Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 06, 2018 12:07 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Jakby się nie było winnym, to człowiek by się nie przejmował, ale jak ma świadomość swoich błędów, przez które konsekwencje poniosły istoty, za które wzięliśmy odpowiedzialność, to po takim śnie zawsze wstaje... nawet nie wiem jak to określić. Aż pustka w środku trzeszczy :roll: Nie mogę się pozbierać.
Kiedyś nawracały do mnie sny, z Kajem, Aschem, Kirą, nie mogłam ich uratować, próbowałam je ściągnąć do siebie, ale zawsze byłam bezradna i je traciłam, ktoś je zabierał, zamykał, znęcał się. Jak widać traumatyczne sny mijają, kiedy zastępują je bardziej bolesne przeżycia :roll: :(

Próbuję przywołać dobre chwile, jednak wciąż nie wychodzi. Patrzę na zdjęcia i czuję tylko, jak wewnątrz mnie coś się trzęsie
Czyli coś z czym przyszło żyć na co dzień, od tak wielu wielu lat. Nawet nie wiem czy chciałabym zazdrościć ludziom, którzy lubią życie.. Mnie ono nigdy nie przypadło do gustu.

Aia

Od: Pon lut 19, 2007 18:08

[poprzednia]