Dobry wet poszukiwany- zapalenie dziąseł u kota

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 22, 2010 20:45 Dobry wet poszukiwany- zapalenie dziąseł u kota

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi polecić weterynarza w Warszawie, najlepiej w części lewobrzeżnej, który jest dobry w leczeniu zapaleń dziąseł u kotów. W mojej rodzinie 6- miesięczny kot ma problemy z dziąsłami, weterynarz twierdzi, że to nieuleczalna choroba, że jedynym leczeniem jest wyrwanie zębów. Chciałabym , żeby jeszcze jakiś inny wet zobaczył, czy rzeczywiście jest aż tak źle.

filonek

 
Posty: 1
Od: Pon lut 22, 2010 20:35

Post » Wto lut 23, 2010 17:14 Re: Dobry wet poszukiwany- zapalenie dziąseł u kota

Katarzyna Jodkowska, przyjmuje m.in. na Nowursynowskiej (SGGW) i na Godebskiego (Lancet) - z tym, ze na nowoursynowskiej wizyta tańsza o 20 pln :D
Niezly jest tez chyba Kurski, mojemu kotu robil zabieg w lecznicy w Bielawie k. Konstancina. Kurski chyba przyjmuje na Gagarina
Obrazek

sylwiapz

 
Posty: 200
Od: Pon lut 01, 2010 13:00

Post » Wto lut 23, 2010 17:52 Re: Dobry wet poszukiwany- zapalenie dziąseł u kota

Multiwet, Gagarina 5 Dr Marek Turos-specjalista internista, stomatologia i schorzenia jamy ustnej. Ponieważ ma wzięcie, najlepiej jest zapisać się do niego,bo inaczej się czeka w długiej kolejce.Telefon do kliniki 841 44 40, 841 40 22
„W Polsce skumulowały się trzy najgorsze zarazy: PiS, KK i coronawirus.”
„Patrząc na naszych obecnych polityków mogę stwierdzić,
że najwięcej kultury jest w serze, jogurcie i kefirze.”

„Jeżeli człowiek rodzi się nie prosięciem, a niemowlęciem ludzkim,
to nie powinien na starość być świnią tylko człowiekiem”.
- Władysław Bartoszewski
„Cienia i wolności nie przydepniesz butem”.- Antoni Regulski
„Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. - Ks. Józef Tischner
„Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą”. - Maria Czubaszek

mamut

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Od: Śro lip 09, 2008 17:44
Lokalizacja: Earth Planet




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości