WARSZAWA - Mokotów

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lis 29, 2016 21:00 Re: WARSZAWA - Mokotów

Lecznica przy ul. Promenada 4 Park Morskie Oko-dobra obsługa, na mniej poważne zabiegi wystarczy, chociaż jest RTG i USG, przystępnie i fachowo, polecam.

peggysu

 
Posty: 28
Od: Śro paź 30, 2013 15:17

Post » Pon mar 20, 2017 12:41 WARSZAWA - Mokotów

Warszawa, Mokotów, ulica Puławska 138 A, Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni
Lecznica założona przed dwóch lekarzy którzy wcześniej pracowali w "Morskim Oku", Paulina Woźniak i Łukasz Kuligowski.
http://www.przykrolikarni.waw.pl/
W przychodni przyjmują:
lek. wet. Paulina Woźniak - interna, EKG
lek. wet. Łukasz Kuligowski- interna, chirurgia miękka, endoskopia
lek. wet. Patrycja Abramowicz - interna
lek. wet. Michał Kucharczyk - specjalista chirurg ortopeda
lek. wet. Anna Szachowicz - okulista
dr n.wet. Izabella Jońska -USG, RTG
lek. wet. Rafał Lengling - USG, RTG
dr n.wet. Iwona Badurek - interna, histopatolog
lek. wet. Wojciech Kowalczyk - endoskopia
Katarzyna Koper - rehabilitacja zwierząt
Katarzyna Iwańczuk - zoopsycholog

Na wizyty nie trzeba się umawiać z wyjątkiem zabiegów, badań USG i ECHO oraz wizyt domowych.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8.00-20.00
sobota 10.00-15.00
niedziela 10.00-13.00
"Im dłużej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham swoje zwierzęta."
Wiem, robię błędy ortograficzne
Nie puszczone bąki powodują przesrane myśli.
[url=http://www.etovet.pl[/url]

Puchacz

 
Posty: 2013
Od: Nie lut 22, 2004 16:23
Lokalizacja: W-wa

Post » Pon mar 20, 2017 21:00 Re: WARSZAWA - Mokotów

I tak polecasz wszystkich hurtem, co do jednego są wybitni?
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Wto mar 28, 2017 15:00 Re: WARSZAWA - Mokotów

Ja polecam lekarzy stałych, założycieli lecznicy czyli dr Paulina Wożniak i dr. Łukasz Kuligowski. Leczą od lat moje zwierzaki, 100% zaufania, profesjonalizm, uczciwość, etyka zawodowa. Wszystko na szóstkę.

Pozostałych po prostu nie znam albo miałam kontakt incydentalny.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto mar 28, 2017 15:02 Re: WARSZAWA - Mokotów

Puchacz pisze:Warszawa, Mokotów, ulica Puławska 138 A, Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni
Lecznica założona przed dwóch lekarzy którzy wcześniej pracowali w "Morskim Oku", Paulina Woźniak i Łukasz Kuligowski.
http://www.przykrolikarni.waw.pl/
W przychodni przyjmują:
lek. wet. Paulina Woźniak - interna, EKG
lek. wet. Łukasz Kuligowski- interna, chirurgia miękka, endoskopia
lek. wet. Patrycja Abramowicz - interna
lek. wet. Michał Kucharczyk - specjalista chirurg ortopeda
lek. wet. Anna Szachowicz - okulista
dr n.wet. Izabella Jońska -USG, RTG
lek. wet. Rafał Lengling - USG, RTG
dr n.wet. Iwona Badurek - interna, histopatolog
lek. wet. Wojciech Kowalczyk - endoskopia
Katarzyna Koper - rehabilitacja zwierząt
Katarzyna Iwańczuk - zoopsycholog

Na wizyty nie trzeba się umawiać z wyjątkiem zabiegów, badań USG i ECHO oraz wizyt domowych.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8.00-20.00
sobota 10.00-15.00
niedziela 10.00-13.00


Puchacz, do lekarzy współpracujących trzeba się umawiać. Nie ma ich tam non-stop.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro kwi 05, 2017 15:24 Re: WARSZAWA - Mokotów

Nie ma oczywiście ich na stałe, ale można się umówić. Ja od siebie polecam Paulinę i Łukasza. To ludzie z sercem, poczuciem humoru, ale przede wszystkim PROFESJONALIŚCI, którzy nie gwiazdorzą jak czegoś nie wiedzą. Leczą moje zwierzaki od lat i nigdy nie miałam żadnych reklamacji do nich.
Mogę jeszcze z czystym sumieniem polecić Izę Jońską- bardzo dobry diagnosta USG i RTG.
"Im dłużej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham swoje zwierzęta."
Wiem, robię błędy ortograficzne
Nie puszczone bąki powodują przesrane myśli.
[url=http://www.etovet.pl[/url]

Puchacz

 
Posty: 2013
Od: Nie lut 22, 2004 16:23
Lokalizacja: W-wa

Post » Śro kwi 05, 2017 16:04 Re: WARSZAWA - Mokotów

Puchacz pisze:Nie ma oczywiście ich na stałe, ale można się umówić. Ja od siebie polecam Paulinę i Łukasza. To ludzie z sercem, poczuciem humoru, ale przede wszystkim PROFESJONALIŚCI, którzy nie gwiazdorzą jak czegoś nie wiedzą. Leczą moje zwierzaki od lat i nigdy nie miałam żadnych reklamacji do nich.
Mogę jeszcze z czystym sumieniem polecić Izę Jońską- bardzo dobry diagnosta USG i RTG.


To prawda, nie gwiazdorzą. Mają tę zawodową pokorę.
Poza tym chętnie słuchają uwag opiekunów, bez takiego nastawienia, że to ja jestem wetem i ja wiem lepiej.
Doceniają spostrzeżenia opiekunów, bo jak mówi dr. Paulina: "To wy (opiekunowie) jesteście z leczonym zwierzakiem na co dzień, widzicie ich reakcje na leczenie, nastrój, itp. My bardzo cenimy taką rzeczową współpracę."
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 23, 2017 21:24 Re: WARSZAWA - Mokotów

Szukam opinii na temat lecznicy Canito na Modzelewskiego 56. Ktoś korzysta? Wet Paweł Bielecki. Czy są też inni?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie lis 11, 2018 23:45 Re: WARSZAWA - Mokotów

Arcana pisze:Szukam opinii na temat lecznicy Canito na Modzelewskiego 56. Ktoś korzysta? Wet Paweł Bielecki. Czy są też inni?


O rok za późno, przepraszam. Ale może komuś posłuży. Przyjmują tam dr Paweł Bielecki i dr Joanna Księżuk.
Ja Canito nie polecam. Trafiłam tam z kotem świeżo zabranym ze schroniska w strasznym stanie, nie jadł, rzęził, dyszał z otwartym pyszczkiem, w wynikach podwyższony cukier, lekarze od razu podejrzewali cukrzycę, zrobili drogie badania krwi na lipazę trzustkową (bez wcześniejszego zbadania fruktozaminy), badania moczu, badania glukometrem, wyszli z propozycją zrobienia rtg pod kątem chłoniaka płuc, ciężki oddech tłumaczyli podejrzeniem kwasicy metabolicznej, po drodze było jeszcze pobieranie kropli krwi do glukometru, które skończyło się krwią dosłownie wszędzie (o przerażonym kocie nie wspomnę). Do tego przeświadczenie o własnej zajebistości, doktor nazywał koleżankę "weterynaryjnym doktorem Housem", słuchałam też sporo o tym, ile pieniędzy mogliby ode mnie wyciągnąć za leczenie kota w ciemno.
Po 4 dniach "leczenia" w Canito trafiliśmy do Marcela, gdzie przyjęła nas młoda pani wet, po 30 sekundach mieliśmy pełną diagnozę (zapalenie krtani!!!) i dobrze dobrane leczenie.

Postanowiłam napisać ten tekst po tym, jak dowiedziałam się, że koleżanka leczy tam swojego kota, oczywiście też z przygodami i diagnozami z kosmosu...
Obrazek Obrazek

gapa

 
Posty: 230
Od: Nie maja 08, 2016 19:35
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pon lis 12, 2018 0:01 Re: WARSZAWA - Mokotów

Do niepolecanych dodam jeszcze dr Adrianę Łomińską, Vetland przy CH Landzie.
Kociak z kk, zalecona kontynuacja leczenia (wzięty ze schroniska), pomimo codziennych wizyt po tygodniu nadal brak poprawy, jedno oczko było coraz bardziej nabrzmiałe, kot zrobił się osowiały i wycofany. Mimo tego wet nie zmieniła kropel ani antybiotyku. Kociak skończył z pękniętą rogówką w dwóch miejscach i ryzykiem utraty oczka. Ceny nieadekwatne do wykonanych usług.
Obrazek Obrazek

gapa

 
Posty: 230
Od: Nie maja 08, 2016 19:35
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pon lis 12, 2018 0:21 Re: WARSZAWA - Mokotów

Dla odmiany na Mokotowie polecę wspomnianą wyżej dr Paulinę Woźniak z przychodni Przy Królikarni. Duża empatia, indywidualne podejście do każdego przypadku, bezbłędnie zdiagnozowała nam kotkę z zapaleniem trzustki.
Z interny świetna jest też dr Karolina Pilak z przychodni Bokserska, super podejście do zwierząt, odtykała nam kota z czopem śluzowym już po godzinach zamknięcia przychodni, tylko sama Bokserska ma niestety wysokie ceny.

Ze specjalistów:
Okulistyka dr Oliwia Łobaczewska z Bokserskiej - wspaniała, empatyczna, ogromna wiedza (również z interny), wszystko powoli i dokładnie tłumaczy
USG - oczywiście dr Piotr Marciński, Luxvet na al. Wilanowskiej i Multiwet na Gagarina
Obrazek Obrazek

gapa

 
Posty: 230
Od: Nie maja 08, 2016 19:35
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Śro mar 27, 2019 17:37 Re: WARSZAWA - Mokotów

Ja polecam prof Galantego z przychodni ELWET. Amputował mojemu kotu tylną łapkę, na które wyrósł duży guz włókniakomięsak. Profesor bardzo dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegała operacja, jakie są rokowania, spokojny, nie spieszący się, odpowiadał na wszystkie moje pytania, po założonym szwie widać misterną fachową rękę, wszystko zagoiło się pięknie.

Sisi44

Avatar użytkownika
 
Posty: 226
Od: Nie sty 27, 2019 23:39

Post » Nie sty 17, 2021 18:15 Re: WARSZAWA - Mokotów

Sisi44 pisze:Ja polecam prof Galantego z przychodni ELWET. Amputował mojemu kotu tylną łapkę, na które wyrósł duży guz włókniakomięsak. Profesor bardzo dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegała operacja, jakie są rokowania, spokojny, nie spieszący się, odpowiadał na wszystkie moje pytania, po założonym szwie widać misterną fachową rękę, wszystko zagoiło się pięknie.


Też konsultowałam przypadek mojego kota z prof. Galantym. Tylko tu sytuacja jest dużo trudniejsza

Tuśka79

 
Posty: 6
Od: Sob sty 16, 2021 18:54

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości