Londyn pilnie potrzebuje pomocy by pomóc

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sie 23, 2011 0:07 Londyn pilnie potrzebuje pomocy by pomóc

Witam

Bardzo proszę o pomoc. Potrzebuję osoby która mówi po angielsku. Muszę jak najszybciej zabrać małą 4-miesięczną kotkę do weterynarza. Problem polega na tym że ja słabo mówię w języku angielskim i wiem że sama się nie dogadam. Mieszkam na Mitcham, chcę zabrać kotkę na Tooting Brodway. Kotka ma chore oczko, cały czas cieknie z niego ropa, oko coraz bardziej puchnie, kotka przestała jeść i pić, podejzewam ze jest juz ostry stan zapalny oka. Czas ma znaczenie, trzeba ratować oczko.Jeżeli mieszkasz gdzies w pobliżu i znasz angielski, bardzo Cię proszę pojedz ze mną do weterynarii jako tłumacz. Zwrócę ewentualne koszty dojazdu.
Obrazek

Obrazek

Wasabia

 
Posty: 76
Od: Nie mar 01, 2009 23:25
Lokalizacja: Ostróda

Post » Śro sie 24, 2011 21:00 Re: Londyn pilnie potrzebuje pomocy by pomóc

Poszukaj w necie polskiego veta. Jestem z okolic Manchesteru

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Śro sie 24, 2011 21:05 Re: Londyn pilnie potrzebuje pomocy by pomóc

Znalazłam taki namiar:

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/31/186 ... Weterynarz

Cyt: Zapraszam Pania do lecznicy. Polski lekarz weterynarii, permanentnie zatrudniony.Chingford Vet Centre,Summerdown,The Green
Chingford,London,E4 7ES tel 020 8524 6326, czynne pon-pt 9-7, soboty 3-5 ale w soboty moa przyjmowac "nie polscy" lekarze.

Wpis jest sprzed dwóch lat, ale najlepiej jak wejdziesz na ich stronkę.

issey32

 
Posty: 3621
Od: Śro maja 18, 2011 9:39

Post » Pt sie 26, 2011 0:16 Re: Londyn pilnie potrzebuje pomocy by pomóc

yssey32 Dziekuje ślicznie za pomoc, to jednak daleko od mojego obecnego miejsca zamieszkania, Londyn jest wielki, ja nie mam auta i jestem skazana na autobusy i metro, pewnie od biedy bym tam pojechala, ale jednak taka dluga podroz dla Nuty to była by tragedia. Dlatego zależalo mi by weterynaria była nie dalej niz godzina jazdy w jedną stronę. Byłam dzis z Nutką na Tooting Brodway Veterinary Clinic to tylko 40 minut jazdy autobusem ode mnie. Napisałam wszystko na kartkach z pomocą tłumacza google i jakoś sobie poradziłam.
W moich okolicach jest sporo polskich lekarzy dla ludzi a weta polskiego ani jednego, przynajmniej ja nie znalazłam.
Ale warto jechac do angielskiego, zawsze to jakies nowe doswiadczenie i najwazniejsze ze wielka pomoc dla kici.
Obrazek

Obrazek

Wasabia

 
Posty: 76
Od: Nie mar 01, 2009 23:25
Lokalizacja: Ostróda




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości