PILNE!poszukuję specjalisty od chorób wirusowych kotów!ŁÓDŹ

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob mar 19, 2011 21:40 PILNE!poszukuję specjalisty od chorób wirusowych kotów!ŁÓDŹ

Witam!!!
Wczoraj u mojego 8 miesięcznego kotka Marleya stwierdzono FIP. Orzeczenie to wydano na podstawie testu na obecność koronowirusów, badania krwi oraz usg. Usg wykazało, iż kotek ma w okolicy pęcherza moczowego twór wielkości małej mandarynki. Badanie krwi potwierdziło istnienie koronowirusa w organizmie Marleyka. Jednak badanie nie było zrobione naczczo,gdzyż decyzja o pobraniu krwi u weterynarza wyniknęła spontanicznie. Pozostałe wyniki morfologii były bardzo dobre. Nie jestem przekonana co do tej diagnozy, gdyż kotek ma apetyt, jest w miarę żywy, odpowiednio się załatwia i doskonale reaguje na podawane mu antybiotyki co przy FIP nie powinno mieć miejsca. Ponad to jest to postać bezwysiękowa, którą bardzo ciężko określić dlatego dziwi mnie, że właściwie w jeden dzień lekarz postawił diagnoze. Niepokojące jest to, że kotek mniej więcej co 3 tygodnie dostaje rozwolnienia i staje się przez to bardziej ospały. Trwa już to pół roku. Chodzę od weterynarza do weterynarza. Do tej pory ciągle leczono go na obecność robaków. Już nie wiem co mam robić dlatego z całego serca proszę o pomoc. Jeśli ktokolwiek zna dobrego specjalistę w Łodzi będę bardzo wdzięczna o podanie namiarów

kabe86

 
Posty: 10
Od: Sob mar 19, 2011 18:50

Post » Sob mar 19, 2011 22:03 Re: PILNE!poszukuję specjalisty od chorób wirusowych kotów!ŁÓDŹ

Zaznaczam wątek. Liczę ,że znajdzie się ktoś kto coś doradzi.
Obrazek

cypisek

 
Posty: 8466
Od: Czw lut 26, 2009 18:44
Lokalizacja: Swinemünde, Oslo




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości