[POZNAŃ] Sterylizacja kotek

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw paź 20, 2011 22:18 [POZNAŃ] Sterylizacja kotek

Witam, od 3 tygodni mam dwie slodkosci ze schroniska :) maja 3 miesiace, są wesole i zdrowe. Musze je zaszczepic (drugie szczepienie,pierwsze bylo w schronisku) a w przyszlosci wysterylizowac. Szukam dobrego i niezbyt drogiego weterynarza w Poznaniu. Wątek wet.. jest malo aktywny wiec zalozylam ten.
Czy gabinet "Na Polance" przy ul. Katowickiej ma nadal dobra opinię ?
Ostatnio edytowano Czw lut 14, 2013 23:21 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Edytowano tytuł watku

LunaKlara

 
Posty: 995
Od: Czw paź 20, 2011 22:06
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 28, 2011 12:03 Re: Strylizacja kotek

Proponuje Ci gabinet wet. salvet na Starołęce, ul. Starołęcka 45
fajni lekarze, sterylizują kotki, małe cięcie, szew śródskórny, bez kubraczka i kołnierza.
polecam

mowgli

 
Posty: 4
Od: Czw paź 27, 2011 12:46

Post » Nie paź 30, 2011 22:42 Re: Strylizacja kotek

dzieki za info, juz myslalam, ze to forum tylko dla "wtajemniczonych" i nowych sie "zlewa" ...
solvet to chyba sieciowka. korzystasz z ich uslug ?
pozdrawiam

LunaKlara

 
Posty: 995
Od: Czw paź 20, 2011 22:06
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon paź 31, 2011 17:47 Re: Strylizacja kotek

Witam ponownie :) dzwonilam do nich, rozmawialam z lekarzem. Ceny maja atrakcyjne - 40 zl za szczepienie jednej kotki i sterylizacja za 120 za jedna. Zastanawiam sie tylko nad doswiadczeniem/profesjonalnoscia lekarzy. Gabinet jest czynny od 1,5 miesiaca...zapewne lekarze maja dluzsze doswiadczenie ale nie znam ich a chcialabym miec pewnosc co do profesjonalnej opieki nad moim kociarstwem.
czekam na info od osob, ktore znaja lekarzy tam pracujacych, korzystaja z ich uslug i moga podzielic sie opinia

pozdrawiam

LunaKlara

 
Posty: 995
Od: Czw paź 20, 2011 22:06
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lis 03, 2011 14:02 Re: Strylizacja kotek

Gabinet działa od niedawna, ale wiem, że na pewno jeden z lekarzy musi mieć duże doświadczenie z chirurgii,bo jeździ raz w tygodniu do gabinetu dr Doroty Godek w Rokietnicy żeby robić tam tylko zabiegi chirurgiczne.

mowgli

 
Posty: 4
Od: Czw paź 27, 2011 12:46

Post » Czw lis 10, 2011 20:56 Re: Strylizacja kotek

Dzieki, sprobuje najpierw ze szczepieniem a przy okazji wypytam dokladnie o sterylizacje. No wlasnie !
O co mam zapytac ?
O co zadbac aby bylo wykonane ?
Jak przygotawac sie na tan zabieg?

LunaKlara

 
Posty: 995
Od: Czw paź 20, 2011 22:06
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 22, 2011 19:42 Re: Strylizacja kotek

mowgli pisze:Proponuje Ci gabinet wet. salvet na Starołęce, ul. Starołęcka 45
fajni lekarze, sterylizują kotki, małe cięcie, szew śródskórny, bez kubraczka i kołnierza.
polecam


Dla mnie juz nie fajni. Bylam tam, zaszczepilam kociaki, weterynarz bardzo mily ale zapomnial o najwazniejszym. Dal mi tabletki na odrobaczenie. 2 sztuki i zapomnial powiedziec, ze powinnam dac tylko po polowe jednej tabletki. Dalam jak zalecil po tabletce na kota a tabletka byla na 4 kilogramowego kota :evil:
Skutek - kociaki na kroplowkach. Dodatkowo panu trzesly sie rece wiec nie wyobrazam sobie oddac takiemu lekarzowi kota na sterylizacje.

Zawiodlam sie i nie polecam

LunaKlara

 
Posty: 995
Od: Czw paź 20, 2011 22:06
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości