Para fretek do adopcji - Libiąż

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lis 19, 2007 8:25 Para fretek do adopcji - Libiąż

Dwa freciaki, samczyk i samiczka, rodzeństwo urodzone 1.07.2007r ponownie szuka domki.

Są to maluchy z mojej hodowli, po Myszce (ciemny tchórzyk) i Mezo (tchórz arlekin/ciemny silver), obaj to tchórzyki, samczyk jaśniejszy.

Niestety zmiana sytuacji życiowej opiekunów, zmusiła ich do podjęcia takiej decyzji, maluchy są u mnie i to ja przeprowadzę adopcję.

Zważywszy na to, że są to moje wnuki, gwarantuję zdrowie, szczurki są też po komplecie szczepień na nosówkę oraz posiadają chipy.

Saga, mała trzpiotka, wszędzie jej pełno, bardzo energiczna i chętne do zabaw, zrobienie jej dobrego zdjęcia graniczy z cudem - zdecydowanie zbyt szybka. Waży ok. 980g

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Rico, wszystko można o nim powiedzieć, ale nie to, że jest mały, 2kg miziastego misia, spokojny, ale w zabawie dostaje niezłego kręćka, ma swoją ukochaną zabawkę, której nie odda po dobroci.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Dzieciaki do oddania za darmo, warunki jakie stawiam to kontakt oraz podstawowa wiedza fretkowa, zresztą sporo mogę przekazać, nauczyć, pomóc na początku.
Najważniejsze, dzieciaki do wzięcia TYLKO razem, są ze sobą bardzo zżyci
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 19, 2007 8:50

Śliczne freciorki :love:
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Śro lis 21, 2007 9:38

Hop.
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 21, 2007 9:49

Z ciekawości czystej pytam.
A jak się u fretek zapobiega niechcianemu rozrodowi? Też kastracja jak u kotów?
Obrazek

Ayane

 
Posty: 1381
Od: Pon lis 27, 2006 20:14
Lokalizacja: Chorzów

Post » Śro lis 21, 2007 15:36

Ayane pisze:Z ciekawości czystej pytam.
A jak się u fretek zapobiega niechcianemu rozrodowi? Też kastracja jak u kotów?


Tak samo- i kastracja i sterylizacja :)
Obrazek

kordonia

 
Posty: 8759
Od: Czw sty 30, 2003 13:59
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro lis 21, 2007 23:27

U fretek nie ma nie chcianego rozrodu (bo nie żyją w stanie dzikim), jest co najwyżej nie przemyślany.

Ale większy nacisk kładziemy na kastrację, tu przede wszystkim chodzi o aspekty zdrowotne, ropomacicze, ruja permanentna i wszystko co jej dotyczy...
Ja na osiem Ogoniastych mam pięć po kastracji, psa i kota również, z tego powodu już nie raz byłam określana jako dręczyciel i tego typu epitety :wink:
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości