WARSZAWA - Praga

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 06, 2007 16:55

Warszawa Praga Południe

raczej nie polecam

Zdecydowanie zalecam ostrożność w korzystaniu z pomocy Pogotowia Weterynaryjnego na ulicy Krypskiej 52/54. Pisze o ostrożności a nie zdecydowanie "nie" bo może coś się zmieniło od zeszłego roku?

W zeszłym roku znalazłyśmy z mamą na ulicy malą (8 tyg) koteczkę z katarem kocim (ropa zasłaniała jej 2/3 pyszczka) w przerażającym stanie (chuda, brudna, wystraszona). Lekarz na Krypskiej (niestety nie pamiętam nazwiska) kiedy usłyszał, że to znajdka, zacząl od stwierdzenia: albo usypiamy albo Panstwo go biora. Po naszej oczywistej decyzji, zainkasowal okolo 200 zł za: 2 zastrzyki (moze niezbedne - nie kwestionuje), usuniecie ropy z pyszczka (czytaj gwaltowne przetarcie szmatka po pyszczku) oraz za bledna diagnoze, ze kot być może nie będzie widział na jedno oko. Kotka nie miala juz wtedy ani jednego oczka... Kolejna pani Wet, ktora sie nia zajela (Wspolna Droga na Grochowie, juz chyba polecana wczesniej) dopiero doprowadzila Franie do porzadku biorac za to grosze bo to znajdka...

Pozdrawiam
Gmona

[/b]

gmona

 
Posty: 3
Od: Pt lip 06, 2007 16:28
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 19, 2007 16:44

Warszawa Praga Południe

dr Dariusz Radajewski
Gocław ul.Umińskiego 16a
22 671 40 00

Jest tam kilku wetów, ale on akurat przyjmuje codziennie od 9:00-11:00 i od 18:00-21:00. Przychodnia czynna także w sobotę i niedzielę, ale wybaczcie godzin w weekend nie pamiętam.

Lekarz ten prowadził wszystkie moje zwierzaki, ratował naszego owczarka niemieckiego, który jako 11-sto letni dziadek zaczął mieć silne zmiany na tle geriatrycznym i po części spowodowane pracą.
Ratował do końca moja sukę, której w końcu skróciliśmy męki jak miała 17 lat - i tu tez postawa weta taka jaka oczekiwałam.
Wyprowadził Melkę z kk, walka trwała prawie rok ale się udało.
Człowiek złoto, nie zdziera, pomaga, ratuje, analizuje z Tobą wszystko, proponuje rozwiązania, nie oszukuje !!!!

No a poza tym Melka jest dzięki niemu ;) To on wynalazł pośrednio Myszę z Geminą (wówczas tak nazywała się Melka) przez koleżankę kolegi kolegi ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
KICIA & TOSIA & MELKA (vel Gamina) za TM

malzonka

 
Posty: 248
Od: Sob lut 11, 2006 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 24, 2007 8:15 Edward Kołodziejski Warszawa

Warszawa Praga Południe, Mokotów

Edward Kołodziejski, goraco polecam!
ponad 20 lat praktyki, cudowny weternarz, jest chirurgiem , uratowal moje 2 koty i wszystkie zwierzaki znajomych. Przyjmuje w lecznicy Beneventum Wachocka 18 i na Sggw, kontakt telefoniczny 604 96 84 99
trzeba sie zapisywac na wizyty , to jedyna wada :( ma strasznie zapchane terminy.

Fantastyczny lekarz, nie ma w warszawie lepszego specjalisty, moja kotka miala nieuleczalny nowotwor watroby, nie bylo dla niej ratunku, wreszcie znajomy polecil mi klinike na saskiej kepie wachocka 18 beneventum. Tam trafilam na dr edwarda kołodziejskiego ,jest troszeczke ostry, ale zajal sie marusia profesjonalnie,w koncu nie o to chodzi,zeby wycalowal mi kota, wszystko ladnie sie zagilo i jest w tej chwili w cudownej formie,ma sliczne blyszczace oczka i proby watrobowe sa w normie, teraz chodzmy do naszego doktora tylko po jedzonko.

Kochamkoty22222

 
Posty: 3
Od: Śro wrz 19, 2007 20:30

Post » Pon lip 14, 2008 22:18

Warszawa Praga Południe

Nie wiem, czy tutaj już było, ale polecam małą lecznicę Cztery Łapy przy ulicy Paca na Grochowie. Wetki, które tam pracują, same mają psy znajdki. Naprawdę zajmują się zawsze każdym pacjentem z wielką troską.
Sterylizowałam tam naszą kicię, kastrowałam tymczasa i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam te lecznicę też luidziom, którzy wyadoptowali od dwie koteczki - też byli zadowoleni.

Sinea pisze:Również polecam wetki z lecznicy "4 łapy" przy ulicy Paca 48 na Grochowie - Adnieszkę Kidacką i Ewę Piskorowską.Super babki,bardzo pomocne,trafne diagnozy,w przypadku znajdek albo dużej ilości kotów nie ma problemu ze zniżką.

gosiar

 
Posty: 5132
Od: Sob paź 29, 2005 12:30
Lokalizacja: WARSZAWA

Post » Pt lip 18, 2008 14:48

Warszawa Praga Południe, Mokotów

z wielkim szacunkiem polecam profesora Galantego ,specjalista jakich mało ,jedyny w Warszawie od zespolenia wrotno obocznego .
Przyjmuje na ul.Wąchockiej
i na SGGW
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 23, 2008 11:16

WARSZAWA Praga Północ

ja bym polecala Dr.Pietraka z lecznicy przy ZOO.
Niestety z tego co pamietam tykko 2 razy w tygodniu tam bywa, innych lekarzy z tej kliniki nie znam,ale leczylam u niego juz nie jedno swoje zwierze, w tym koty.
No i nie biorze drogo.

zolzunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 80
Od: Pon maja 19, 2008 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 18, 2009 18:53

Warszawa Praga Południe

alareipan pisze:Przychodnia dla Zwierzat, Warszawa, Poligonowa 1

"Przychodnia dla zwierząt istnieje od sierpnia 2004r i od tego czasu zdążyliśmy już zaskarbić sobie Państwa zaufanie rzetelnym ale też nie pozbawionym sympatii dla wielu uroczych pacjentów podejściem."
Czytam na ich stronie internetowej...

... dzis bylam swiadkiem jak do tej sympatycznej kliniki weszly dwie dziewczynki, 10-latki na rolkach, z malutkim kociaczkiem w dloni. Kociaczka gora 3-tygodniowego znalazly na ulicy i chcialy mu pomoc. Po 3 minutac wyszly z kliniki. Sympatyczna pani doktor lek. wet. Daria Górska uspila kotka, bo byl chory... Potem ta sympatyczna pani wlozyla kotka do zwyklej sklepowej reklamowki typu jednorazowka, wydala dziewczynkom i odprawila...
Dwie zaplakane 10-latki w amoku krazyly na rolkach przed ta sympatyczna lecznica, trzymajac reklamowke, przez ktora przeswitywalo mokre cialo kociaczka. Pani doktor kazala im kociaczka zakopac! Weszlam wiec z kolezanka i pytam pania doktor dlaczego wydala kotka dzieciom. "Bo nie powinna obslugiwac dzieci samych, a przeciez i tak miala dobre serce i go uspila", ale utylizacja kosztuje 10 zeta i o te 10 zeta chodzilo!!! A lecznica przeciez nie jest "instytucja charytatywna".

Brak serca dla zwierzat to jedno, ale jak mozna bylo te dzieciaki tak potraktowac?!

Ja mowie lecznicy NIE!

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 22, 2009 11:56 MULTIVET

Warszawa Praga Południe

Bardzo miłe są panie doktor z lecznicy Azorek na Komorskiej, będącej lecznicą z wyboru uwarunkowanego lokalizacją. Nie ma problemów z robieniem zaskrzyków ani kroplówek.

człowiek.mego.kota

 
Posty: 7
Od: Pon cze 22, 2009 11:31

Post » Sob kwi 17, 2010 17:22 Re: WARSZAWA

Warszawa-Praga Płn./Wilanów

wiem, że to wątek o wetach dla kotów, ale jeśli ktoś ma gady to polecam:
(wet od gadów)

Lecznica Salvet
dr. Maluta i dr. Marciniak
jak się gdzieś pomylę, coś zapomnę- krzyczeć! :) nr do mnie 668250065

aka_nina

Avatar użytkownika
 
Posty: 4461
Od: Czw paź 01, 2009 10:53
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Nie sty 01, 2012 12:28 Re:

Anja pisze:Koryguje dane ze strony 2
Nasza wetka Magda Matuszkiewicz od 01.09 odeszla z lecznicy na Sobieskiego 74/76 i teraz pracuje w innym miejscu, dlatego polecam teraz nowa lecznice :wink: .

WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE
Lecznica CZARNY KOT Obrazek
lek. wet. Ewa Zwierzyńska
lek. wet. Magda Matuszkiewicz
ul. Guderskiego 5 (Gocław, w obrebie ul. Hirszefelda i Bora- Komorowskiego)
tel. 022 353 20 24
czynna:
pon.-pt. 10-20
sob. 10-15
niedziela: nie pracuja, ale w razie potrzeby przyjmuja umowione wczesniej wizyty

to nowa lecznica, obydwie wetki sa bardzo zyczliwe i profesjonalne, serdecznie je polecamy 8) Anja i Pirackie Trio


Wiecie czy nadal ta lecznica jest dobra? na forach maja dobre opinie, potrzebuje dobrego lekarza bo Neska znowu wymiotuje :|

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Pt paź 12, 2012 14:54 Re: WARSZAWA - Praga

Również polecam Dr Czerwieckiego. Profesjonalnie zajął się moją Karolcią ;)
Kompetentny i życzliwy.
Obrazek

gąska75

 
Posty: 31
Od: Pt paź 12, 2012 14:46

Post » Sob mar 16, 2013 21:44 Re:

Anja pisze:Koryguje dane ze strony 2
Nasza wetka Magda Matuszkiewicz od 01.09 odeszla z lecznicy na Sobieskiego 74/76 i teraz pracuje w innym miejscu, dlatego polecam teraz nowa lecznice :wink: .

WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE
Lecznica CZARNY KOT Obrazek
lek. wet. Ewa Zwierzyńska
lek. wet. Magda Matuszkiewicz
ul. Guderskiego 5 (Gocław, w obrebie ul. Hirszefelda i Bora- Komorowskiego)
tel. 022 353 20 24
czynna:
pon.-pt. 10-20
sob. 10-15
niedziela: nie pracuja, ale w razie potrzeby przyjmuja umowione wczesniej wizyty

to nowa lecznica, obydwie wetki sa bardzo zyczliwe i profesjonalne, serdecznie je polecamy 8) Anja i Pirackie Trio


teraz pracuja rowniez w niedziele 10-15

Polecam :ok:

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

Post » Nie kwi 14, 2013 7:52 Re: WARSZAWA - Praga

Czy ktos moze polecic dobrego weta na Saskiej Kępie? Do podstawowej obslugi: przegladu, szczepien ...
Obawiam sie, ze czesc wpisow w watku moze byc nieaktualna.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro lip 17, 2013 20:24 Re: WARSZAWA - Praga

Podbijam pytanie powyżej: czy macie aktualne wieści na temat weterynarzy z Saskiej Kępy?
Obrazek

llola

 
Posty: 29
Od: Śro lip 04, 2012 21:48

Post » Nie lip 28, 2013 20:50 Re: WARSZAWA - Praga

Na Pradze Północ - jakich polecacie tanich wetów, dla ubogich ludzi, którzy kochają koty lecz nie mają pieniędzy na zbyciu...chodzi mi o podstawowe szczepienia ogólne co roczne lub co 2-3 lata na
herpeswiroza (tzw. koci katar)
caliciwiroza (tzw. koci katar)
panleukopenia (tzw. tyfus koci)

Julek2013

 
Posty: 16
Od: Nie lip 28, 2013 18:07

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości