Poszukuję specjalisty od cukrzycy u kota Warszawa

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sty 31, 2013 14:02 Re: Poszukuję specjalisty od cukrzycy u kota Warszawa

Bardzo dziękuję, już zdążyłam przeszperać całe forum i nazwisko jakie najczęściej padało to właśnie dr Smolaka. Jutro odbieram wyniki mojego kocura, u którego podejrzewam cukrzycę... Tak bardzo się boję, że to może być to, że już szukam na zaś jakiegoś kontaktu, najlepiej żebym mogła skonsultować się z nim w przyszłym tygodniu. Dzwoniłam już do Multiwetu i całe szczęście można umówić się na wizytę z dnia na dzień. Tak czy siak, dziękuję Tinka za potwierdzenie moich poszukiwań. Już zdążyłam się zorientować, że jesteś specem w tej dziedzinie. :) Twoje artykuły są bardzo pomocne, ale mam nadzieję, że nie przydadzą mi się tak bardzo, gdyż nie chcę by wyniki mojego kocura potwierdzały moje przypuszczenia. Nawet jeśli to nie cukrzyca, to i tak może wybierzemy się na wyprawę do dr Smolaka skoro jest tak polecany, a wyprawę, bo z woj. lubelskiego do Warszawy, a mój Elegant nie podróżował nigdy tak daleko. :(

CATarzyna

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Wto sty 29, 2013 13:01

Post » Pt lut 08, 2013 19:51 Re: Dobry weterynarz od cukrzycy kociej w Warszawie na Bemow

Przy diagnozowaniu cukrzycy nie poziom glukozy, ale poziom fruktozaniny jest najistoniejszy, bo obrazuje poziom glukozy (jeżeli pamięć mnie nie zawodzi) w czasie trzech miesięcy przed badaniem.
I potrzebne jest badanie krwi dla ustalenia poziomu tejże.

kotydwa12

Avatar użytkownika
 
Posty: 989
Od: Wto lut 09, 2010 17:24
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości