Hotel dla kotów na Ursynowie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw gru 09, 2010 15:55 Hotel dla kotów na Ursynowie

Czy ktoś z Was korzystał z lecznicy na zielonym ursynowie, ul. Słonki 31? mają też drugą lecznicę w centrum na Granicznej 4.

Pytam, bo ci sami ludzie prowadzą hotel dla kotów w którym chcielibyśmy zostawić naszego kocura na parę dni i chcę sprawdzić czy są wiarygodni, czy są wetwrynarzami z prawdziwego zdarzenia, tak jak się reklamują. Chcę żeby mój kocio był bezpieczny.

mama-san

 
Posty: 180
Od: Pt lis 19, 2010 16:00

Post » Pon gru 13, 2010 0:01 Re: Warszawa- Słonki 31

mpogorzelski pisze:A korzystalas z opcji 'szukaj' albo wyszukiwarki?
mama-san pisze:
mama-san pisze:Czy ktoś z Was korzystał z lecznicy na zielonym ursynowie, ul. Słonki 31? mają też drugą lecznicę w centrum na Granicznej 4.

Pytam, bo ci sami ludzie prowadzą hotel dla kotów w którym chcielibyśmy zostawić naszego kocura na parę dni i chcę sprawdzić czy są wiarygodni, czy są wetwrynarzami z prawdziwego zdarzenia, tak jak się reklamują. Chcę żeby mój kocio był bezpieczny.


hej, nie ma nikogo z Ursynowa??? Pliz!


Tak , oczywiście szukałam na wszystkie sposoby, ale sa jedynie informacje "firmowe" , jakiś artykuł z gazetki, a nawet wzmianka w programie telewizyjnym (zapewne sponsorowana)- nie mogę natomiast znaleźć żadnych opinii urzytkowników.
Nie wiem, może faktycznie mało ludzi oddaje koty do hotelu, a tacy któży oddają nie są zainteresowani pisaniem na "kocim"forum. Nie wiem co robić. tak się strasznie stresuję perspektywą pozostawienia kota na cały tydzień. W domu zostać sam nie może: rodzina, znajomi, sąsiedzi nie chcą się zająć (są kompletnie "nie-koci"), z kolei petsitter to też marna alternatywa bo może zajrzeć do zwierza tylko raz dziennie na moment, a z resztą z oczywistych przyczyn niebardzo chcę zostawiać klucze kompletnie obcej osobie. Poradźcie co robić.

mama-san

 
Posty: 180
Od: Pt lis 19, 2010 16:00

Post » Pon gru 13, 2010 11:21 Re: WARSZAWA

Hotel dla kotów jest też w Veticusie na Bełskiej (Mokotów) - http://veticus.webpark.pl/hotel_dla_kotow_i_gryzoni.htm. Leczę tam swoją Szarkę, panie doktor są bardzo w porządku i nie bałabym się tam zostawić kota.
Deli

Deli

 
Posty: 14332
Od: Nie cze 29, 2003 11:14

Post » Śro gru 15, 2010 19:10 Re: WARSZAWA

Deli pisze:Hotel dla kotów jest też w Veticusie na Bełskiej (Mokotów) - http://veticus.webpark.pl/hotel_dla_kotow_i_gryzoni.htm. Leczę tam swoją Szarkę, panie doktor są bardzo w porządku i nie bałabym się tam zostawić kota.


kochana, ale na ich stronie internetowej koty są W KLATKACH! Ja nie wiem czy chciałbym żeby mój kot spędził tydzień w areszcie :(

mama-san

 
Posty: 180
Od: Pt lis 19, 2010 16:00

Post » Pon wrz 22, 2014 9:15 Re: Hotel dla kotów na Ursynowie

Witam,
Zawsze korzytamy z hotelu dla kotów przy ulicy Słonki 31 . oddajemy tam swoje 2 rag dolle srednio 3 ray w roku na około tydzień i zawsze koty są w dobrej kondycji. Pokoje (nie żadne klatki) z zabawkami , drapakami, konarami drzew , linami itp aby zapewnic jak najlepszy pobyt. Goraco POLECAM

czterylapki.pl

 
Posty: 3
Od: Śro wrz 03, 2014 8:02




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości