WROCŁAW i dolnośląskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lut 23, 2018 18:02 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Polecę za to jeszcze Proveta z Trwałej (boczna Wielkiej), do którego mamy góra 2 km. To klinika, która jeszcze parę lat temu świadczyła usługi całodobowe, a psa moich rodziców wyciągnęła z nowotworu złośliwego. Teraz, choć w nocy zamknięci, w godzinach otwarcia dalej utrzymują wysoki poziom. Dużo doświadczonych lekarzy, specjaliści, każdy niezbędny sprzęt diagnostyczny, laboratoryjny, a nawet ten do ratowania życia w najtrudniejszych przypadkach. W przypadku poważnego zachorowania, wypadku, czy też konieczności zabiegu - śmiało wal tam.


ODRADZAM !
Poszłam z moją poprzednią kicią, koleżanka zachwalała pod niebiosa, Nefi miała wysypkę na uszach. Pani doktor obejrzała kicie i stwierdziła , że ma kamień nazębny, który trzeba pilnie usunąć (na uszy tylko spojrzała). Pomyślałam Ok, nie zaszkodzi usunąć kamień , wiem jaki ma negatywny wpływ na ludzi , to na koty pewnie też. Zgodziłam się na zabieg. Po odebraniu kotki po zabiegu okazało się, że zęby kota zostały usunięte ( bez mojej wiedzy i zgody) a sama kicia była jeszcze nie wybudzona do końca . Zapakowałam kota do samochodu i wróciłam do domu. Wieczorem kicia przelewała mi się przez ręce, była lodowata, złapałam za telefon , przyjęli mnie natychmiastowo na kroplówkę. Kicia odzyskała siły. Potem chodziłam już do innego weterynarza, okazało się, że usunięte zęby nie były usunięte jak należy , fragmenty wystawały z dziąsła . Napomknę tylko, że nie podano kici nic na wysypkę !

trusiapl

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro lut 21, 2018 7:00

Post » Śro lut 28, 2018 10:41 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Z lecznicy doktora Molendy korzystałem przez wiele lat mieszkająć przy Legnickiej. Bardzo sobie chwalę jego i doktor Asie, za ich podejście do zwierząt. Po przeprowadzce na Psie Pole, było już jednak daleko więc zacząłem korzystać z lecznicy doktora Noczyńskiego https://www.przychodnianovet.pl/ . I też bardzo sobie chwalę tego weterynarza.

GMak

 
Posty: 1
Od: Śro lut 28, 2018 10:28

Post » Pon mar 05, 2018 15:33 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Jakiś dobry gabinet w okolicach Grabiszyńskiej? A konkretnie to okolice Stalowej i Mosiężnej.

Przez parę lat jeździłem na Wiśniową (Przychodnia Legwan) ale z różnych powodów przestało mi się tam podobać. Interwet na Ślężnej też skreślam.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4386
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 03, 2018 16:32 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Dzień dobry, ktoś może korzystał z usług http://www.vetcentrum.wroclaw.pl/ ?
Facebook i google, opinie generalnie ok, ale może ktoś ma własne doświadczenia ?

madkiw

 
Posty: 1
Od: Nie maja 06, 2018 16:47

Post » Nie cze 03, 2018 21:32 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Lifter pisze:Jakiś dobry gabinet w okolicach Grabiszyńskiej? A konkretnie to okolice Stalowej i Mosiężnej.

Przez parę lat jeździłem na Wiśniową (Przychodnia Legwan) ale z różnych powodów przestało mi się tam podobać. Interwet na Ślężnej też skreślam.

Wiśniową rozumiem, a co się stało z Intervetem?

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 03, 2018 21:47 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Najpierw gosc podal Mopikowi antybiotyk, na ktory ten zareagowal alergia (strupy itd w miejscach zastrzykow). Potem sie dowiedzialem, ze to dosc czesta reakcja kocia i dlatego weci wola ten drugi (swoja droga podal go bez posiewu, ot "pewnie zapalenie pecherza, to walniem". Zapalenie bylo ale idiopatyczne, wystarczyla nospa...). Potem drugi zlekcewazyl objawy u kociego oseska, ktorego odkarmalismy po porzuceniu przez matke, ktore zdaly mi sie niepokojace. Niestety w efekcie kocie nie przezylo, bo wywiazala sie sepsa i po 10 godzinach bylo po wszystkim. Wiec od tej pory mam do nich uraz, choc w swoim czasie Mopika scewnikowali bardzo fachowo. Ale to taki... kombinat.

Na Wisniowej zas sympatyczni ludzie ale nie widzialem zaangazowania. Nie interesowaly ich wyniki Mopika (tzn. krzywe cukrowe, skrajne zakresy cukru) etc. tylko "o, fruktozamina wzrosla, to podniesiemy dawke o 1 jednostke insuliny". A tymczasem jak sie okazalo Mopik bardzo pieknie (odpukac...) zaregowal na 0,25 jednostki wiecej. I sugestie, zeby podawac "sucha karme weterynaryja dla cukrzykow" (w ktorej jest ze 3x tyle weglowodanow, co byc powinno) i takie tam. Sa bardzo dobrzy w swoich specjalnosciach, nie przecze (chirurg, kardiolog, internista) ale dla cukrzyka to nie jest dobre miejsce.,
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4386
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 03, 2018 21:55 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

qmam

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 13, 2018 17:24 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Słuchajcie potrzebuję namiary na weta z Wrocławia który ma doświadczenia z białaczką. Dotychczasowe leczenie nie przynosi żadnych rezultatów a ja już tracę resztki nadziei :(

Krola

 
Posty: 15
Od: Nie kwi 08, 2018 20:48

Post » Pt lip 13, 2018 18:01 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

W jakiejś konkretnej dzielnicy czy wszystko Ci jedno?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 13, 2018 18:40 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Wszystko jedno, bylebym mogła mu zaufać tak na 100% i miał doświadczenie z białaczkowcami. Najchętniej na północnej części Wrocławia - od strony Trzebnicy/Obornik, ale jestem tak zdesperowana, że mogę jechać nawet na Bielany... :(

Krola

 
Posty: 15
Od: Nie kwi 08, 2018 20:48

Post » Pt lip 13, 2018 18:59 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

http://www.weterynarz-muchobor.pl/
Zadzwoń i zapytaj, nie wiem jak z białaczką, ale jeśli chodzi o zaufanie to 100% + tyle poświęconego czasu ile trzeba, tłumaczenie każdej najmniejszej sprawy , odpowiadanie na każde pytanie. Pełne wyposażenie gabinetu.
No, nie na północy miasta :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 13, 2018 22:02 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Popytaj w DJ Vet, ul. Damrota 46, tel. 71 783 16 60, czynne pn-pt 12-20, sob 11-15

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 11, 2018 0:10 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

WROCŁAW

To ja też wtrącę parę groszy, bo już trochę wetów mam "przerobionych" ;)
Bardzo polecam przychodnię Doran przy Słubickiej, zarówno dr Molenda jak i dr Dąbrowska są bardzo solidni, sympatyczni i lekarzami "z powołania" mówiąc wprost: nie zdzierają. (ale to już chyba zostało powiedziane, i stąd też kolejki!)
Również polecam gabinet weterynaryjny Marco Polo oraz dr Zimoląga, bardzo solidny, również "nie zdziera", jeżdżę do niego jak nie mam czasu jechać aż do Doranu i jeszcze siedzieć w kolejce... Dr Zimoląg ma również sprzęt do USG w gabinecie. Do niego przekonałam się ostatecznie, jak przywiozłam mu moje uliczne szkraby w dniu znalezienia i zgodził się je przetrzymać przez pierwszych parę dni u siebie w gabinecie, co nie było proste, bo wszystkie miały biegunkę i 5 razy dziennie trzeba im było podawać leki.
Z psami też jeździłam do dr Szczypki z gabinetu Chiros, oraz dr Senze - polecam. No i oczywiście Kanzawa i Niedzielski, ale to już nie na naszą kieszeń, są dobrzy ale drodzy i nie ma ulg dla bezdomniaków.
Natomiast jak trzeba zrobić pełne badania na cito, np. USG, rentgen, itd. no to chyba najlepiej na Kliniki, tam najwięcej specjalistów i cały sprzęt mają. Kiedyś psa w jeden dzień kompleksowo przebadałam.

Pozdrawiam wszystkich zwierzolubów! :)
Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * * * KOTY Z PIŁY * * * * * *

Asia4

Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Od: Sob paź 21, 2017 18:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 04, 2019 13:41 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

Szukam dobrego gabinetu w okolicach Karłowic, Różanki. Polecicie coś?

karmelkowypotwor

 
Posty: 9
Od: Wto lut 05, 2019 18:06

Post » Wto mar 05, 2019 11:37 Re: WROCŁAW i dolnośląskie

A ja szukam dobrego weta w okolicach Oleśnicy, Długołęki lub Mirkowa. Ktoś coś?

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości