Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw kwi 07, 2011 19:44 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Meruee pisze:Nawet jeżeli nie zamierzasz adoptować kliknij w link, im więcej wejść na stronę, tym łatwiej będzie można znaleźć pieski w wyszukiwarkach!!!

http://takirudy.blogspot.com/


Pozycjonowanie jest mało zależne od kliknięć =d Imo kliknąłem :)

Nights

 
Posty: 5
Od: Nie gru 19, 2010 1:53

Post » Pt maja 13, 2011 14:48 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-ps ... Z281928213 chyba zapraszałam na dogo 600437622
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie cze 12, 2011 14:24 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Przepraszam za offa :oops:, mam nadzieję, że Asia mi wybaczy po znajomości :wink: .

Zapraszam na wątek bezdomnego psiaka:

http://www.dogomania.pl/threads/2091...0#post17034480

i na bazarek dla niego (kocie ciocie znajdą tam też coś "kotkowego :kotek: )

http://www.dogomania.pl/threads/2091...iaka-20VI-g.20

Pozdrawiam :1luvu:

dreag

 
Posty: 28
Od: Wto sty 13, 2009 21:04

Post » Nie cze 12, 2011 17:34 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Osiem szczeniaków potrzebuje pilnie DT (do wtorku). W przeciwnym razie grozi im schron. Poniżej link:

http://www.dogomania.pl/threads/207963-Pilnie-potrzebne-dt-ds-dla-8-szczeniak%C3%B3w!do-wtorku-inaczej-czeka-je-schronisko-%28/page5
ObrazekObrazek

Sonia93

 
Posty: 533
Od: Sob lis 20, 2010 23:19

Post » Czw cze 16, 2011 10:26 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-ps ... Z290758024 zapraszałam na dogo, ale bez odzewu 723054958
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro lip 13, 2011 14:18 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

witam chcialam sie zapytac czy chcialby ktos zaopiekowac sie owczarkiem niemieckim dlugowlosym ma okolo5lat jest chadzacym niedzwiadkiem pare dni temu go znalazlam ale niemoge go zatrzymac poniewaz moj owczarek ktory jest w tym samym wieku nietoleruje go chodzimy z nimi na spacery ale sa obydwoje w kagancach bo co chwile dochodzi do spiec znaleziony owczarek zostal pokrzywdzony przez poprzednich ludzi niedbalstwem ktory spowodowal starcie wszystkich zebow az do dziasla :( ale to nieprzeszkadza mu w jedzeniu np.kosci :)jest mily wesoly lubi ludzi dzieci niejest agresywny do ludzi a to najwazniejsze :)mieszkam w chrzanowie woj, malopolska oto link do fotki i ogloszenia http://zoltyjez.com.pl/ogloszenie/42569 ... tresc.html

malgosia33

 
Posty: 2
Od: Śro lip 13, 2011 14:08

Post » Sob lip 23, 2011 13:19 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

"owczarka Border Coli"-poszukuje mojej koleżance.Oczywiście porzuconego, nie do kupienia z pseudo...
Dom dobry,jednorodzinny...maja juz suke owcz.niemieckiego...konie.Zadbane zwierzęta i miłość dostanie adoptuś.
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro sie 03, 2011 14:12 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Może zacznę od tego http://www.dogomania.pl/threads/211588- ... -psa-Husky
http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?t=3130
Jutro będzie trzy tygodnie jak jest u mnie.......pytałam ,dzwoniłam,nie da sie pogodzić kotów i Huskiego w jednym domu jeśli pies nie był chowany od małego z kotami i ja ta widzę (goni je) :cry:
Husky jest w kojcu ,ale bardzo często trzeba z nim wychodzić na spacery( wypuszczam go na dobrze ogrodzony ogród) a koty są pozamykana w domu.........on nie zrobi siuuuu ,ani kupy w kojcu ....po prostu nie nabrudzi........najbardziej podoba mu sie w domu na kanapie lub u córki w łóżku :| dom i jeszcze raz dom w którym są koty i jest to nie do pogodzenia.
Teraz kiedy jest jeszcze córka to jest ok ........chodzi z nim często i z nim szleje ,ale młoda 13-08 wyjeżdża do 02-09 ,a jak wróci to już do siebie do Poznania i jak zwykle będzie nas odwiedzać w weekendy.
nie poradzę sobie z takim obciążeniem tym bardziej ,że często nas nie ma ,a on musi wychodzić z kojca (widać że jest wychowany w domu)
Jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi i uwielbia dzieci.
Z ciężkim sercem to pisze,ale wiem że nie może u nas zostać :cry: nie bedę w stanie poświecić mu tyle czasu na ile on tego potrzebuje .
Co mam robić ???? nie mam pomysłu . :oops: . A po za tym boję sie ,ze popełnię jakiś błąd-niedopatrzenie i piesek trafi do nie odpowiednich ,nieodpowiedzialnych ludzi.......jak wybrać TEN właściwy. :roll:
Majeczka Moja Kochana Gwiazdka* 05.05.2010[*]Spij Słoneczko.

MYSZKA 16-01-2013[*] ŻEGNAJ KOTECZKO

serum

 
Posty: 881
Od: Nie lut 28, 2010 11:03
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Śro sie 10, 2011 18:12 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

serum, powodzenia w szukaniu nowego, równie dobrego domu! :)

czerwcowa

 
Posty: 6
Od: Pt lut 04, 2011 1:57

Post » Pon sie 29, 2011 20:00 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

widziałam że psiak zostaje w swoim domu - suuuuper :D

swoją drogą mój adoptowany malamut wychowany był od szczeniaka w kojcu za stodołą. jak go wzięłam to był totalny dzikun. no i nie będę opowiadać ze akceptował koty bo uważał je za zwierzynę łowną ;/ na widok mruczącego dostawał świra no i niestety nieuważny kot sąsiada stracił życie na naszym ogrodzie :( ja raz swojej Kocicy nie upilnowałam i tylko dzięki natychmiastowej interwencji mojej mamy skończyło się tylko na kilku szwach.

rok zajęło mi odczulanie i teraz koty rządzą w domu tak że od miski są go w stanie odgonić a on jest absolutnie zakochany :roll: no i koty tak się wykształciły że teraz każdy tymczas jakiego mam jest przez nie tresowany i wychodzi do nowego domu jako pies akceptujący kociaste :)

nie mówię że to zawsze się da ale jakbyś miała jakieś pytania to mogę spróbować coś doradzić :D

Dieselka

 
Posty: 404
Od: Sob sty 30, 2010 12:56

Post » Wto sie 30, 2011 20:38 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Witam
Kiedys z Kociej Chatki(od p.Jadzi)adoptowalam kotke o imieniu Kruszynka
Postanowiłam skorzystac z tego forum w nadzieji,ze ktos zechce adoptowac lub "puscic w obieg"informacje o piesku do adopcji.
Piesek ma juz okolo 3 miesiecy,płeć-samiec,czarny-podpalany.Mama byla jamniczka,tata kundel(rowniez czarny)Piesek nie urosnie duzy,jest bardzo sympatycznym,zawadiackim i komunikatywnym zwierzakiem.Bardzo odwazny i chetny do zabawy.Na pewno sprawi nowemu Panu/i wiele radosci.Cale dnie spedza na dworze z mama na ogrodzonym placu.Bardzo prosze zainteresowanych o pisanie na maila equine.art@wp.pl Piesek do odebrania na poczatku wrzesnia,w Sosnowcu(okolice pogotowia na ul.Czarnej)Istnieje mozliwosc wczesniejszego obejrzenia zwierzaka.


Nie wiem za bardzo jak dodac zdjecia,wiec zalaczam linka do aukcji,gdzie został jeszcze dodatkowo ogloszony


http://allegro.pl/piesek-pies-jamnik-ku ... 39067.html

BoniBoni

 
Posty: 1
Od: Wto sie 30, 2011 20:07

Post » Nie wrz 04, 2011 19:28 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Poszukuję dla mojej rodziny psa do adopcji.
Chciałabym, bo to moje najskrytsze marzenie, aby był to Seter Irlandzki, wiem, że są to psy komunikatywne a przede wszystkim nadające się dla rodzin.
Posiadam koty-również przyzwyczajone do psów), więc pies musiałby je pokochac tak samo jak nas.

kiora-kociara

 
Posty: 909
Od: Nie paź 09, 2005 12:23
Lokalizacja: Mysłowice

Post » Pon wrz 05, 2011 9:17 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Witam.Tak Husky zostaje u mnie na zawsze ,a przede wszystkim mam taką nadzieję,ze na zawsze i nie uda mu się od nas zwiać :wink:
Nie powiem,że jest lekko w integrowaniu koty-pies ,bo nie jest ..........jak kot jest blisko to piesek jest grzeczny pod warunkiem ,ze kotek też grzecznie stoi i nie ucieka,bo jak kotek biegnie to pies za nim :x pierwszy sukces to to ,ze wczoraj Charlie (to pies) leżał na schodach przed domem z jednej strony ,a kocur (Kiniu) najbardziej bojowy kot leżał sobie z drugiej strony i jeden drugiego miał w głębokim poważaniu :mrgreen: .
Dzisiaj jadę z pieskiem na pierwsza lekcję tresury .......chcę tylko zobaczyć czy coś sie da osiągnąć w brakach jego wychowaniu......ze stołu ściąga wszystko co jest w jego zasięgu...wręcz dwoma łapani oparty jest o stół czy szafkę i sobie zabierze to co chce .........jak się coś trzyma w ręku to skacze nachalnie ......podgryza mnie dość uszczypliwie ,skacze ma mnie ,a w pierw potrafi wykąpać sie w oczku wodnym :roll: Z dnia na dzień zmienia mi aranżacje ogrodu .....mam mega dziury w trawnikach ,ale chyba to jest nie do uniknięcia.
Piesek ma swój kojec ....nie jest całkiem w domu (chociaż przebywa w nim bardzo często i długo......próbuję zapewnić mu maksymalną ilość ruchu ......jak już sie tak bardzo wybiega to sam już chce iść do kojca sie położyć i odpocząć.
Tak ogólnie to super rasa i super pies.Jestem kociara z krwi i kości ,ale pies skradł odrobinkę mojego serducha dla siebie. :1luvu:
Majeczka Moja Kochana Gwiazdka* 05.05.2010[*]Spij Słoneczko.

MYSZKA 16-01-2013[*] ŻEGNAJ KOTECZKO

serum

 
Posty: 881
Od: Nie lut 28, 2010 11:03
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Pon wrz 05, 2011 9:22 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

Dieselka pisze:
nie mówię że to zawsze się da ale jakbyś miała jakieś pytania to mogę spróbować coś doradzić :D


Dziękuję za propozycję (o ile była do mnie :wink: ) gdyby coś nie omieszkam zapytać. Pozdrawiam.
Majeczka Moja Kochana Gwiazdka* 05.05.2010[*]Spij Słoneczko.

MYSZKA 16-01-2013[*] ŻEGNAJ KOTECZKO

serum

 
Posty: 881
Od: Nie lut 28, 2010 11:03
Lokalizacja: Inowrocław

Post » Czw wrz 22, 2011 20:49 Re: Ogłoszenia "Zaadoptuję psa"

asika5

 
Posty: 1087
Od: Pon gru 15, 2008 21:52

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości