Królik Teddy do adopcji.

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 03, 2021 13:47 Królik Teddy do adopcji.

Jak w tytule.
Królik piękny ,reaguje na imię Amorek ,najbardziej jednak reaguje na szelest torebeczki ze smaczkami i hasło Amorku amciu.
Jak piękny tak i ....terytorialny.
Goni i skubie boleśnie zarówno psy jak i koty.
O ile sierściuchy sobie radzą to te bezwłose typu Kleszcz bywa że ma ciapniętą skórę do krwi.
Człowiek może zrobić z nim wszystko ,czyli podstawa obcinanie pazurków ,czesanie ,obcinanie włosków itp itd.
Nie jest to futrzak nakolankowy i to trzeba wiedzieć :idea: :idea: :idea:
Co lubi ? uwielbia obgryzać wszystko co się da ,kable to jego największy przysmak :twisted:
Wejdzie wszędzie ,bywa że siedzi wysoko na drapaku :strach:
Załatwia się do kuwety ,ale oczywiście gubi bobki .
Jest wolnym kickiem ,czyli ma klatkę ,do tego zagrodę która jest otwarta .
Chciała bym dla niego domu mądrego i świadomego co to królik .
I żeby nie siedział w klatce ,rozumiem że czasami musi ,ale nie 24h.

króliś jest wykastrowany .

Trafił do mnie przypadek ,czyli byłam o nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu :twisted: czyli w lecznicy do której przyszli ludzie oddać królika na 3 max 4 m. zapłacą bo musze wyjechać zagranicę a nikt nie chce się małym zająć.
Padło wtedy my nie ale o Pani Dorotka na pewno nie odmówi.
Tak,,byłam na tyle głupia że nie odmówiłam ,myślę sobie sto złotych miesięcznie to dodatkowa kasa :oops: :oops: a króliki lubię.
Wykastrowałam za własne bo szczał okropnie i próbował zapylać wszystko co nie zdąży uciec :twisted: wtedy jeszcze kochał towarzystwo ,ale po kastracji coś mu się odmieniło .
Do brzegu ,tak właśnie minęły chyba 4 lata jak królik jest u mnie ,bo oczywiście nigdy nikt się po niego nie zgłosił . :twisted: :evil:
Ja tego drania pokochałam :oops: mimo nasilającej się alergii i na niego i na siano ,ale dziś powiedziałam dość ,znów użarł biednego kilogramowego Kleszcza :cry: :cry: :cry:
Jeżeli znacie kogoś kto da draniowi dożywocie napiszcie proszę do mnie .

Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 04, 2021 7:12 Re: Królik Teddy do adopcji.

Ależ on niesamowity! I piękny :D
Ale gryzienie kotów i kabli przede wszystkim , to może byc problem...Ilość kabli, która się u mnie po podłodze wala to katastrofa :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22907
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 04, 2021 7:28 Re: Królik Teddy do adopcji.

U mnie też tak było ,to ten łobuz nauczył mnie co robić z kablami ,jak je chronić :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 04, 2021 20:34 Re: Królik Teddy do adopcji.

O boziu jaki cudny! Ale dom ze schodami to chyba kiepski pomysł, nie? :oops:
U mnie same otwarte przestrzenie, schody ażurowe, zamykaną to mam łazienkę i jedną sypialnię...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 9:20 Re: Królik Teddy do adopcji.

Szalony Kot pisze:O boziu jaki cudny! Ale dom ze schodami to chyba kiepski pomysł, nie? :oops:
U mnie same otwarte przestrzenie, schody ażurowe, zamykaną to mam łazienkę i jedną sypialnię...

Nie mam pojęcia ,skoczny jest bardzo .Wszędzie go pełno ,łóżko ,drapak ,fotele ,nie wiem jak było by że schodami.Na pewno na początek powinien mieć ograniczenia ,musiał by się nauczyć żyć na nowym miejscu .Fakt ,jest cudny .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 20:19 Re: Królik Teddy do adopcji.

Więcej fotek by sie przydało 8)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw maja 06, 2021 15:54 Re: Królik Teddy do adopcji.

Muszę się z lekka ogarnąć ,ale można zobaczyć na żywo. :)
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości