cito łódź zwichnięcie kegosłupa i kotka

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto cze 07, 2011 14:48 cito łódź zwichnięcie kegosłupa i kotka

mój koteczek TYGRYSEK spadł dziś z parapetu diagnoza zwichniecie kręgosłupa nie wiadomo czy ma przerwany rdzeń kręgowy nie staje na tylnych łapkach. lekarz kazała czekać co się dalej stanie bo może to być tylko obrzęk i na razie nic nie wiadomo przynajmniej tak mi powiedziała.
teraz jest w lecznicy na kopernika u konika ma podawane kroplówki. poradźcie co robić czy zostawić go tam czy zmienić lekarzy i co w ogóle w takim wypadku powinni zrobić lekarze czy może jakaś operacja (na temat operacji nic nie mówili) czy tylko te kroplówki i trzeba czekać czy jak??

xyzhaidi

 
Posty: 4
Od: Wto cze 07, 2011 14:05

Post » Czw cze 09, 2011 21:15 Re: cito łódź zwichnięcie kegosłupa i kotka

Nie znam chirurga daję numer do lecznicy, gdzie pracuje CoolCaty (Anna Mrozek) i Anna Wojtczak, baaardzo dobre wetki-kociary. Jeśli same nie będą mogły pomóc to może skierują do specjalisty...
(042) 650 00 74

akasheni

 
Posty: 297
Od: Sob lut 13, 2010 11:07

Post » Pt cze 10, 2011 9:29 Re: cito łódź zwichnięcie kegosłupa i kotka

W sumie się nie znam ,moja kota nie miała chyba zwichnięcia ale spadła i przestała chodzić .Pomogła jej akupunktura i jakieś inne zabiegi . Znajoma dała mi namiary na http://www.animalfizjo.pl .

Tośka3

 
Posty: 4
Od: Czw cze 09, 2011 20:41




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości