Przęgnięcie przez konie-dramat

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 27, 2020 14:36 Przęgnięcie przez konie-dramat

Witam. Od wielu lat konie zmusza się do ciągnięcia różnych beczek i czego tam sobie ludzie nie wymyśla. Widząc te konie które ciągną te bryczki na których siedzą ludzie najpewniej leniwi którym nie chce się ruszyć tyłka doszłam do wniosku że chyba mozna tym koniem pomoc?! Czy mozna napisać jakąś petycję lub coś takiego? Bo tych koni mi naprawdę żal... Proszę podpoweidzcie co można zrobić...

Olciaak

 
Posty: 4
Od: Pon lut 17, 2020 18:03

Post » Pt sie 07, 2020 16:53 Re: Przęgnięcie przez konie-dramat

Nie podbijasz wątku i spadł w odmęty. Przypadkiem na niego trafiłam.

Jest strona do zakładania petycji w necie. Poszukaj, zrób ją i roześlij. Na miauku i ale przede wszystkim na fb różnych grupach.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw wrz 10, 2020 16:58 Re: Przęgnięcie przez konie-dramat

jest do tego odpowiednia strona nazywa się petycjeonline - tam zobacz i załóż taką petycje pozdrawiam

___________________________________________
joalis borelioza

renatarey

 
Posty: 22
Od: Czw sty 16, 2020 19:55

Post » Śro paź 21, 2020 14:06 Re: Przęgnięcie przez konie-dramat

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... owy-wyrok/

Nareszcie coś się zaczyna zmieniać !
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2306
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 22, 2021 12:36 Re: Przęgnięcie przez konie-dramat

Nie przesadzajmy. Koń jest silnym zwierzęciem i potrzebuje wysiłku dla spożytkowania energii. Przejażdżki bryczką, wierzchem czy nawet jakieś prace pociągowe to dla dobrze utrzymanego konia fraszka. Oczywiście wszystko w miarę, nie jak w wasiągach do Morskiego Oka. Całe swoje życie spędziłem w stadninach albo obok, i wiem, jak znudzone są konie w czasie treningu na lonży. I wiem, jak chętnie opuszczają paddock w zaprzęgu czy pod siodłem.

Lucyjan

 
Posty: 12
Od: Nie sty 17, 2021 15:59




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości