Małe psiaki pilnie szukają domu

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw gru 20, 2007 20:26 Małe psiaki pilnie szukają domu

Pilnie i rozpaczliwie szukam domu dla małych piesków. Pieski mają równe trzy miesiące i jest ich równo trzy ;) Będą nieduże (matka to mieszaniec jamnika, mała i śliczna), ojciec nieznany. Pieski urodziły się oczywiście przypadkiem, bo państwo nie przewidzieli takiego rezultatu wyjazdu na wieś suczki w trakcie cieczki :evil:
Niestety pieski mają niewiele czasu, bo państwo mówią, że oddadzą je do schroniska (raczej utopią :( - pieski tymczasowo przebywają w domu na wsi, szczerze wątpię czy gospodarzowi będzie się chciało je wieźć do schroniska w Krakowie :( )
No, bo przecież takie małe pieski to kłopot. Już zniszczyły państwu biurko i poprzegryzały kable :(
Wiem, że sytuacja jest ciężka, ale gdybyście słyszały o kimś chętnym na maleńkiego psiaka, bardzo proszę dajcie znać.
A to maleństwa:

Dwa brązowe - dziewczynka i chłopczyk Obrazek

Czarny chłopczyk Obrazek

I mama psiaków Obrazek

I jeszcze prośba do osób zarejestrowanych na dogo o założenie wątku dla maluchów. Czy ktoś mógłby..? Będę bardzo wdzięczna.
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Czw gru 20, 2007 21:57

ja mogę na innym dużym forum o psach założyć, warunek mamy taki, że suczka więcej rodziła nie będzie- np. państwo zobowiążą się ją wykastrować czy w ostateczności lepiej pilnować. Prosiłabym także na PW jakieś namiary, najchętniej do Ciebie jako osoby, która wie, co to znaczy dobre ręce dla zwierzaka :) , a nie do kogoś, kto odda byle komu i jak najszybciej :(
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pt gru 21, 2007 8:42

Suczka miała być wysterylizowana już pół roku temu, ale jakoś się nie udało :evil: Teraz zapowiedziałam, że pomogę znaleźć domy tylko pod tym warunkiem. Mam nadzieję, że kłopoty, które na siebie teraz ściągnęli podziałają bardziej dopingująco niż moje gadanie.
XAgaX - dziękuję, piszę pw.
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Nie gru 23, 2007 1:23

założyłam temat, trzymam kciuki :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pt gru 28, 2007 11:49

Hop! Podrzucę psiaki po świętach.
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Sob gru 29, 2007 23:00

założyłam im temat, ale zainteresowanie niestety nikłe... :(
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie gru 30, 2007 11:50

Może coś się jeszcze ruszy :(
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Pon gru 31, 2007 9:28

ja moge tylko podrzucic psiaki....
ObrazekObrazek Obrazek

Adrianapl

 
Posty: 10742
Od: Śro kwi 18, 2007 7:41
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sty 03, 2008 9:12

:(
ObrazekObrazek

bechet

 
Posty: 8667
Od: Śro sie 24, 2005 9:54
Lokalizacja: kraków

Post » Czw sty 03, 2008 9:52

Bechet, wrzuć psiaki na Allegro, 4Łapy, GW, AleGratkę, Goldenline.
U mnie to działało, był szybki odzew.
Kłólewna Inka i Księciunio Salutek

Kid

 
Posty: 3131
Od: Sob lis 01, 2003 0:29
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości