WROCŁAW i dolnośląskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto mar 05, 2019 11:57 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

karmelkowypotwor pisze:Szukam dobrego gabinetu w okolicach Karłowic, Różanki. Polecicie coś?

Ja byłam tylko kilka razy u Kanzawy (Czajkowskiego, boczna ul. w lewo w kierunku Koszarowej jadąc od strony wieży ciśnień). Opinie ma różne.
My tylko mało skomplikowane rzeczy i sterylkę mieliśmy, więc nie wiem, jak się sprawi dla trudniejszego przypadku. I obym nie musiała.

Jakby co, to ma specyficzną i charakterną żonę, ale jest ok jak dla mnie. Cudowna jest p. Agnieszka - drugi lekarz.

No i nie tak daleko za mostem Warszawskim wspomniana juz lecznica na Damrota.

gizmo22

Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Wto mar 05, 2019 11:59 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

karmelkowypotwor pisze:Szukam dobrego gabinetu w okolicach Karłowic, Różanki. Polecicie coś?

Czasem warto jednak szukać polecanego gabinetu ogólnie. Jeśli się ma samochód lub dostęp do niego..Czasem niektórzy weci specjalizują sie w konktretnych chorobach. Wielu ma kompletnie wyposażone gabinety i takimi raczej warto się interesować, a nie wozić potem zwierza po różnych, żeby np. usg zrobić..

Kanzawa ma doskonałe opinie. Ale też drogi jest. Wszystkie badania jednak można zrobic na miejscu.
Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

Od: Sob gru 19, 2009 10:38

Post » Wto mar 05, 2019 14:23 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

No i kolejki u niego okrutne zawsze. Ale dobry jest, bardzo starannie podchodzi do pacjenta i diagnozy.
Obrazek Obrazek Obrazek

Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Od: Pt sie 09, 2013 10:47

Post » Sob lip 13, 2019 16:38 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Ziemosław pisze:A ja szukam dobrego weta w okolicach Oleśnicy, Długołęki lub Mirkowa. Ktoś coś?

Również szukam dobrego i godnego zaufania weterynarza z okolic Długołęki, Mirkowa, os. zakrzowskiego, os. kiełczowskiego, Psiego Pola lub ewentualnie Oleśnicy :)

Emmy Noether

Od: Sob lip 13, 2019 16:03

[poprzednia]