sterylizacja kotki warszawa

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob gru 03, 2011 12:53 sterylizacja kotki warszawa

Witam,
czy ktoś mógłby polecić dobrego chirurga w Warszawie? Muszę wysterylizować moja koteczkę i chciałabym zapisać sie do kogoś na prawdę dobrego.

wiola85

 
Posty: 22
Od: Śro wrz 14, 2011 14:48

Post » Sob gru 03, 2011 23:45 Re: sterylizacja kotki warszawa

wiola85 pisze:Witam,
czy ktoś mógłby polecić dobrego chirurga w Warszawie? Muszę wysterylizować moja koteczkę i chciałabym zapisać sie do kogoś na prawdę dobrego.


może to okaże sie niespodzianką dla wielu ale polecam weta chirurga ktory sterylizował moje 3 kotki i jedną tymczaskę z poważnym ropomaciczem. Robi na prawdę maleńkie nacięcie i dziala metodą haczykową. Dr. Adam lecznica na pl.inwalidów 10 (22 869 01 69) (nazwiska nigdy nie pamiętam ale bedzie wiadomo o kogo chodzi) Koty dochodzą do siebie szybciutko, bez żadnych komplikacji, nic się nie wrasta, nie paprze itp. Przecięcie jest tak malutkie ze można o nim szybko zapomnieć:))

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pt gru 30, 2011 11:56 Re: sterylizacja kotki warszawa

www.bialobrzeska.waw.pl

Dr Karewicz. Mistrzyni 8)

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pt gru 30, 2011 12:09 Re: sterylizacja kotki warszawa

asia2 pisze:może to okaże sie niespodzianką dla wielu ale polecam weta chirurga ktory sterylizował moje 3 kotki i jedną tymczaskę z poważnym ropomaciczem. Robi na prawdę maleńkie nacięcie i dziala metodą haczykową. Dr. Adam lecznica na pl.inwalidów 10 (22 869 01 69) (nazwiska nigdy nie pamiętam ale bedzie wiadomo o kogo chodzi) Koty dochodzą do siebie szybciutko, bez żadnych komplikacji, nic się nie wrasta, nie paprze itp. Przecięcie jest tak malutkie ze można o nim szybko zapomnieć:))


Adam Kuśmierski.
Kastrował mi jedną kotkę i dwa kocurki. Faktycznie godny polecenia.
(Ale jeśli chodzi o diagnostykę kotów, to odradzam).

seidhee

 
Posty: 6995
Od: Czw sty 08, 2009 13:03
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post » Śro sty 04, 2012 21:53 Re: sterylizacja kotki warszawa

podniosę i przekopiuję z wątku warszawskiego:
klauduska pisze:czytam ten temat już któryś raz. i dalej nie wiem i nie umiem się zdecydować.
dodam, że jestem z mokotowa.

zamierzam powiększyć moje kocie stado [liczące aż jedną kotkę na razie :lol: ] i chciałabym chodzić już zawsze do jednej kliniki, żeby potem nie było problemów z badaniami/kartami itd itp
no i przede wszystkim chcę ufać swojemu wetowi i wiedzieć, że się zna.

moja Socia ma ok 4 msce. chcę już ją ciachnąć, żeby nie dostała 1. rujki, ale gdzie nie dzwonię, to mówią, że jest za wcześnie, ale "na wyraźne życzenie, wykastrujemy ją" i gdzie nie dzwonię, to drożej. wiadomo, jak lekarz dobry, to można zapłacić, ale biorąc pod uwagę ceny tego, to domyślam się, że za zwykłe wizyty też będę płaciła mnóstwo.
białobrzeska - 265zł zabieg + kontrola przed razem z badaniami krwi [same badania 60zł] + kontrola po [nie wiem ile]
ginvet - 270zł [kontrola w cenie]
boliłapka - 250zł [kontrola w cenie + 20zł kaftanik]
wet.waw - 220zł + kaftanik
medicavet - 270zł [ale tu w ogóle nie kastrują przed 1. rują]
mercel2 - 290zł [ 8O 8O ]

chciałabym też Socię zachipować. gdzie to najlepiej zrobić?

generalnie to przymierzam się do założenia hodowli kotów i szukam kliniki/weta, który zna się na zwierzakach, potrafi doradzić, jest cierpliwy, nie mówi nie wczesnej kastracji, zna się na porodach/prowadzeniu ciąży, jest pod telefonem w razie czego i który mógłby dojecha, jeśli byłyby jakieś problemy, który się zna na różnych chorobach i nie zdziera pieniędzy i jest w miarę blisko. bo w razie nagłego czegoś, nie chciałabym przez całe miasto jeździć.

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:14 Re: sterylizacja kotki warszawa

Ja także polecam dr Karewicz z Białobrzeskiej, kastrowała dwie moje własne kocice, zabiegi przeprowadzone idealnie :) żadnych komplikacji po. Cięcie na 1-1,2 cm (przynajmniej u moich kotek takie wyszło ;) ), ładnie założone szwy.

I oczywiście chirurga Macieja Czajkę przyjmującego na Ursynowie, ul. Polinezyjska 10a. Kastrował także jedną moją kotkę i kocurka.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:19 Re: sterylizacja kotki warszawa

mnie poraża cena kastracji na białobrzeskiej. też tam "na specjalne życzenie" kastrują.

zastanawia mnie w takim razie gdzie kastrują hodowcy, skoro jest takie podejści w najcześciej polecanych klinikach do wczesnej kastracji..

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:26 Re: sterylizacja kotki warszawa

klauduska pisze:zastanawia mnie w takim razie gdzie kastrują hodowcy, skoro jest takie podejści w najcześciej polecanych klinikach do wczesnej kastracji..

dobre pytanie 8)
mi prawie wszędzie odradzali kastrowanie przed pierwszą rują :twisted:


Taniej i tak chyba nie znajdziesz, to jest niestety teraz normalna cena jak na Warszawę.
Właściwie ja bym się osobiście nie sugerowała ceną, tylko tym, czy lekarz wie co robi. Ja mam w kwestii kastracji zaufanie tylko do dwóch lekarzy - A.Karewicz i M.Czajka. Do żadnego innego bym swojego kota nie zaniosła, w życiu.

A jak się nie umie kastrować, to na prawdę można dużo krzywdy narobić. Ostatnio czytałam jak pewien debil z całodobówki na Zamiejskiej uśmiercił kotkę w wyniku spartaczenia tak prostego zabiegu jakim jest kastracja... dlatego moim zdaniem naprawdę nie ma co się sugerować ceną, czy będzie o 50 zł taniej czy drożej. Bo to może kosztować kota życie.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:30 Re: sterylizacja kotki warszawa

Aha, jeszcze dodam w kwestii z pozoru absurdalnych wymagań Białobrzeskiej jeśli chodzi o obowiązkowe badania krwi przed zabiegiem. Krew warto badać przed każdym podaniem narkozy. A to, że część lecznic tego nie wymaga... to tylko źle o nich świadczy.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:33 Re: sterylizacja kotki warszawa

anika, ale tu nie chodzi o "taniej/drożej", ale to tak jak u nas na forum szczurzym. tak samo dobrze, ale taniej.
poza tym jak pisałam wyżej chciałabym mieć weta JEDNEGO [albo całą klinikę JEDNĄ], żeby nie latać z kartami raz tu, raz tam, bo dla mnie to bez sensu totalnie. ani dobrze dla weta, ani dla mnie, a przede wszystkim niedobrze dla kota.
do szczurów od początku chodzę jednego, a co dopiero do kotów, które żyją 10x tyle, co szczury.
zależy mi na tym, żeby mieć własną klinikę w końcu. myślałam, że będzie nia medicavet, ale podjeście dr Gosi do wczesnej kastracji, kompletnie zniwelowało moje plany.

i nie mówię, że dr Czajka jest be, ale chciałabym mieć weta, który za rok-dwa będzie dalej prowadził moje stado i znać się będzie na innych też rzeczach, a nie tylko chirurgia kastracyjna.
no i nie wiem czy ten gabinet jest dobrze zaopatrzony we wszystko, co gabinet powinien mieć.

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:34 Re: sterylizacja kotki warszawa

klauduska pisze:anika, ale tu nie chodzi o "taniej/drożej", ale to tak jak u nas na forum szczurzym. tak samo dobrze, ale taniej.
poza tym jak pisałam wyżej chciałabym mieć weta JEDNEGO [albo całą klinikę JEDNĄ], żeby nie latać z kartami raz tu, raz tam, bo dla mnie to bez sensu totalnie. ani dobrze dla weta, ani dla mnie, a przede wszystkim niedobrze dla kota.
do szczurów od początku chodzę jednego, a co dopiero do kotów, które żyją 10x tyle, co szczury.
zależy mi na tym, żeby mieć własną klinikę w końcu. myślałam, że będzie nia medicavet, ale podjeście dr Gosi do wczesnej kastracji, kompletnie zniwelowało moje plany.

i nie mówię, że dr Czajka jest be, ale chciałabym mieć weta, który za rok-dwa będzie dalej prowadził moje stado i znać się będzie na innych też rzeczach, a nie tylko chirurgia kastracyjna.
no i nie wiem czy ten gabinet jest dobrze zaopatrzony we wszystko, co gabinet powinien mieć.


edit:
swoją drogą jestem w szoku, że nikt prawie się na wątkach wetowych nie wypowiada tutaj 8O

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:37 Re: sterylizacja kotki warszawa

klauduska, ale Maciek jest na prawdę dobrym lekarzem ;) nie tylko od kastracji (kastracje to w wolnych chwilach, powiedziałabym :mrgreen: ), jako lekarza prowadzącego też go z całego serca polecam.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:43 Re: sterylizacja kotki warszawa

wiesz jakie on zrobił na mnie wrażenie ostatnio i jakoś no nie wiem, przekonać się nie mogę :P
za to Mieszko dzisiaj mówił, żebym Socię ciachała później i że zabiegi wykonują tylko jak jest 2 lekarzy na stanie.
a co jak się jakiś pilny zabieg trafi, jak tylko jeden jest :?:
a co jak wet będzie musiał być wezwany do domu :?:

do mojego psa zawsze wet przyjeżdżał [i była to wetka, która prowadziła dużo hodowli psów]. zalezy mi na wecie, który prowadzi[ł] hodowlę, wie z czym to się je i który się po prostu zna i zawsze mi wszystko wytłumaczy na spokojnie, jak będę zadawała mln durnych i prostych pytań.

przy szczurach też niby powinno się robić za kazdym razem badania krwi i się nie robi, a zabiegi przechodzi większość zupełnie bez szwanku ;)

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 04, 2012 23:53 Re: sterylizacja kotki warszawa

klauduska pisze:wiesz jakie on zrobił na mnie wrażenie ostatnio i jakoś no nie wiem, przekonać się nie mogę :P
za to Mieszko dzisiaj mówił, żebym Socię ciachała później i że zabiegi wykonują tylko jak jest 2 lekarzy na stanie.
a co jak się jakiś pilny zabieg trafi, jak tylko jeden jest :?:
a co jak wet będzie musiał być wezwany do domu :?:


pytałaś o zabieg planowy, który spokojnie może zaczekać kilka dni - dlatego zapisuje się na nie w godzinach kiedy jest dyżur 2 lekarzy. jak jest potrzebny zabieg pilny, to robią od razu - po prostu dzwonią po kogoś do pomocy. tak samo zresztą jak w ludzkich szpitalach ;) to samo dotyczy wizyt domowych.

ale absolutnie nie zamierzam Cię namawiać, to tylko wyjaśnienie dla ewentualnych podczytujących ;)
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 05, 2012 0:01 Re: sterylizacja kotki warszawa

jopop, ależ przecież wyjaśnienie jest ważne, po to w końcu zapytałam właśnie ;)

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości