Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto wrz 06, 2016 11:23 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Ja tu byłam cały czas, jednym okiem. Zawekowałam się na 2 dni do szpitala na badania i nawet wtedy zaglądałam tylko jakos nic nie pisałam bo nastrój i samopoczucie były zbyt przesiąknięte negatywnym podejsciem i nie chciałam zalewać forum żółcią ;)
Ja też zapominam zabierać ze sobą telefon, bo generalnie nie znoszę rozmów telefonicznych, a pisanie smsów to w ogóle tortura. Ale za to mam na nim zainstalowaną grę w diamenciki czy jakos tak... która to jest moim ulubionym zajęciem kiedy kompletnie nie chcę mysleć. Siedzę sobie wtedy, pacam palcem w ekranik i mam poczucie, że smartfon to fajna rzecz ;) A no i mam google maps a z moim talentem do gubienia się wszędzie i w każdych okolicznosciach to jest bardzo potrzebne narzędzie :roll:

KatS

Avatar użytkownika
 
Posty: 4393
Od: Pt wrz 25, 2015 14:59
Lokalizacja: Dublin, Irlandia

Post » Czw wrz 15, 2016 9:31 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Zajrzyjcie proszę tu: viewtopic.php?f=46&t=176836

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto lis 01, 2016 15:29 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Dziś nic innego nie mogę napisać, jak to, że codziennie tęsknię za Kajem, codziennie chciałabym by tu był, bym mogła się do Niego przytulić, żeby przywitał mnie, gdy wracam do domu. Zobaczyć, jak się cieszy. Bez Niego wszystko jest puste.
Nie zapalę dziś światełka, bo nadal jest za ciężko, nadal za bardzo boli.
Ale pamiętam, myślę. Moje serce jest pogrzebane razem z Nim.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto lis 01, 2016 16:14 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Wiem ze słowa je pomogą tutaj

Psytulam
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto lis 01, 2016 17:10 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Ja te przytulam Aiu :201454

KatS

Avatar użytkownika
 
Posty: 4393
Od: Pt wrz 25, 2015 14:59
Lokalizacja: Dublin, Irlandia

Post » Śro lis 02, 2016 22:00 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Ja zapalam światełka dzisiaj. Jedno dla Gabuni, drugie dla Kaja. To dziś jest dzień zaduszny.
Trzecie na oknie dla całej reszty...

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 03, 2016 6:49 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Dziękuję :(

Byłam na pobliskim cmentarzu. Poszwędać się i popatrzeć na światełka.. ładnie. W ciemności rzeka płomyczków. I smutno.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw cze 15, 2017 9:35 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Obrazek
2 dni temu minęło 2 lata od śmierci Kaja. Dziś są Jego urodziny. Powinniśmy się zbierać na urodzinowy spacer, Kaj powinien się właśnie kokosić w łóżku, a ja powinnam Go namawiać by wygramolił się stamtąd i zaczął objadać ciasteczkami.
Zmieniło się dużo. W zasadzie nic nie jest takie samo..
Najchętniej zniknęłabym, wyniosłabym się gdzieś gdzie nie ma ludzi, nie ma przeszłości. Nie umiem się odnaleźć, tak bardzo nie cieszą spotkania ze znajomymi, o rodzinnych już nawet nie wspomnę, bo zupełnie się tego odcinam. Nie daję rady, nie potrafię się już dobrze bawić. Cały czas wtedy krąży myśl, że coś nie jest tak, nie ma Kaja, do którego potem wrócę albo będę mogła się wcześniej wymigać ze świąt "bo muszę wyjść z psem".
Od paru miesięcy znów jest gorzej (jeśli można stopniować "źle"). Rzeczy, czynności, miejsca, sytuacje, daty kojarzą się z psim. Ale w dalszym ciągu nie umiem przywołać miłych wspomnień, dalej widzę cierpiącego, okaleczonego bądź martwego i takiego zimnego...
Nie powinien był umrzeć w taki sposób. Żadne zwierze nie powinno.
Jego cierpienie zabrało całe moje emocje. Pozostało tylko nieskończone morze łez.
Obrazek 15.06.2013

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw cze 15, 2017 13:00 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Aiu
to my
usciski
z

Zowisia

 
Posty: 6607
Od: Śro sty 10, 2007 19:58
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw cze 15, 2017 20:28 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Serce długo się goi, a blizny i tak bolą całe życie.
Przytulam
Obrazek

Afatima

 
Posty: 5735
Od: Nie mar 02, 2008 12:33
Lokalizacja: Warszawa - Natolin

Post » Pt cze 16, 2017 9:11 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Cześć Zo, kopę lat.
Miło Cię zobaczyć i przeczytać.
Również Was pozdrawiam.
A. bez HKK :(

Afatima, dzięki.
Wyszło na to, że z nas dwojga, to ja mam większy lęk separacyjny, bo wyję cały czas. Kajowi wystarczyło dać Babcię i wtedy mógł zostawać beze mnie i tydzień i miesiąc...
Zastanawiam się ile zajęło Nam stworzenie takiej nici przywiązania. Czy może po prostu nadawaliśmy na tych samych falach. Tęsknię za tym bardzo. Za rozumieniem się bez słów, za wspólnymi przyzwyczajeniami.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt cze 16, 2017 9:17 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Asiu, przytulam. :(
Tęsknota zostanie już na zawsze. Wiem o tym. :(
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt cze 16, 2017 9:43 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Dziękuję.
Wiem, że tęsknota nie mija, choć tą da się zaakceptować :( Znacznie gorzej, że żalu, niezgody i poczucia winy, za to jak odszedł Kaj, się nie da.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt cze 16, 2017 10:43 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Pisałam na,fb ale chyba Cię nie było...

Przytulam .... i jestem myślami z Tobą

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt cze 16, 2017 12:30 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Wczoraj, fizycznie, czułam się równie źle, jak psychicznie. Możecie się domyślić, że po 6 dniach ryczenia dzień w dzień, dopadła mnie mega migrena + ból brzucha. Już nie wiedziałam na co i kiedy mam brać przeciwbólowe :roll:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości