Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw paź 20, 2011 11:24 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

Opowiesz o tym znaku?
Ja czasem, kątem oka widuję Dracula, ot błysk burego futerka, Justynowi też się zdarza :oops:
Po śmierci Zbirka (psa) jeszcze długo można było usłyszeć charakterystyczne "cypcyp" jego pazurków na parkiecie.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 20, 2011 12:14 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

Zula jest - czuję to. Nie umiem tego wytłumaczyć -głowa rejestruje obecność jak zawsze .
Serniczek
 

Post » Czw paź 20, 2011 14:16 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

Może niektóre zostają dłużej z nami i czekają, aż zaakceptujemy odejście. Chociaż może być tak, że blokujemy ich odejście.

dorobella

 
Posty: 5399
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Czw paź 20, 2011 19:27 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

casica pisze:Opowiesz o tym znaku?
Ja czasem, kątem oka widuję Dracula, ot błysk burego futerka, Justynowi też się zdarza :oops:
Po śmierci Zbirka (psa) jeszcze długo można było usłyszeć charakterystyczne "cypcyp" jego pazurków na parkiecie.

Ja widziałam zarys i blysk futerka przechodzacego Jasia, w noc po jego śmierci.A cykanie pazurkow naszego rodzinnego psa tez słyszalam, dawno temu.To sie zdarza.
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Nie cze 10, 2012 11:56 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

dziś mija 2 lata jak pożegnałam Bertusię['] niedługo minie rok bez Zuli[']
Nigdy nie zapomnę i zawsze będę tęsknić.Moje ukochane,najdroższe....wróćcie. :cry:
Serniczek
 

Post » Nie cze 10, 2012 22:48 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

Smutno :cry:
Przytulam Serniczku :kotek:
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 29, 2012 12:02 Re: Bertusiu żegnaj[']Zula-ODESZŁA['] jest FREDZIA))

Zula[']-to juz rok.Boli...... :cry: :cry:
Obrazek
Serniczek
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości