KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon cze 15, 2020 21:18 Re: KRAKÓW i Małopolska

Bardzo mi przykro z powodu Twojej kotki :( Rozumiem, że masz do nich ogromny żal o zbyt późną diagnozę.
Ale muszę powiedzieć, gwoli sprawiedliwości, że ja tam miałam tam skrajnie odmienne doświadczenia mimo analogicznej sytuacji zdrowotnej kota: Tycia trafiła tam do okulisty przekierowana z Krakvetu z wylewem krwi do oka. Pierwsze co zrobili to badania krwi, i potem przez następne dwa i pół roku, kiedy Tycia była pod opieką Rudnickiego miała zlecane badania co pół roku, pełna morfologia i T4 (miała nadciśnienie, szwankowały jej nerki, a w ostatnich 10 miesiacach doszła jeszcze nadczynność tarczycy). Jedyne o co mogę się przyczepić, że Mazur bez sensu kazała jej to oko zakrapiać mimo, że zdiagnozowali już, że przyczyną wylewu było nadciśnienie. Nie było zresztą żadnego stanu zapalnego, tylko, jak już się krew wchłonęła, to została zniekształcona źrenica. No ale ja do Mazur już potem nie chodziłam, tylko do Rudnickiego.
Kotka już odeszła, bo od zimy mimo diety, leków i suplementów stan nerek bardzo się pogorszył, a z racji jej charakteru (bardzo źle znosiła wizyty u weta i wszelkie zabiegi) nie chcieliśmy jej męczyć uporczywą terapią, no ale ona miała prawie 14 lat jak trafiła do Rudnickiego i ponad 16 kiedy podjęliśmy decyzję o uśpieniu.
Pozdrawiam,
Nuśka & Romeros

Nuśka

Od: Wto gru 16, 2003 0:23

Post » Sob paź 31, 2020 15:50 Re: KRAKÓW i Małopolska

Czy ktoś może polecić dobrego weta z Kraka od trzustki? Nie dla mnie, ale kot koleżanki mojej koleżanki ma ostre zapalenie trzustki, po dwóch tygodniach kroplówek nie ma żadnej poprawy.

katikot

Od: Pt paź 26, 2007 23:31

Post » Czw lis 05, 2020 9:57 Re: KRAKÓW i Małopolska

katikot pisze:Czy ktoś może polecić dobrego weta z Kraka od trzustki? Nie dla mnie, ale kot koleżanki mojej koleżanki ma ostre zapalenie trzustki, po dwóch tygodniach kroplówek nie ma żadnej poprawy.

Ja ostre zapalenie trzustki u kota leczyłam w przychodni dr Hau w Bieżanowie. U nas wystarczyło 5 dni kroplówek.
ObrazekObrazek
Obrazek - kot jest DRAPIEŻNIKIEM i powinien jeść MIĘSO, a nie suche bobki ze zbóż!
A w wolnym czasie:
Fotografuję i lepię cuda z modeliny

kasumi

Od: Pt sty 15, 2010 23:19

Post » Wto mar 23, 2021 19:49 Re: KRAKÓW i Małopolska

znacie może dobrego nefrologa?

Ella96

Od: Wto mar 23, 2021 13:51

Post » Śro mar 24, 2021 6:57 Re: KRAKÓW i Małopolska

Agnieszka Hajnrych, Zdrowie Czterołapa.
Grenadierów 7d
Obrazek

miszelina

Od: Nie maja 06, 2007 13:31

Post » Wto lip 06, 2021 22:38 Re: KRAKÓW i Małopolska

Hej :)
Czy macie może doświadczenie z leczenia swojego białaczkowego kota w Krakowie i moglibyście polecić dobrego weterynarza, który prowadził terapię z użyciem interferonu? Moja wetka, chociaż jest świetna, kompletnie się w tym nie orientuje, muszę wszystkiego dowiadywać się sama, a nie jestem lekarzem i chciałabym mieć jakieś merytoryczne wsparcie...

KociMami

Od: Pon lip 05, 2021 16:44

[poprzednia]