Cena?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto wrz 29, 2009 15:06 Cena?

Mam pytanie...

Ile mniej więcej kosztuje wizyta u weterynarza?

Czy jeśli dajmy na to szczepionka kosztuje 40 zł, to to jest cena razem z jej zrobieniem, czy trzeba jeszcze doliczyć za normalną wizytę i wykonanie zabiegu?

Kasix.a

 
Posty: 282
Od: Sob wrz 12, 2009 12:25

Post » Śro wrz 30, 2009 22:59 Re: Cena?

u wetow, do ktorych chodze, wszystko jest wliczone w cene szczepionki: np. jezeli kosztuje 20, place tylko 20zł, a jezeli zwierz nie dostaje zadnych lekow - koszt wizyty wynosi 0 zł :)

zyta555

 
Posty: 731
Od: Wto lip 08, 2008 1:26
Lokalizacja: słupsk

Post » Pon paź 05, 2009 6:11 Re: Cena?

To zależy od indywidualnego podejścia weterynarza i od rozmaitych innych czynników: często pierwsza wizyta (w ciągu jakiegoś leczenia) jest droższa niż kolejne, poza tym jeśli się często bywa u weta, dostaje się czasem "taryfę ulgową".

Ale nie istnieją uniwersalne cenniki. Zawsze możesz zadzwonić do gabinetu w swojej okolicy i zapytać, ile Cię dokładnie będzie kosztowało przyjście z konkretną sprawą (n.p. szczepienie).
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lis 13, 2009 8:18 Koszty leczenia ?

Witajcie, szukałem ale nie mogłem się doszukać. Orientuje się ktoś może ile koszuje mniej więcej prześwietlenie łapki i młodziutkiego kota (3,4 miesięcznego) w Tarnowie ?

Nie wiem co sobie kotem zrobił bo znalazłem go już w takim stanie, że nie staje na tylną prawą łapkę. Myślałem, że sobie może coś wbił i delikatnie obejrzałem opuszki ale nic, jak dotykam delikatnie łapki to nie czuje też złamania choć rentgenu w oczach nie mam. Najbardziej martwi mnie to, że kotem ma słaby apetyt i jest dosyć chudy jedynie czasem tam mleka się napije. Gdzie można najtaniej zasięgnąc porady specjalisty w Tarnowie ?

wania

 
Posty: 2
Od: Pt lis 13, 2009 8:09

Post » Pt lis 13, 2009 8:20 Re: Koszty leczenia ?

przepraszam, ale coś mi przeglądarka wyraz kot poprawia na kotem

wania

 
Posty: 2
Od: Pt lis 13, 2009 8:09

Post » Pt lis 20, 2009 22:20 Re: Cena?

A gdzie w Lublinie można najtaniej zaszczepić koty w większej liczbie.
(Mamy wszystkich osiem).

kotek95monika

 
Posty: 107
Od: Sob wrz 12, 2009 11:16




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości