POZNAŃ lub KONIN - polecani weterynarze do sterylki

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sty 20, 2010 1:58 POZNAŃ lub KONIN - polecani weterynarze do sterylki

witam, zastanawiam się który wet na terenie poznania i konina jest najtanszy i najbezpieczniejszy pod wzgledem sterylizacji kotki? prosze o opinie

msn_88

 
Posty: 49
Od: Wto sty 19, 2010 23:26
Lokalizacja: poznań

Post » Pon lut 08, 2010 1:39 Re: POZNAŃ lub KONIN - polecani weterynarze do sterylki

nie wiem czy nie przeterminowanie się wypowiadam, może nie patrz na cenę, a raczej na to czy weterynarz jest ok i kotce nie grozi nic ze strony zaniedbań lekarskich.

W Poznaniu nie znam żadnego dobrego weta do sterylki, może dlatego, że z Coopim na szczepienia chodzę do Weta na wildzie, który tylko ma otwarte 3h dziennie, więc wiadomo, że to taka "przychodnia" bardziej. Ale dużo na forum pozytywnych opinii pisze się o Akademickiej Klinice Weterynaryjnej przy Uni.Przyr. bodajże.

Co do Konina to jutro właśnie mój Coopi idzie na kastrację do Kliniki Weterynaryjnej przy ul. Reformackiej w starym koninie (dr nazywa się MACIASZEK). Ufam dr Maciaszkowi i jego córce (nie wiem czy syn już skończył studia, ale to taka rodzinna pasja pomaganie zwierzętom ;P)
opiekowali się moim psem, operowali go, zszywali 2razy i w ogóle byliśmy z nich zadowoleni przez 10(!!)lat dopóki Friko nie uciekł i nie został na pasach zabity przez samochód :(
mam nadzieję, że i po jutrzejszej wizycie u dr. Maciaszków będę zadowolona i Coopi szybko wróci do siebie po uciachaniu jajek. Nie wiem jak sterylka (na pewno będzie droższa) ale kastracja tu kosztuje 50zł.
Moi 2 chłopcy <3 - wkrótce powstanie ich blog ;)) || Moje miejsce w sieci - mój blog

banshie

 
Posty: 328
Od: Sob paź 17, 2009 17:27
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości