SZCZENIAKI W TESCO NA WIELICKIEJ _ KRAKÓW

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 19, 2008 16:59 SZCZENIAKI W TESCO NA WIELICKIEJ _ KRAKÓW

Dzis dziewczyna stala w dzwiach tesco na wielickiej z kartonowym pudłem. Na pudle napis " oddam pieski" a w pudle 2 czarno biale puchate kulki. :( W przeciągu. Od drzwi wieje zimnem i wilgocią bo padalo, a od nadmuchów gorącym powietrzem. Psiny bez wody bez jedzenia, gdzie wyobraźnia :evil:

świetlik

 
Posty: 370
Od: Śro sty 02, 2008 23:20
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sty 19, 2008 22:02 Re: SZCZENIAKI W TESCO NA WIELICKIEJ _ KRAKÓW

świetlik pisze:Dzis dziewczyna stala w dzwiach tesco na wielickiej z kartonowym pudłem. Na pudle napis " oddam pieski" a w pudle 2 czarno biale puchate kulki. :( W przeciągu. Od drzwi wieje zimnem i wilgocią bo padalo, a od nadmuchów gorącym powietrzem. Psiny bez wody bez jedzenia, gdzie wyobraźnia :evil:


w takich sytuacjach, choć wiem że to brutalne, warto sprawę zgłosić ochronie- rozmnażaczka będzie miała o jedno miejsce mniej do szukania domów swoim ofiarom. Swoją drogą warto z tą dziewczyną porozmawiać, może potrzebuje pomocy w kastracji... ja raz tak załatwiłam zabieg suce faceta, który chciał sprzedać szczeniaka w warszawskim przejściu podziemnym :idea:
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Sob sty 19, 2008 23:53

Cholercia tyle że my wlaśnie sie pakowaliśmy do auta jak ona sie ustawiala z nimi :/

świetlik

 
Posty: 370
Od: Śro sty 02, 2008 23:20
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sty 20, 2008 9:28

Tego akurat nie widziałam ale kiedyś dobre dwie godziny wył młody Bigl- nie wiem jak to się pisze- nie wiem czy zostawili go własciciele na czas zakupów czy przywiązali i odjechali.

elzak3

 
Posty: 2531
Od: Pon lis 19, 2007 11:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sty 20, 2008 22:56

elzak3 pisze: Bigl


Beagle :) ale napisałaś zrozumiale ;)

ja jeśli mam taką możliwość, po prostu wracam w tamto miejsce po 1-2 godzinach, aby sprawdzić, czy pies nadal tam jest.

świetlik pisze:Cholercia tyle że my wlaśnie sie pakowaliśmy do auta jak ona sie ustawiala z nimi :/


nie rób sobie wyrzutów, podejrzewam, że jak nie znalazła chętnych, będziesz miała jescze okazję zareagować.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon sty 28, 2008 22:01

Wiecie co - a może ta dziewczyna z pudłem to po prostu nieświadoma jest?
może nie jest rozmnażaczką tylko jej rodzice są święcie przekonani, że suka musi mieć młode?
może jej kazali sprzedać szczeniaki bo jaki nie to.....?
może nie dociera do niej co czyni?
może nie jest okrutna tylko niedoinformowana, naiwna albo głupia z niewiedzy?

Może trzeba podejść i porozmawiać zamiast krzyczeć i straszyć ochroną?
może wystarczy pogadać i dać namiary na forum?
pozdrawiam 8)
Mam alergie na "kocie anioły" !
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

agiis-s

 
Posty: 7385
Od: Pon sty 29, 2007 14:18
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lut 01, 2008 1:07

ja bym najpierw porozmawiała, a jak nie pomoże- zgłosiła ochroniarzom.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości