WROCŁAW i dolnośląskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto mar 05, 2019 11:57 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

karmelkowypotwor pisze:Szukam dobrego gabinetu w okolicach Karłowic, Różanki. Polecicie coś?



Ja byłam tylko kilka razy u Kanzawy (Czajkowskiego, boczna ul. w lewo w kierunku Koszarowej jadąc od strony wieży ciśnień). Opinie ma różne.
My tylko mało skomplikowane rzeczy i sterylkę mieliśmy, więc nie wiem, jak się sprawi dla trudniejszego przypadku. I obym nie musiała.

Jakby co, to ma specyficzną i charakterną żonę, ale jest ok jak dla mnie. Cudowna jest p. Agnieszka - drugi lekarz.

No i nie tak daleko za mostem Warszawskim wspomniana juz lecznica na Damrota.

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Wto mar 05, 2019 11:59 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

karmelkowypotwor pisze:Szukam dobrego gabinetu w okolicach Karłowic, Różanki. Polecicie coś?

Czasem warto jednak szukać polecanego gabinetu ogólnie. Jeśli się ma samochód lub dostęp do niego..Czasem niektórzy weci specjalizują sie w konktretnych chorobach. Wielu ma kompletnie wyposażone gabinety i takimi raczej warto się interesować, a nie wozić potem zwierza po różnych, żeby np. usg zrobić..

Kanzawa ma doskonałe opinie. Ale też drogi jest. Wszystkie badania jednak można zrobic na miejscu.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 05, 2019 14:23 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

No i kolejki u niego okrutne zawsze. Ale dobry jest, bardzo starannie podchodzi do pacjenta i diagnozy.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4386
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 16:38 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Ziemosław pisze:A ja szukam dobrego weta w okolicach Oleśnicy, Długołęki lub Mirkowa. Ktoś coś?


Również szukam dobrego i godnego zaufania weterynarza z okolic Długołęki, Mirkowa, os. zakrzowskiego, os. kiełczowskiego, Psiego Pola lub ewentualnie Oleśnicy :)

Emmy Noether

 
Posty: 1
Od: Sob lip 13, 2019 16:03

Post » Wto mar 09, 2021 20:16 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

W Długołęce niedawno otworzył się gabinet Adawet, który specjalizuje się w kotach.

igorw

 
Posty: 1
Od: Pt lut 26, 2021 12:27

Post » Sob mar 27, 2021 13:40 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Ziemosław pisze:A ja szukam dobrego weta w okolicach Oleśnicy, Długołęki lub Mirkowa. Ktoś coś?


Znalazłam!!!

Dr Krzysztof Bielicki z lecznicy 4 Łapy w Oleśnicy. Niesamowity człowiek, rozgadany strasznie, ale wie co robi. Dzisiaj uratował nam zarobaczone psie dziecko, a wszystkie nasze zwierzaki już od jakiegoś czasu są pod jego opieką.

Polecam mocno :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob maja 22, 2021 23:23 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

podziwiam odwage twoja o kotce z łeska w oku tak robią ,wszędzie ja tez płaczę za swoją suzi 11,11,2019 odeszła w szpitalu nie dali wejśc mam sobie za złe że taka wówczas byla uległa ale mąz zawsze pezsstań a tu trzeba kierować sie swoją intuicją a nie tym co ktoś mówi

zorro1

 
Posty: 3
Od: Nie sty 17, 2021 23:03

Post » Pt cze 04, 2021 16:33 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Potrzebuję na cito dobrej kliniki ze szpitalikiem. Wrocław. Tylko nie polecajcie Skvet.

Agwena

 
Posty: 803
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 05, 2021 8:00 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

http://www.weterynarz-muchobor.pl/
Mam do nich absolutne zaufanie. Pełna diagnostyka, wyposażenie. Nie wiem do końca jak teraz z przetrzymaniem.
Zadzwon.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 05, 2021 13:10 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Morelowa, dzięki, na szczęście nie było potrzeby. Kot, zaopiekowany, został w domu. Ale zapamiętam sobie na przyszłość.

Agwena

 
Posty: 803
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 13, 2022 20:11 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Cześć, gdzie polecacie we Wro zrobić tomograf z kontrastem? Płuca i jama brzuszna. Guzy. Z jakiego rzędu kwotami muszę się liczyć typowo? Czy bywają duże różnice między gabinetami? Są lepsze gorsze urządzenia robiące tomografię?

natassja

 
Posty: 29
Od: Wto paź 17, 2006 23:32
Lokalizacja: Wroclaw

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości