Trasy w Tatrach z psem

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 25, 2022 12:09 Trasy w Tatrach z psem

We wrześniu korzystając z kilku wolnych dni, będę chciała zawitać w Zakopanem bądź okolicy. Pierwszy raz będę z psem Nie mam go z kim zostawić, a nie chciałabym tracić górskiego wypadu. Czy coś oprócz Drogi pod Reglami lub Doliny Chochołowskiej wchodzi w grę lub możecie polecić? Już nawet nie typowe szlaki czy szczyty, ale może jakieś kameralne trasy?
Ewentualnie myślę o Beskidach, ale.... Ostatni raz w Tatrach byłam w styczniu i mam niedobór, nawet popatrzenie na te widoki da mi moc

banka

 
Posty: 45
Od: Czw lip 24, 2014 10:20

Post » Wto wrz 06, 2022 9:17 Re: Trasy w Tatrach z psem

W Polsce w obrebie parku nic wiecej.W miescie jedynie Antałówka,Gubałówka... albo Slowacja czy inne polskie gory.

Ewentuanlie zostawić psa w hotelu dla psów albo u sprawdzonej osoby prywatnej.

Polecam też zaopatrzyć się na pewno w wygodne obuwie bo we wrześniu pogoda bywa zdradliwa: https://trekking.com.pl/pol_m_Damskie_O ... -1289.html W tym miejscu powinni doradzić odpowiednie buty trekkingowe zimowe.

nadina

 
Posty: 34
Od: Pon lut 04, 2013 16:39

Post » Śro cze 28, 2023 20:37 Re: Trasy w Tatrach z psem

Polskie góry to jedna wielka lipa jak chodzi o wyjazd z psem. Generalnie my lubimy wszelkie zakazy ale jak chodzi o parki krajobrazowe to jest tragedia.

Przejedziesz kilka kilometrów na słowacka stronę i już jest inny świat.

Brzesiu

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Śro cze 28, 2023 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw cze 29, 2023 6:32 Re: Trasy w Tatrach z psem

Brzesiu pisze:Polskie góry to jedna wielka lipa jak chodzi o wyjazd z psem. Generalnie my lubimy wszelkie zakazy ale jak chodzi o parki krajobrazowe to jest tragedia.

Przejedziesz kilka kilometrów na słowacka stronę i już jest inny świat.


W Sudetach jest mnóstwo tras na chodzenie z psem/

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości