WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!!

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lut 29, 2012 14:23 WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!!

Słuchajcie, postanowiłam napisać na forum o tym, bo myślę, że może to paru osobom pomóc a kociastym zaoszczędzić stresu.
Od 2008 roku od kiedy przygarnęłam Lunę chodziłam z nią do lecznicy Marcel2 na warszawskim Bemowie, a konkretnie do dr. Agnieszki Kańskiej.
Jest ona super specjalistą, prowadzi Lunę, która od małego choruje na przewlekłe zapalenie pęcherza i struwity, wyprowadziła ją z naprawdę kiepskich wyników moczu do całkiem zadowalających. Ponadto co dla mnie akurat b.ważna ma super podejście do zwierząt, jest miłośniczką kotów, prowadzi sama DT i pomaga w znajdowaniu domów dla bezdomniaków. Niedawno dr. Agnieszka zrezygnowała z pracy w Marcelu i rozpoczęła prywatną praktykę. Zamierza otworzyć swój gabinet,ale dojeżdża również do pacjentów do domu, za co nie pobiera wygórowanego wg mnie wynagrodzenia. Ostatnio za wizytę zapłaciłam 30zł +koszt podanego leku. Dla mnie jest to idealne rozwiązanie, bo zwierzaki się nie stresują, a Leoś dostał zastrzyk w czasie snu, co nie zrobiło na nim wielkiego wrażenia :) jest to również super rozwiązanie dla osób które nie mają samochodu i do lecznicy muszą dojeżdżać miejską komunikacją.
Poniżej podaję Wam link do świeżo założonej strony www doktor Agnieszki. Z góry zaznaczam, ze nie jestem z nią w żaden sposób powiązana, nie mam żadnych korzyści z tego tytułu poprostu liczę, że komuś może się to przydać, a gwarantuję, że nie pożałuje bo jest to super człowiek i super lekarz

http://www.agnieszka-kanska.pl/
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Śro lut 29, 2012 16:34 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!!

Hejka,
Nic nie wiedziałam, że dr Agnieszka już nie pracuje u Marcela2 :( Mam o jej pracy jak najlepszą opinię, a leczę tam swoje zwierzaki od samego początku :) To weterynarz z powołania.
Dr Agnieszka uratowała moją ON-kę po wylewie. Dzięki jej błyskawicznej i trafnej diagnozie moja sunia żyła jeszcze ok 1,5 roku, tj. do 13 lat z hakiem, zupełnie nieźle :)
Goyka, dzięki za informację. Myślę, że przyda się ona nie tylko mnie :D
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 29, 2012 19:36 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!!

Pani doktor właśnie od nas wyszła :) kociaki odrobaczone, pazurki obcięte :))
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt mar 23, 2012 15:01 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Ja właśnie wróciłem z Marcela. Chciałem umówić się z doktor Kańską na kolejny przegląd generalny moich kotów (zajmuje się nimi chyba od 8 lat), a tu niespodzianka: "pani doktor już u nas nie pracuje".
Wielka szkoda :(

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt mar 23, 2012 15:09 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Wojtek, wejdź na stronę którą podlinkowałam, tam masz numer do dr Agnieszki. Przyjedzie do Ciebie do domu i zrobi przegląd w takiej cenie jak w lecznicy i nie będziesz musiał nigdzie jechać :)
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pon cze 25, 2012 7:38 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

ja rowniez bardzo bardzo polecam Agnieszke Kanska nie tylko kociarzom ale i psiarzom. Dzisiaj rano dzwonilam do marcela i tez sie dowiedzialam ze juz tam nie pracuje. Moze to i lepiej.
U mnie pieknie wyprowadzila Mrysie z urazu blednika, znalazlam ja w Mikolajkach przewracajaca sie na drodze a miejscowy lekarz chcial ja uspic od razu, niedajac jej szans przezycia- Mrysia niechodzila- ona turlala sie, nie bylaw stanie skoordynowac ruchow ciala, chodzic ,stac na wlasnych nogach , glowa jej latala we wszystkie strony jak u Parkinsonowcow-nie byla w stanie nawet trafic pyskiem do jedzenia..Przywiozlam Mrysie do Pani Agnieszki i po pol roku mrysia byla jak nowa- wszystkie objawy ustapily- stala sie samodzielna kocica;-)wszystkie moje bezdomnaki i psy i koty jak tylko moglam wozilam do niej;-)
teraz od dwoch lat mieszkam w zaglebiu kotow po za granicami polski- dokarmiam i pomagam kotom jak moge- a w pani Agnieszce mam saport telefoniczny;-) jak jest cos powaznego to dzwonie radze i dzialamy..
strona podlinkowana z namiarami na nasza doktor nie otwiera mi sie...;-(

elainfo

 
Posty: 132
Od: Pt mar 02, 2007 15:12

Post » Pon cze 25, 2012 8:01 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Jest jakiś problem ze stroną, wcześniej się otwierała, może to przejściowe. Co do supportu tel też sobie to cenię, jak Chrupka zwymiotowała żywe robale, to złapałam za telefon i nie patrzyłam, ze jest połnoc. Doktor mnie uspokoiła wytłumaczyła i nie miała pretensji że dzwonię po nocy. Jest lekarzem z powołania, kocha zwierzęta, a to najważniejsze!
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw kwi 17, 2014 21:05 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Prawdopodobnie od 01 maja dr Kańska otworzy własną lecznicę przy Bogatyńskiej. :)

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt kwi 18, 2014 14:03 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

ale super wieści , to już pewne??
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Pt kwi 18, 2014 14:07 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Wiadomość z pierwszej ręki.
Jeśli będą załatwione wszystkie formalności i zezwolenia, to lecznica zacznie działać w maju.

Wojtek

 
Posty: 27316
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Nie kwi 20, 2014 0:13 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

No to super ;) tak czy inaczej mam nadzieje ze z domowych wizyt u stałych pacjentów nie zrezygnuje :mrgreen:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Czw maja 29, 2014 21:11 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Tak, lecznica "Dr Aga" na Bogatyńskiej 3 już działa - byłam - jest extra! :D
A Doktor Aga jedyna na milion jak zawsze :1luvu:
dozgonnie wierna jest tylko miłość na czterech łapach :-)

Mareczka

 
Posty: 51
Od: Czw mar 24, 2005 8:38
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Pt maja 30, 2014 8:10 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Śro lip 02, 2014 9:39 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Czy w tym nowym gabinecie wykonują sterylizacje? Mieszkam po sąsiedzku i może czas zmienić lekarza.... (z nieszczęsnych powstańców śląskich).

Bobslej

 
Posty: 76
Od: Wto lip 01, 2014 9:05

Post » Śro lip 02, 2014 21:58 Re: WET AGNIESZKA KAŃSKA W-WA ROZPOCZĘŁA PRYWATNĄ PRAKTYKĘ!!

Tak wykonują moja kotke cieli ma malutki szew niewidoczny zabieg zniosła bardzo dobrze polecam :ok:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości