Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie gru 25, 2011 9:56 Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

Czy orientuje się ktoś może gdzie dostaniemy się na RTG z zapchanym kotem w święta bożego narodzenia ? Wiem że jest ta klinika na Brynowie w Katowicach, ale czytam niezbyt pochlebne opinie :(
Obrazek

Pandora_Killjoy

 
Posty: 138
Od: Śro maja 11, 2005 0:23
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie gru 25, 2011 10:19 Re: Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

hopsnę
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie gru 25, 2011 14:10 Re: Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

Naprawdę nikt ? :(
Obrazek

Pandora_Killjoy

 
Posty: 138
Od: Śro maja 11, 2005 0:23
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie gru 25, 2011 14:13 Re: Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

co mu konkretnie jest/zatkał sie iloscia jedzenia/czy kupy nie da rady zrobić?czy ość stoi w przełyku?
Juz dawno powinien go wet obejrzec.Na opinie nie patrz, jesli kot cierpi tylko "wal"gdzie możliwe
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto gru 27, 2011 11:15 Re: Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

Wiem, że nie powinnam patrzeć na opinie, ale trochę się przestraszyłam. Pojechaliśmy jednak, od razu bo przecież nie będę czekać na nie wiadomo co. Fifi zjadł spory kawałek bawełnianej ściereczki kuchennej :( Zrobili mu RTG, okazało się że zagazowany brzuszek i jelita, później była lewatywa. Zaplanowano nam ewentualny zabieg jeśli gazy by nie uszły, ale na szczęście po lewatywie Tofi wyrzucił z siebie to co zjadł. Wbrew temu co przeczytałam bardzo mili i wyrozumiali lekarze, ceny wcale nie takie kosmiczne, ja bym powiedziała że jak wszędzie, wczoraj był zastrzyk i kroplówka, dzisiaj kolejny zastrzyk i jutro kontrola.
Obrazek

Pandora_Killjoy

 
Posty: 138
Od: Śro maja 11, 2005 0:23
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto gru 27, 2011 11:45 Re: Pilne - Zatkany kot Śląsk w Święta

TO DOBRZE :)
BOZENAZWISNIEWA
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości