Czynsze gab. wet.

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw mar 24, 2011 20:16 Czynsze gab. wet.

03.2011 misha1976 pisze:Ale zadaj sobie pytanie- czy można wykonać zabieg chirurgiczny w sterylnych warunkach za 100 zł gdzie hydraulik za wymianę rury bierze 200-250 zł. Ja boję się takich wetów co chwalą się że są najtańsi- bo dobra usługa musi trochę kosztować inaczej weterynarz musi na czymś oszczędzić np stare nici, brak sterylnych narzędzi sterylne rękawiczki- zrobi zabieg za "stówkę" ale bałbym się takiego lekarza.
[/quote]


Czemu moja odpowiedź na ten tekst została usunięta??? W takim razie tą wypowiedź też proszę usunąć, bo ja nie muszę chodzić do drogiego weterynarza, aby zostać miło i fachowo obsłużona! A skoro nie można tutaj na ten temat podyskutować, to ta wypowiedź pod moim postem nie ma sensu, bo ta Pani nie wypowiada się na temat tej przychodni tylko plecie jakieś ogólne farmazony.

Zgodnie z zasadami tego podforum dyskusje nie na temat są z podczepionych wątków po prostu usuwane.
E.
‎"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenianego
- zasługuje w ogóle na miano domu?" M.Twain

dzikafretka

 
Posty: 1881
Od: Pt lut 11, 2011 14:35
Lokalizacja: koło BB

Post » Czw mar 24, 2011 20:18 Re: KATOWICE i śląskie

dzikafretka pisze:
03.2011 misha1976 pisze:Ale zadaj sobie pytanie- czy można wykonać zabieg chirurgiczny w sterylnych warunkach za 100 zł gdzie hydraulik za wymianę rury bierze 200-250 zł. Ja boję się takich wetów co chwalą się że są najtańsi- bo dobra usługa musi trochę kosztować inaczej weterynarz musi na czymś oszczędzić np stare nici, brak sterylnych narzędzi sterylne rękawiczki- zrobi zabieg za "stówkę" ale bałbym się takiego lekarza.



Czemu moja odpowiedź na ten tekst została usunięta??? W takim razie tą wypowiedź też proszę usunąć, bo ja nie muszę chodzić do drogiego weterynarza, aby zostać miło i fachowo obsłużona! A skoro nie można tutaj na ten temat podyskutować, to ta wypowiedź pod moim postem nie ma sensu, bo ta Pani nie wypowiada się na temat tej przychodni tylko plecie jakieś ogólne farmazony.[/quote]
a kto usunął mod :?: :roll:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 24, 2011 20:32 Re: KATOWICE i śląskie

kotx2 pisze:
dzikafretka pisze:
03.2011 misha1976 pisze:Ale zadaj sobie pytanie- czy można wykonać zabieg chirurgiczny w sterylnych warunkach za 100 zł gdzie hydraulik za wymianę rury bierze 200-250 zł. Ja boję się takich wetów co chwalą się że są najtańsi- bo dobra usługa musi trochę kosztować inaczej weterynarz musi na czymś oszczędzić np stare nici, brak sterylnych narzędzi sterylne rękawiczki- zrobi zabieg za "stówkę" ale bałbym się takiego lekarza.



Czemu moja odpowiedź na ten tekst została usunięta??? W takim razie tą wypowiedź też proszę usunąć, bo ja nie muszę chodzić do drogiego weterynarza, aby zostać miło i fachowo obsłużona! A skoro nie można tutaj na ten temat podyskutować, to ta wypowiedź pod moim postem nie ma sensu, bo ta Pani nie wypowiada się na temat tej przychodni tylko plecie jakieś ogólne farmazony.

a kto usunął mod :?: :roll:[/quote]

Co za 'mod'?
‎"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenianego
- zasługuje w ogóle na miano domu?" M.Twain

dzikafretka

 
Posty: 1881
Od: Pt lut 11, 2011 14:35
Lokalizacja: koło BB

Post » Czw mar 24, 2011 20:33 Re: KATOWICE i śląskie

moderator admin
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 24, 2011 20:35 Re: KATOWICE i śląskie

No a kto inny? Odpisałam, że różnica w cenach może wynikach np. z różnic w czynszu - wiadomo, w mieście wynajem lokalu jest dużo droższy niż w małych miejscowościach. I ten post został skosowany :evil:
‎"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenianego
- zasługuje w ogóle na miano domu?" M.Twain

dzikafretka

 
Posty: 1881
Od: Pt lut 11, 2011 14:35
Lokalizacja: koło BB

Post » Czw mar 24, 2011 20:36 Re: KATOWICE i śląskie

dzikafretka pisze:No a kto inny? Odpisałam, że różnica w cenach może wynikach np. z różnic w czynszu - wiadomo, w mieście wynajem lokalu jest dużo droższy niż w małych miejscowościach. I ten post został skosowany :evil:

może przez pomyłkę ,bo to chyba nie powód :?
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 24, 2011 20:40 Re: KATOWICE i śląskie

Kurcze, ale się wkurzyłam, bo ta osoba nie wyraża opinii o konkretnym gabinecie, tylko ogólnie, że płacę 'za mało', żeby mój kot miał dobrze wykonany zabieg . Nie wiem, czy przez przypadek czy nie, ale oczekiwałam odpowiedzi, a tu patrzę i nie ma mojego postu... :evil:
‎"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenianego
- zasługuje w ogóle na miano domu?" M.Twain

dzikafretka

 
Posty: 1881
Od: Pt lut 11, 2011 14:35
Lokalizacja: koło BB




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości