Mój kot ma problem z trzustką i skórą:(

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lis 04, 2011 12:54 Mój kot ma problem z trzustką i skórą:(

Test LIPA norma 100-1400 a mój kociak ma 2120 :( czyli problem z trzustką:(( , test WBC norma od 5.50 - 19.50 a mój kociak ma na granicy 5.44 poza tym ma uporczywe swędzenie skóry, dostał Depedin i Betamox, jeden dzień głodówki i od jutra karmę dla alergików.. Jednak mając już doświadczenia przykre z różną diagnostyką u weterynarzy zastanawiam się czy to prawidłowe leczenie, bo wydaje mis się, że trzeba by się skupić na karmie dla kotków z problemem trzustki, a alergia to już drugoplanowa rzecz.. Sama nie wiem:( Mój kocurek ma 5 lat , jest po kastracji, ma komplet szczenień, jest systematycznie odrobaczany, a w 2008 r miał robione kontrolne badania i nic mi nie powiedzieli żeby było coś nie tak ale gdy teraz patrzę na te wyniki to też widzę coś co sie nazywa MUSCLE i tam LDH granica <260 a on miał wtedy 1248 więc już nic nie rozumiem, miał też hemoglobin na górnej granicy. Nie mówiąc o tym, że kociak nie ma ani wymiotów, waży 5 kg choć kiedyś wydawał mi się większy.. Wciąż uporczywe swędzenie skóry, sierść spłowiała, przerzedzona, energiczny, a teraz biega po mieszkaniu i miauczy żałośnie próbując się włamać do pudełka z karmą - ma wilczy apetyt! Strasznie się o niego martwię. Może jest tutaj jakiś weterynarz, który mógłby mi coś podpowiedzieć? Podpowiedzcie coś proszę..

Ankara6

 
Posty: 35
Od: Śro maja 23, 2007 14:49

Post » Sob lis 05, 2011 7:52 Re: Mój kot ma problem z trzustką i skórą:(

Załóż wątek z pytaniem w dziale Koty.
Tutaj mało osób zagląda...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości