Szukam bardzo dobrej i nie drogiej kliniki

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 04, 2010 20:48 Szukam bardzo dobrej i nie drogiej kliniki

Kochani taka dość może dziwna sprawa. Mam suczkę, która jest już po pierwszej operacji wycięcia całej listwy mlecznej. Robiliśmy to w Klinice Beskidzkiej w Bielsku Białej na ul. Szarotki 16. Jak się okazało jest to najdroższa klinika i wydaliśmy majątek... Nie było czasu na poszukiwanie kliniki, bo operację trzeba było zrobić możliwie jak najszybciej, a do niej skierował nas nasz lekarz. Ma do wycięcia również drugą listwę - również całą. Tym razem jest jednak czas na znalezienie dobrej i nie z tak zawyżonymi cenami kliniki, bo operacja ma być zrobiona jak ta strona całkowicie się wygoi. Bardzo ważne jest również, żeby polecana klinika korzystała z narkozy wziewnej, bo nasza Sarcia ma już swoje latka. Operacja ta nie należy do łatwych i szybkich dlatego zależy nam na znalezieniu znakomitych specjalistów.

koteczek555

 
Posty: 820
Od: Śro mar 17, 2010 22:09

Post » Czw maja 06, 2010 18:34 Re: Szukam bardzo dobrej i nie drogiej kliniki

A musi to być "klinika"? Mogę polecić Ci dobrą lecznicę: http://www.medwet.pl/ - zadzwoń, dopytaj :)
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Czw maja 06, 2010 19:10 Re: Szukam bardzo dobrej i nie drogiej kliniki

No pewnie, że nie musi, byle lekarze byli specjalistami :)

koteczek555

 
Posty: 820
Od: Śro mar 17, 2010 22:09

Post » Czw maja 06, 2010 19:13 Re: Szukam bardzo dobrej i nie drogiej kliniki

Czemu nie mogę edytować :( Widzę, że w tej lecznicy ci lekarze wszyscy tacy młodzi

koteczek555

 
Posty: 820
Od: Śro mar 17, 2010 22:09




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości