Lecznica AMVET ŁÓDŹ. Czy ktoś ją zna ?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw cze 09, 2011 23:23 Lecznica AMVET ŁÓDŹ. Czy ktoś ją zna ?

Nie wiem czy mogę założyć taki temat, nie chciałabym zaśmiecać forum, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat wyżej wymienionej lecznicy w Łodzi, a bardzo mi na nich zależy. Lecznica Amvet - ul. Klonowa. Pytałam wczoraj na forum ogólnym lecznic w Łodzi, ale może jak stworzę odrębny temat to komuś kto tam był rzuci się on bardziej w oczy. :)

Od 3 tygodni mieszkam w Łodzi, mam dwa kocury i suczkę i mieszkam wprost na przeciwko tej lecznicy. Wiem, że w całkiem niedaleko mam Sowę ( opinie są mocno zróżnicowane ) i lecznicę w Tesco - ale to już trochę dalej, z psem nie ma problemu żeby ją tam dowieźć, ale kocurki bardzo źle znoszą wszelkie podróże, a ja nie mam samochodu.

Nie chcę iść tam w ciemno, bo kiedyś zły wet prawie wyprowadził mi kota na tamten świat i teraz jestem bardzo ostrożna.

Gdyby ktoś z Was wiedział coś na ich temat bardzo proszę o opinie.

Pozdrawiam serdecznie.

klara03

 
Posty: 1
Od: Śro cze 08, 2011 17:44

Post » Wto wrz 27, 2011 19:51 Re: Lecznica AMVET ŁÓDŹ. Czy ktoś ją zna ?

Ja sobie bardzo cenię tą lecznicę leczę tam dwa koty a moi teściowie trzy koty i rottweilerkę. Bardzo miła i fachowa opieka polecam.

ulapagacz

 
Posty: 1
Od: Wto wrz 27, 2011 19:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości