Warszawa - specjalista od białaczki

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro cze 01, 2011 10:32 Warszawa - specjalista od białaczki

Kto mógłby polecić najlepszego specjalistę od kociej białaczki? Jestem zdesperowany, bo poradzono mi eutanazję. Moją sytuację opisałem tu: viewtopic.php?f=1&t=128469

Będę naprawdę bardzo wdzięczny. Mój kotek, mam nadzieję, też. On chce żyć, co pokazuje na wszelkie możliwe sposoby.

wawrzanin

 
Posty: 43
Od: Śro cze 01, 2011 8:09
Lokalizacja: Wszystkie drogi prowadzą na Białobrzeską.

Post » Śro cze 01, 2011 10:48 Re: WARSZAWA

wawrzanin pisze:Kto mógłby polecić najlepszego specjalistę od kociej białaczki? Jestem zdesperowany, bo poradzono mi eutanazję. Moją sytuację opisałem tu: viewtopic.php?f=1&t=128469
Będę naprawdę bardzo wdzięczny. Mój kotek, mam nadzieję, też. On chce żyć, co pokazuje na wszelkie możliwe sposoby.

Nie widząc kotka, trudno mi przewidzieć, co powie inny lekarz, ale na pewno warto zasięgnąć porady innego przy tak drastycznej propozycji.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 01, 2011 11:08 Re: WARSZAWA

Majorka pisze:
wawrzanin pisze:Kto mógłby polecić najlepszego specjalistę od kociej białaczki? Jestem zdesperowany, bo poradzono mi eutanazję. Moją sytuację opisałem tu: viewtopic.php?f=1&t=128469
Będę naprawdę bardzo wdzięczny. Mój kotek, mam nadzieję, też. On chce żyć, co pokazuje na wszelkie możliwe sposoby.

Nie widząc kotka, trudno mi przewidzieć, co powie inny lekarz, ale na pewno warto zasięgnąć porady innego przy tak drastycznej propozycji.


No właśnie. Pytanie, którego. Nie wierzę (mam ku temu powody), że w każdej osiedlowej budzie (tzw. klinice) siedzą wybitni absolwenci medycyny o ogromnej wiedzy, którzy każde zgłoszone zwierzę ratują tak, jak gdyby chodziło o ich własne dziecko. Więc wędrówka z chorym kotem po wszystkich napotkanych po drodze klinikach oprócz straty pieniędzy i, co ważniejsze, czasu, nic raczej nie da...

wawrzanin

 
Posty: 43
Od: Śro cze 01, 2011 8:09
Lokalizacja: Wszystkie drogi prowadzą na Białobrzeską.

Post » Śro cze 01, 2011 11:28 Re: WARSZAWA

Większość z nas ma swoje kliniki, do których stale chodzi, ja w Wawrze nie znam nikogo.
W Twoim wątku zasugerowano Ci Białobrzeską, słyszałam o niej same dobre opinie.
Można też próbować umawiać się na SGGW
- Choroby zakaźne
Prof. Frymus, SGGW w Warszawie,22 593 61 04
Klinika Małych Zwierząt SGGW
ul. Nowoursynowska 159 C, Warszawa, tel. 22 593 61 04
Dodatkowe dane kontaktowe
fax. 22 8530954
Rejestracja Kliniki tel. 22 8473740 kmz_rejestracja@sggw.pl
http://www.sggw.pl/kliniki/
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 01, 2011 21:31 ... i NEUROlogii!

Białaczka zdiagnozowana, ale dochodzi neurologia, której rzekomo w "wydaniu dla zwierząt" nie ma. Rzeczywiście, przeszukane w tym celu strony pokazują znaczne zapotrzebowanie i żadnej oferty.

wawrzanin

 
Posty: 43
Od: Śro cze 01, 2011 8:09
Lokalizacja: Wszystkie drogi prowadzą na Białobrzeską.

Post » Nie cze 12, 2011 13:45 Re: Warszawa - specjalista od białaczki

Skontaktuj się z lecznicą na Białobrzeskiej - najlepiej z dr Jagielskim, dr Hoffmann-Jagielską, dr Czubek.
Tu masz link do strony lecznicy: http://www.bialobrzeska.waw.pl/?modul=niusy&id=234
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie cze 12, 2011 14:09 Re: Warszawa - specjalista od białaczki

To zależy od rodzaju białaczki.

Jeżeli nowotwór - dr Jagielski. Jeżeli wirus - prof. Frymus. Mojej Lili skutecznie pomógł prof. Lechowski.

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Sob cze 18, 2011 11:43 Re: Warszawa - specjalista od białaczki

Tak, Białobrzeska to jest to. Nie wiem, czy mojego kotka uratują, ale wolę do nich jeździć z Wawra na Ochotę, niż liczyć na nasze miejscowe przychodnie.

wawrzanin

 
Posty: 43
Od: Śro cze 01, 2011 8:09
Lokalizacja: Wszystkie drogi prowadzą na Białobrzeską.

Post » Sob cze 18, 2011 11:55 Re: Warszawa - specjalista od białaczki

wawrzanin pisze:Tak, Białobrzeska to jest to. Nie wiem, czy mojego kotka uratują, ale wolę do nich jeździć z Wawra na Ochotę, niż liczyć na nasze miejscowe przychodnie.

Ja mam zaufanie tylko i wyłącznie do dr Jaworskiej i dr Chmielewskiej. Gabinet weterynaryjny "Radość" wczoraj znowu potwierdził wysoką jakość wiedzy i umiejętności lekarzy, którzy złapali moją Lili za koniuszek ogonka i wyciągnęli ją zza Tęczowego Mostu.

Jednak w Twojej sytuacji chyba najlepszy jest onkolog - dr Jagielski.

Trzymam kciuki bardzo mocno :ok: :ok:

Ciężko mi i smutno, bo wiem, jak jest z chłoniakiem. Moja Bokirka przegrała z tym draństwem...

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Sob cze 18, 2011 11:56 Re: Warszawa - specjalista od białaczki

vega013 pisze:
wawrzanin pisze:Tak, Białobrzeska to jest to. Nie wiem, czy mojego kotka uratują, ale wolę do nich jeździć z Wawra na Ochotę, niż liczyć na nasze miejscowe przychodnie.

Ja mam zaufanie tylko i wyłącznie do dr Jaworskiej i dr Chmielewskiej. Gabinet weterynaryjny "Radość" wczoraj znowu potwierdził wysoką jakość wiedzy i umiejętności lekarzy, którzy złapali moją Lili za koniuszek ogonka i wyciągnęli ją zza Tęczowego Mostu.

Jednak w Twojej sytuacji chyba najlepszy jest onkolog - dr Jagielski.

Trzymam kciuki bardzo mocno :ok: :ok:

Ciężko mi i smutno, bo wiem, jak jest z chłoniakiem. Moja Bokirka przegrała z tym draństwem... Nie miała białaczki i była młodziutką kotunią...

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Sob cze 18, 2011 11:57 Re: Warszawa - specjalista od białaczki

Przepraszam, zdublowało się :oops: :oops: :oops:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości