ortopeda - Trójmiasto

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro wrz 01, 2010 17:47 ortopeda - Trójmiasto

jak w temacie. ratunku.
kto się u nas zna na małych, kulejących łapkach?
Izabela
Obrazek

Marcepan

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Od: Śro lip 11, 2007 15:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Śro wrz 01, 2010 18:29 Re: ortopeda - Trójmiasto

Polecam mojego doktora, dr Popławskiego, specjalista chirurg, robi super zabiegi ortopedyczne. Swego czasu uratował łapkę mojej ówczesnej tymczasi (zaniedbane, stare otwarte złamanie, zmiany ogromne). tosieńka, teraz w domu stałym, szaleje po szafach i gdzie kolwiek.
Doktor jest też w polecanych, nie tylko ja go rekomenduję, wpisów (pozytywnych) jest więcej.
Przyjmuje na Bitwy Oliwskiej na Żabiance i na Potokowej między Moreną a Niedźwiednikiem. Lepiej jechać od razu na Potokową, lecznica lepiej wyposażona.
Przyjmuje tam od wtorku do piątku od 14-tej do 18-tej.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro wrz 01, 2010 19:05 Re: ortopeda - Trójmiasto

Anka pisze:Polecam mojego doktora, dr Popławskiego, specjalista chirurg, robi super zabiegi ortopedyczne. Swego czasu uratował łapkę mojej ówczesnej tymczasi (zaniedbane, stare otwarte złamanie, zmiany ogromne).

o, nawet nie wiesz, jaka to jest dobra wiadomość da mnie.
dra Popławskiego uwielbiam sobie cichcem od czasu, kiedy trafiłam do niego na nocny dyżur z rodzącą Abi.
zrównoważony, kompetentny człowiek.
natomiast nie wiedziałam, że można na nim polegać również w kwestiach ortopedycznych.

wielkie dzięki!

oczywiście inne Wasze sugestie mile widziane, będzie można uzupełnić listę specjalistów dla Trójmiasta.
Izabela
Obrazek

Marcepan

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Od: Śro lip 11, 2007 15:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Śro wrz 01, 2010 20:35 Re: ortopeda - Trójmiasto

Marcepan pisze:o, nawet nie wiesz, jaka to jest dobra wiadomość da mnie.


Miło mi :D

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości