kastracja darmowa szczecin

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lis 09, 2011 13:53 kastracja darmowa szczecin

witam serdecznie wszystkich
mam 6 miesiecznego kotka i musze go wykastrowac bo mu juz powoli szajba odbija .Bardzo prosze milosnikow kotow ze szczecina o podanie mi adresu jakiejs przychodni weterynaryjnej w Szczecinie gdzie robia to darmo. Kotka przygarnelismy z ulicy i nie chcemy by tam wrocil . Bardzo prosze o odpis i dziekuje

robti

 
Posty: 2
Od: Śro lis 09, 2011 13:48

Post » Śro lis 09, 2011 20:11 Re: kastracja darmowa szczecin

Z tego co piszesz to tacy dobrzy nie jesteście. Niby przygarnęliście kota z ulicy, ale nie chcecie mu zapewnić kastracji i jak nikt Wam tego darmo nie zrobi to go wywalicie na bruk. Ludzie wielkiego serca. :?

golla

 
Posty: 970
Od: Wto sty 13, 2009 20:56
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro lis 09, 2011 20:24 Re: kastracja darmowa szczecin

robti pisze:witam serdecznie wszystkich
mam 6 miesiecznego kotka i musze go wykastrowac bo mu juz powoli szajba odbija .Bardzo prosze milosnikow kotow ze szczecina o podanie mi adresu jakiejs przychodni weterynaryjnej w Szczecinie gdzie robia to darmo. Kotka przygarnelismy z ulicy i nie chcemy by tam wrocil . Bardzo prosze o odpis i dziekuje



Nie ma darmowych kastracji dla domowych kotów. :roll:
Twoje roszczenia są trochę nie na miejscu. Skoro wzięliście kota, to ponosicie za niego odpowiedzialność, a do tego należy też opieka weterynaryjna.
Obrazek Obrazek

e-dita

 
Posty: 3477
Od: Śro lip 11, 2007 12:41
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lis 10, 2011 11:37 Re: kastracja darmowa szczecin

Przeniosłam na właściwe podforum.
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 10, 2011 13:10 Re: kastracja darmowa szczecin

golla pisze:Z tego co piszesz to tacy dobrzy nie jesteście. Niby przygarnęliście kota z ulicy, ale nie chcecie mu zapewnić kastracji i jak nikt Wam tego darmo nie zrobi to go wywalicie na bruk. Ludzie wielkiego serca. :?

Gola twoje uwagi i prorokowanie jest nie na miejscu bo w swoim poscie nie dopisalem tego ze chca zagwarantowac darmowa kastracje ale wówczas kocurek musialby tam zostac i oni predzej czypozniej by go na ulice wypuscili badz adopcje znalezli a ja tego nie chce ,
poprostu chcialem sie dowiedziec czy wogole takie rzeczy robia za darmo ,bo z tego co slyszalem to ten zabieg kosztuje okolo 200zl, a na ten moment nie stac mnie by jednorazowo wydac te pieniadze bo mam inne wydatki.Prosze w takim razie podac mi cennik takich kastracji i adresy weterynarzy gdzie je robia . Takze gola nie oceniaj ludzi po dwoch slowach nie dopisanych w tymze poscie gdyz mnie nie znasz i nie masz prawa tak pisac. Zgory dziekuje

robti

 
Posty: 2
Od: Śro lis 09, 2011 13:48

Post » Czw lis 10, 2011 13:16 Re: kastracja darmowa szczecin

Kastracja kocura kosztuje 70-120zł w zależności od lecznicy.
Na tym podforum znajdziesz polecanych wetów ze Szczecina lub tutaj: vetopedia.pl
Obrazek Obrazek

e-dita

 
Posty: 3477
Od: Śro lip 11, 2007 12:41
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lis 10, 2011 13:18 Re: kastracja darmowa szczecin

A nie byliście z kotem u weta po zabraniu go z ulicy? na odpchleniu, odrobaczeniu i później na szczepieniu?
Kot powinien mieć u tego weta swoją "kartę", tam tez możecie go wykastrować na pewno.
Obrazek Obrazek

e-dita

 
Posty: 3477
Od: Śro lip 11, 2007 12:41
Lokalizacja: Szczecin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości