ELBLĄG - szukam dobrego niedrogiego weterynarza

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw paź 20, 2011 8:21 ELBLĄG - szukam dobrego niedrogiego weterynarza

Witam!!

Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Elbląga, obecnie jestem w posiadaniu dwóch kociaków (mamy i maleństwa), poszukuję dobrego lecz niedrogiego weterynarza. Obecnie chodzę do Pana Krzysztofa Tege który przyjmuję w małym gabinecie prawie w samym centrum to chyba ul. Kosynierów Gdyńskich ... czy ktoś ma na jego temat jakąś wyrobioną opinie, czy ewentualnie możecie polecić mi kogoś kto zajmie się zdiagnozowaniem dziwnego zachowania u małego kociaka (ospałość, osowiałość itp)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

83anytsuj

 
Posty: 18
Od: Śro wrz 07, 2011 19:52
Lokalizacja: ELBLĄG/POZNAŃ

Post » Wto paź 25, 2011 22:03 Re: ELBLĄG - szukam dobrego niedrogiego weterynarza

NAPRAWDĘ NIE MA TU NIKOGO Z ELBLĄGA ??? KTO MI POMOŻE :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek

83anytsuj

 
Posty: 18
Od: Śro wrz 07, 2011 19:52
Lokalizacja: ELBLĄG/POZNAŃ

Post » Śro paź 26, 2011 11:40 Re: ELBLĄG - szukam dobrego niedrogiego weterynarza

Witam,
Tege stanowczo odradzam... "tani" niestety nie równa się "dobry".
Polecam gabinet dr Magdaleny Podlasz na ul. Wyczółkowskiego, Os. za Politechniką.
Pozdrawiam :)
Była elblążanka

neotar

 
Posty: 5
Od: Pt sty 16, 2009 8:43
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post » Sob lis 26, 2011 15:52 Re: ELBLĄG - szukam dobrego niedrogiego weterynarza

Najlepszy weterynarz w Elblągu to Krzysztof Tege.

Ma gabinet na ul. Kosynierów Gdyńskich 11c, od wielu lat chodze tam ze zwierzakami, leczyl mi psa, królika i koty, jest bardzo profesjonalny, nie dużo bierze pieniędzy, za same porady często w ogole nic nie placilam, zawsze informuje dokladnie co sie dzieje i widac ze robi to z pasja i kocha zwierzęta. Nie znam lepszego weta, teraz mieszkam w gdańsku, ale na kastracje i zabiegi jeżdżę do niego, jest naprawdę wspaniały.

witaminka

 
Posty: 20
Od: Nie kwi 05, 2009 8:48
Lokalizacja: Gdańsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości