szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sty 21, 2009 2:02 szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

szukam Konia o Imieniu CAMPET ktory zosta kupiny od Andrzeja jońcy w okołach w stajni podczas Rajdu konnego okoły 2007 chyba jakos 2 lata temu skaro gniady wysoki z odmiana na pysku stary 16 lat przyjazny i wysoki kab prosze o odpowiedz tęsknie za nim i chce jakis kontakt z włascielem miła rodzina maz zona corka albo 2 jakos tak jeżdzili tez na sonacie. PILNE Natalia prosze o odp na naszej klasie Natalia Tokarska
_________________
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 21, 2009 8:36

Campet ma 24 lata:) Pamiętam tego konika ze Zbro jezdziłam na Nim:*
Gosiara
 

Post » Śro sty 21, 2009 10:16

nie ma 24 lat widziałam tego papiey;) ;p w 2006/7 miał 16 lat wiec nie moze miec 24 ale wiesz gdzie on jest ? jakis kontakt?
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 21, 2009 22:09

podesłałam ten apel bratanicy, jeździła do zakrzowa, ma jakieś koleżanki, może akurat.....

jo_joanna

 
Posty: 67
Od: Pt lut 17, 2006 23:46
Lokalizacja: śląskie

Post » Śro sty 21, 2009 23:13

Okej tylko nei myl tego zakrzowa z tym zakrzowem gdzie jest stajnia LEWADA ;p tylko tam pod opolem:D dizęki wielkie ;* :* mam nadziejee z ebedzie coś o nim wiedizała :D :*
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 22, 2009 8:09

hehe, ja tam się nie znam na stajniach i zakrzowach :-) Powiedziała, ze się czegoś spróbuje dowiedzieć przez znajomych.

jo_joanna

 
Posty: 67
Od: Pt lut 17, 2006 23:46
Lokalizacja: śląskie

Post » Sob sty 24, 2009 0:48

i Jak poszukiwania Campecika? on jest chyba młp zaraz zjade ci jego rodowod. i wstawie ;)
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob sty 24, 2009 1:08

Dworzanin (Campetot xxoo - Dama Dworu m) i Marcin Michałek
MPMK w WKKW, Biały Bór 2005
dworzanin startuje w WKKW wiec campetot dawął świetne potomstwo jakim jest campet niestety zmarnowali mu ludzie zycie, wypade, wypade, z miejsca do meijsca az trafił do zbrosławic całe szczescie teraz jets w dobrych rękach tylko chce jego zdjecia;p ;D

http://elita.com.pl/koniemalopolskie/in ... rodukt=141 a to jets campetot jego ojciec;)
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob sty 24, 2009 18:31

http://www.allbreedpedigree.com/campet2 rodowod Campeta

po naciśnięciu na poszczegolne konie otworza sie dalsz erodowody np hipodermy jego matki czy campetota jego ojca. Ma naprawde piękna krew w sobie aloe ludzie tego nie docenili tylko zmarnowali jego mo zliwości.
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lut 18, 2009 18:31

Jak poszukiwania ?
Jeżeli zaopiekujesz się zdychajacym z glodu psem, nie ugryzie cię gdy stanie na nogach.
To jedyna różnica pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem...

Mark Twain

Feith

 
Posty: 149
Od: Czw lut 12, 2009 22:45
Lokalizacja: Opole

Post » Czw lut 19, 2009 23:03

Niestety koleżanka ktora miała poytac kolezanki czy kogoś tam sienie odzywa na forum ale nigdzie. niekt inny tez nie w internecie juz sie poddałam mam jego zdjecia jesli potrzebne wstawie je jesli bede potrafiła. jak narazie mam jedno na pupile.com wpiszcie campet i wyskoczy a naqet 2 stronki bo kolezana tez ma o nim;) ja wstawem wicej fotek i dam znać ;* prosz eo pomoc poszukuje go tesknie z anim i chce do wakacji do znalexc i odwiedzic ;)
szukam Konia CAMPET ktory znajduje sie w stajni w zakrzowie

Campet

 
Posty: 10
Od: Śro sty 21, 2009 0:35
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt lut 20, 2009 6:51

Popytam znajomych koniarzy czy może coś wiedzą. To jest ogier czy wałach ?
Jeżeli zaopiekujesz się zdychajacym z glodu psem, nie ugryzie cię gdy stanie na nogach.
To jedyna różnica pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem...

Mark Twain

Feith

 
Posty: 149
Od: Czw lut 12, 2009 22:45
Lokalizacja: Opole

Post » Pt lut 20, 2009 11:11

Dostałam od znajomej informacje, że faktycznie stał w Zawadzie ten koń i prawdopodobnie jest teraz w Brynicy. Musiałabyś się kogoś zapytać kto jeździ w Brynicy, bo ja chyba nie mam nikogo ... chyba że ... ktoś mógłby się znaleść kto ma kontakt z Brynica. Będę informować na bierząco.
Jeżeli zaopiekujesz się zdychajacym z glodu psem, nie ugryzie cię gdy stanie na nogach.
To jedyna różnica pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem...

Mark Twain

Feith

 
Posty: 149
Od: Czw lut 12, 2009 22:45
Lokalizacja: Opole

Post » Pt lut 20, 2009 16:33

Ja zapytam siostry bo ona ma jazdy w Zakrzowie. Pewnie bedzie coś wiedziała :)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu.

Dominika i Shafir

 
Posty: 2
Od: Śro lut 18, 2009 18:25
Lokalizacja: Koźle

Post » Sob lut 21, 2009 9:04

Niestety... :( w Brynicy ponoć był, ale obecnie napewno nie ma tam tego konia. Czekam na dalszą odpowiedź od kogoś z Zakrzowa.
Jeżeli zaopiekujesz się zdychajacym z glodu psem, nie ugryzie cię gdy stanie na nogach.
To jedyna różnica pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem...

Mark Twain

Feith

 
Posty: 149
Od: Czw lut 12, 2009 22:45
Lokalizacja: Opole

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości