej z zapisami, robi też echo serca.
Obie są bardzo profesjonalne, z sercem do zwierząt, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.
Obie wykazały się też bardzo dużą chęcią pomocy, gdy wyjeżdżałam z kotami za granicę. Dostałam sporo wsparcia, dobrych rad i realnej pomocy. Tak samo zresztą, jak od reszty personelu, z recepcji i techników.
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro wrz 16, 2020 22:46 Re: WARSZAWA - Ochota

Szalony Kot pisze:Na Bohdanowicza są dwie. Ja znam jedną, tę naprzeciwko placu zabaw.


Trochę późno odpisuje ale chodzi mi o Medicavet Bohdanowicza 9. Może ktoś napisze na pw do kogo tam najlepiej sie udać z kociakami, bo czytam na ich stronie ,ze specjalizują sie w gryzoniach i królikach.Ja polecam sggw ale mam daleko.Jeżeli jednak będzie większy problem to sie tam udam .

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 16, 2020 23:24 Re: WARSZAWA - Ochota

A może ktoś korzystał z usług przychodni Spec Vet na ul Rostafińskich przy Polach Mokotowskich to jest filia przychodni z Ursynowa dr ,Neski z którą miałam przyjemność poznać .Bardzo dobry i doświadczony weterynarz .

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 17, 2020 11:15 Re: WARSZAWA - Ochota

alinkaka pisze:A może ktoś korzystał z usług przychodni Spec Vet na ul Rostafińskich przy Polach Mokotowskich to jest filia przychodni z Ursynowa dr ,Neski z którą miałam przyjemność poznać .Bardzo dobry i doświadczony weterynarz .

Ja byłam raz.
Wzór przychodni. Duże,przestronne gabinety,wzorowo czysto. Pięknie i pachnąco.
Niestety czekalam do dr Neski prawie godzinę (mimo zapisu na konkretną godzinę)- trafił się przed nami nieobsługiwalny pacjent i stąd mega opóźnienie. Ale dostałam do dyspozychi (a raczej moja stresująca się kotka cały wolny gabinet,po którym mogła swobodnie chodzić i drzeć się ze strachu).

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw wrz 17, 2020 14:18 Re: WARSZAWA - Ochota

Ja nie muszę dostawać sie do dr Neski i oby tak zostało ,niech korzystają ci co muszą. Wystarczy mi inny lekarz internista z jej zespołu. Może kogoś polecicie.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 18, 2020 6:50 Re: WARSZAWA - Ochota

Uprzedzam tylko,że wizyta internistyczna to koszt od 120zł, z tego co kojarzę (przy rejestracji jest wystawiony cennik i pamiętam,że jakoś b.dużo było :? ,warto zapytać umawiając wizytę),więc jeśli to np.zwykłe odrobaczenie,obcięcie pzurków czy oczyszczanie gruczołów to warto się zastanowić,czy jest taka konieczność. Oczywiście to informacja dla mniej zamożnych. Klinika wzorowa,więc luksus komfortu wizyty czuć od progu :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości