sterylizacja kotki warszawa

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sty 05, 2012 0:05 Re: sterylizacja kotki warszawa

Klauduska, jeśli przymierzasz się do założenia hodowli, to może załóż wątek na Hodowcach. Oni powinni Ci podpowiedzieć, gdzie znaleźć takiego weta, jakiego potrzebujesz.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14230
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw sty 05, 2012 0:11 Re: sterylizacja kotki warszawa

klauduska pisze:za to Mieszko dzisiaj mówił, żebym Socię ciachała później

ale ja także bym nie kastrowała kotki, która dopiero co skończyła 3 miesiące.
Ruje zazwyczaj pojawiają się koło 6-8 miesiąca życia, bardzo rzadko są wcześniej.

Kastracje na kociakach się przeprowadza tylko jeśli jest to konieczność - np. w hodowlach, kiedy nie można albo się nie chce wypuścić kota do nowego domu bez kastracji, a nie będzie się przecież czekało aż skończy pół roku czy nawet więcej, albo kocice złapane na wolności, które mają na tą wolność wrócić, czy w końcu w dużych zagęszczeniach kotów, gdzie nie ma możliwości oddzielenia kotów wg płci, tak żeby nie miały ze sobą żadnego kontaktu.

Ja bym się z tym tak nie spieszyła, więc zgadzam się tutaj z Mieszkiem.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 24, 2012 16:09 Re: sterylizacja kotki warszawa

dr Adriana Uznańska w animal-center.pl Przekonałam sie do niej ostatnio. jest na prawde bardzo profesjonalana i ma świetne podejście do kotów i ogromną wiedzę.
A koteczkę wysterylizowałam u dr karewicz na Białobrzeskiej. Jest super! Kotka prawie nie zauważyła , że coś jej zrobiono. rana zagoiła się szybko i bez problemów. Polecam!

wiola85

 
Posty: 22
Od: Śro wrz 14, 2011 14:48

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości