Jestem z okolic Rybnika (śląskie), szukam weterynarza na JUŻ

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob cze 26, 2010 19:38 Re: Jestem z okolic Rybnika (śląskie), szukam weterynarza na JUŻ

A rtg?

Mnie te oczy niepokoją, mógł mieć jakiś uraz głowy np.
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Sob cze 26, 2010 20:15 Re: Jestem z okolic Rybnika (śląskie), szukam weterynarza na JUŻ

:!: :!: :!:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie cze 27, 2010 10:13 Re: Jestem z okolic Rybnika (śląskie), szukam weterynarza na JUŻ

Polecam http://www.lecznica.rybnik.go3.pl/kontakt.html kotu się poprawiło, jednak pojechałem dodakowo na wszelki wypadek sprawdzić, weterynarz nie wziął za wizytę ani grosza, polecam !!!

kubek20

 
Posty: 8
Od: Sob cze 26, 2010 18:09

Post » Wto maja 21, 2013 23:03 Re: Jestem z okolic Rybnika (śląskie), szukam weterynarza na

Witam. Wet. Jacek Żak Ul. Młyńska w Rybniku NIE POLECAM!!!!!!!!!! Właśnie wróciłam od Szanownego Pana Weterynarza i co?? NIC!! Bardziej patrzy pieniędzy niż zdrowia zwierząt. Klinika całodobowa?? Zapłaciłam za wizytę 90 zł tylko za to żeby usłyszeć, że Pan nie wie skąd moj tygodniowy kot krwawi pomimo, że gdy wzioł go na ręce, rękawiczki miał z krwi i że nic wiecej nie można zrobić. Jak dla mnie kpina. Człowiek znajduje kota jeszcze z pępowiną i chce go odratować a tu takie coś!! Nawet nie zajrzał na jego rany! Ludzie powinni się zastanowić zanim zabiorą tam swoje zwierzęta. Higiena w gabinecie jak na jakieś budowie, wszystko zakurzone i brudne. Powinien się tym zainteresować sanepid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

patrom92

 
Posty: 1
Od: Wto maja 21, 2013 23:02

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości