Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw wrz 01, 2016 16:08 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Aia tu czesto nietoperze lataja. Wieczorami czasem sie wraca ze spaceru i leci taka gromadka.

Ja do nietoperzy nic nie mam. Sympatyczne stworzonka :)

Telefon pierwsza klasa!! Cudo!

PS. podzielcie sie nickiem instagrama!
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw wrz 01, 2016 16:19 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Tu też widywałam wieczorami nietoperze, jak spacerowałam z Kajem. Ale trzymają się z dala od ścian i okien bloków :mrgreen:

Janka, już Cię znalazłam :)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw wrz 01, 2016 21:09 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Janka, chyba już mnie odnalazłaś :D
Ja to czasem pospamuje :oops:


U nas o zmroku też nietoperki latają :) bardzo je lubię, choć trochę się boję ;)
Fajnie piszczą :)

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Pt wrz 02, 2016 8:19 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Nie mogę uwierzyć, jak długo j5 trzyma bateria (bałam się, że przy tak dużym wyświetlaczu, to nie będę go odpinać od zasilania) A wczoraj użytkowany na wszelakie możliwe sposoby - zdjęcia, internety, filmy, ma 82%. Za to stary telefon rozładował się w nocy i padł, jakby to on cokolwiek wczoraj robił :twisted: Przepraszam, zrobiłam nim 2 zdjęcia dla porównania, bidak się przepracował :roll:
Tylko j5 ciągle się aktualizuje :| Jest to dla mnie zupełna nowość, bo Wave tego nie miał...
Milknę już w tym temacie, bo to nie miejsce na takie pogaduchy :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM


Post » Pt wrz 02, 2016 9:44 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

znalazlam po Asi :D hihih :D

Asia tak trzymaj, bedzie sie updateowal jakis czas :D musi pobrac wszystko, tez miej na uwaze ze jak bedzie nowszy system zaktualizowany moze byc bardziej baterio zweny i pamiecio zerny. Dlarego nie kazda aktualizacja softu jest dobra dla telefonu :) Poki jest nowy spoko potem trzeba uwazac :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt wrz 02, 2016 9:51 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Eee, mi po aktualce na 6.0.1 bateria i wydajność się polepszyły :)
Nie jakoś super, ale zawsze ;)
Choć faktem jest, że im nowszy system, tym pamięci więcej potrzebuje.
A Asi sklep Play sam aktualizował aplikacje, a to akurat w ogóle nie jest potrzebne :)

PixieDixie pisze:znalazlam po Asi hihih

Tak myślałam :D

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Pt wrz 02, 2016 9:54 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

O to widzisz... roznie bywa z Androidem. Ja mam zbocznie zawodowe bo nacodzien pracuje na urzadzeniach Android, IOS , WindowPhone i mam przeglad prz czym te nasze urzadzaniea tez sa eksploatowane mocno niz standardowo bo kto normalny klika 8h po telefonie :P

Ja dawno Androida nie mialam... Po S3 mini jakos sobie odpuscilam.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt wrz 02, 2016 10:09 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

A widzisz, ja miałam dużo do czynienia przez kilka lat z Androidem i WP intensywniej, z Apple o tyle, że miałam dwa telefony od nich :)
Pewnie nie 8h dziennie cały czas, ale ciągle włączałam, ustawiałam, uruchamiałam, no i wokół mojej głowy ciągle krążyły telefony. W sumie od gówniarza :lol:
I też jestem zboczona zawodowo :D
Mogłybyśmy się kiedyś na kawę umówić i coś czuję, że tematów by nam nie brakowało 8)

Po SIII mini też bym sobie odpuściła :mrgreen: Nawet jak był nowy, był niezbyt super. A schodził jak ciepłe bułeczki, bo ludzie myśleli, że jest identyczny, jak SIII zwykła, czyli na tamten czas flagowiec.

Mój pierwszy android to Xperia X10 mini pro. A pamiętam, kiedy ten system w ogóle wchodził do sprzedaży, to było w Erze, a telefon był od htc, nazywał się G1. Co to był za szał... A jak ludzie się go bali, bo przecież sam z netem się łączy, a net kosztował bajońskie sumy :roll: A pierwsze wersje systemu nie pozwalały na wysyłanie mmsów i nie miały innych drobiazgów - trzeba było wszystko ściągnąć z sklepu Play, który wtedy nazywał się Android Market :)
To był 2008 albo 2009 rok... Ech... :1luvu:


Oj, ale powspominałam... :mrgreen:

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Pt wrz 02, 2016 17:11 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Emee to zdradz czyms ie zajmujes z bo nigdy nie doczytalam jakos :D

S3 mini mialam jakos z abonamentu. Potem przesucilam sie na kupowanie osobno telefonu. Kupilam 5s a teraz mam de facto sluzbowe 6s iphony to chyba telefon z ktorego jestem najbardziej zadowolona. Robi ladne zdjecia, dziala sprawnie, nie wiesza sie. Niezbedne funkcje ma... i jakos tak mi dobrze z tym. NIc tak m nie nie irytuje w telefonie jak "zwisy".

Ja czesto mialam HTC na poczatku... najpierw HTC Touch, potem chyba moj ukochany HTC Diamond 2, i Hero ktorego sprzedalam tak szybko jak kupilam bo za 3 mc byl 3x naprawiany w serwisie. A serwis HTC byl tragiczny. Ale one chyba byly na Windows Mobile.

Pamietam te czasy oj pamietam. Moj M. bardzo w tym czasie byl gadzeciarski jest do tej pory chyba... i wymienial mi te telefony 2x do roku. Najcudowniejszy z tamtej ery byl wlasnie diamond 2 ..

Usiluje sobie przypomniec co mialam przed S3mini... chyba Ace 2 a wczesniej byl Ace.

Moj M. to z kolei fan Windows Phone. Teraz sie przesiadl na androida... na jakies Xaomi. Ale mysli o powrocie do WP.

Ja gdybym miala wrocic na Androida to chyba tylko jakis Nexus... w sumie 5 jest ok... no ale... chyba nie predko to nastapi.

Asia sorki za off top :D Ale widze ze my z Emee mamy mase wspolnych tematow :D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt wrz 02, 2016 20:35 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Przez sześć lat pracowałam u każdego z Wielkiej Czwórki operatorów ;)
Teraz w banku.
Najlepszy był Plus jak coś i nie polecam Orange 8) to tak od strony zaplecza oczywiście. Przetwarzania zgód, podejście do klienta itp.

Htc uwielbiałam do czasu One 7. Niestety, to już nie jest to... :(
Ja też telefony wymieniałam dwa, trzy a czasem i więcej razy w roku :D
Ale o htc diamond mogłam pomarzyć ;) wyjmowałam z sejfu i się bawiłam na zapleczu :oops:
Marzyłam też o Samsungu Omnia - pamietasz? :D i powiem tak: mamy go, nówka sztuka, w szafie :D


Zażyczyłam sobie wysoką półkę wczoraj. SGS 7. I chyba życzenie się spełni - tfu! Żeby nie zapeszyć :D Też nie cierpię zwiech. To rzecz, która dyskwalifikuje telefon na wstępie... SGS7 ma ciekawe podzespoły, testy wypadają bardzo pozytywnie. I najwazniejsze: aparat jest super :)

Ace też miałam :) jakieś 5 lat temu.

Fajnie się gada... Przepraszam, Aia :oops:

Emee

Avatar użytkownika
 
Posty: 1291
Od: Wto mar 15, 2016 16:17

Post » Pt wrz 02, 2016 23:01 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Spoko, gadajcie sobie, a ja w wolnej chwili sobie poczytam na moim nowym telefonie :mrgreen: Niestety zbytnio do rozmowy się nie odniosę bo jestem w tym zielona i zwykle wypowiadam swoje zdanie na te tematy mniej wiecej: "yyyyyyyhy" :ryk:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie wrz 04, 2016 15:14 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Hmm W Plusie jestem jako klient. W Oragne... maja syf i wtyjaka umowy ktorych sie nie podpisalo :D i jest dym ;P Bo facet puscil umowe bez naszego podpisu... i nikt tego nie zweryfikowal. Nam przyszedl rachunek... a my zadnej umowy nie podpisalismy... bosko :D

Emee Omnie mial moj maz... dlugo twierdzil ze to byl najlepszy telefon jaki mial ;P
Wowo :D Nowka?! To on za X lat bedzie kupe kasy warty :D

No SG7 brzmi spoko, MI sie podobaja wersje Egde ;D Chociaz... irytuje mnie ze wszystkie samsungi wygladaja troche tak samo ;P Design niewiele sie zmienil.
Wczoraj slyszalam ze nowe Note'y wybuchaja :P

W pracy osattnio "Bawie" sie MOTO G2 chyba sie to zwie... tez nienajgorszy telefon. Chociaz gdzies tam na androidzie to jednak chyba Nexus bo co goly android to goly adnroid.
HTC mialo fajne te nakadki senses.

A moj maz sie przerzucil dlugo na Lumie z ktorych byl b. zadowolony. Teraz ma Androida ale widze ze chce wrocic na Lumie. Kupil se tego Xaomi. W sumie jak na androida... i stosunek jakosci do ceny spoko...

Dobra Aia sorki
Emee jak chcesz poagdac o fonach to zapraszam na moj watek D Nie bedziemy tu Asi spamowac :D

Asiu ty masz super telefon w fajnym stosunku jakosci do ceny ;) I w koncu mozesz siedziec na internecie na nim na spokojnie!!:D I na FB pisac! Liii ;D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto wrz 06, 2016 1:41 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Gratuluję nowego nabytku, mam nadzieję, że do czasu nabycia aparatu będzie dobrze robił zdjęcia a do tego spełniał inne fukcje dodatkowe, takie jak rozmowy czy smsy ;)
:ok:

KatS

Avatar użytkownika
 
Posty: 4393
Od: Pt wrz 25, 2015 14:59
Lokalizacja: Dublin, Irlandia

Post » Wto wrz 06, 2016 6:51 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Hahaha :D Kasiu, trafiłaś w samo sedno :wink: Najmniej telefon mi służy do rozmów i smsowania :wink: i permanentnie o nim zapominam, aparatu nigdy :mrgreen:
Wczoraj Pan listonosz gonił mnie rowerkiem, jak szłam na pociąg, by mi wręczyć paczuszkę z etui do j5 :1luvu:
Lubię bookcase'a :D Jak się kona ze zmęczenia, to można sobie postawić telefonik i jednym okiem oglądać YT :ryk:
Dobrze KatS, że wróciłaś :) Przejdę się po Waszych watkach, jak będę miała wolniejszy dzień, bo na razie nawet nie mam kiedy wejść do Netu (i pocieszyć się z możliwości nowego tel..)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości