Szukam dobrego weterynarza w Inowrocławiu

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto paź 26, 2010 11:10 Szukam dobrego weterynarza w Inowrocławiu

Moja 13 miesięczna kotka miesiąc temu miała pierwszą rujkę(7 dni -jedna faza -dwa tygodnie spokoju-druga faza- i potem jeszcze z dwa dni szaleństw). Nieubłaganie więc zbliża się moment sterylizacji.Tofika jest pierwszą moją kotką(w ogóle pierwszym zwierzęciem nie rodzinnym , ale moim własnym) i bardzo się nią przejmuję.Boję się tej sterylki strasznie, ale wiem ,że trzeba. Musi to zrobić jednak specjalista i muszę być pewna ,że głos jej z głowy nie spadnie. Znacie kogoś takiego w tym rejonie?
Obrazek

Dominka1

 
Posty: 505
Od: Czw paź 07, 2010 0:50

Post » Pon lut 07, 2011 22:04 Re: Szukam dobrego weterynarza w Inowrocławiu

Dominiko, jeżeli jeszcze nie wysterylizowałaś swojej kotki to polecam lekarza weterynarii Tomasza Mrukota. Przyjmuje on w Inowrocławiu na osiedlu Rąbin w przychodni weterynaryjnej na al. Niepodległości 134. tel. (052) 358 90 01, kom. 602 369 868. To bardzo dobry lekarz i serdeczny człowiek.

elinka

 
Posty: 61
Od: Nie lip 04, 2010 21:41

Post » Pt lis 04, 2011 7:59 Re: Szukam dobrego weterynarza w Inowrocławiu

Czy adres i numer telefonu są nadal aktualne? Mam u siebie znajdulę, konieczne są badania, leczenie i wreszcie kastracja...
A może ktoś w okolicach Inowrocławia? Pakość, Mogilno etc?
Obrazek

zuzens

 
Posty: 126
Od: Sob sie 27, 2011 16:39
Lokalizacja: okolice Inowrocławia, kuj-pom.

Post » Czw sty 12, 2012 3:31 Re: Szukam dobrego weterynarza w Inowrocławiu

Niestety, numer jest już nieaktualny. Ale spróbuj u dr Grochowiny na Szosie Bydgoskiej lub u dr Michny na Łokietka. To dobrzy weci i sterylizują bezdomne koty na talony. O talon zapytaj w Kociej Dolinie.

elinka

 
Posty: 61
Od: Nie lip 04, 2010 21:41




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości