Noel [*] i Sonia, pies nie kot, ale też kochany, czyli o nas

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 12, 2022 18:18 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

rafalek89 pisze:Piękny piesek, uwielbiam owczarki niemieckie, jak dla mnie najpiękniejsza rasa a do tego mega inteligentna i opiekuńcza :)
Pozdrawiam gorąco! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Witaj!
Sonii do owczarka niemieckiego daleko, ale kto wie, może się jakiś gen gdzieś kiedyś w rodzinie zaplątał :ryk: :piwa:
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 12, 2022 18:21 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Kotina pisze:
rafalek89 pisze:Piękny piesek, uwielbiam owczarki niemieckie, jak dla mnie najpiękniejsza rasa a do tego mega inteligentna i opiekuńcza :)
Pozdrawiam gorąco! :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Ta sunia Sonia nie jest owczarkiem niemieckim. To piękny wielorasowiec :ok: :201461

Rozumiem miłość do owczarków niemieckich. Zgadzam się z Twoją "rafalek89" opinią :ok:
Mielismy dwa ON - psa - Roki i sunię - Santa. Były z nami od szczeniaka, przezyły w bardzo dobrej formie po 13 lat.
Na koniec wzięłismy ze schroniska sunie w typie ON
Ta to nam zaimponowała. Znalazła się u nas w mieszkaniu (wczesniej na pewno była w domku), w którym królowało 6 kotów oraz zadziorny york - Fitus.
Nikt jej wczesniej nie ułozył i rzucała się na spacerach na inne psy. W ogóle nie reagowała na małe dzieci ...
Wszystkiego się nauczyła w ciagu paru miesięcy, pokochała nie tylko yorka ale i miała swoje sympatie wsród kotów.
Odeszła po kilku latach. Nikt jej nie wysterelizował, a wykonany przez wetów zabieg, gdy była u nas okazał sie spóźniony ....
Przed wzięciem kolejnego ON wstrzymuje nas nasz wiek .... :?

Brooklynboogie, sorry za ten wpis .... nie u siebie :oops: :201494

Zawsze miło mi Cię widzieć u nas i czytać, ON to rzeczywiście bardzo ciekawa rasa, ale chyba niełatwa no i skłonna do swoich problemów zdrowotnych :lol:
Kotina - pozdrawiamy najcieplej! :1luvu:
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 13, 2022 8:44 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

brooklynboogie pisze:
Kotina pisze:
rafalek89 pisze:Piękny piesek, uwielbiam owczarki niemieckie, jak dla mnie najpiękniejsza rasa a do tego mega inteligentna i opiekuńcza :)
Pozdrawiam gorąco! :1luvu: :1luvu: :1luvu:



Ta sunia Sonia nie jest owczarkiem niemieckim. To piękny wielorasowiec :ok: :201461

Rozumiem miłość do owczarków niemieckich. Zgadzam się z Twoją "rafalek89" opinią :ok:
Mielismy dwa ON - psa - Roki i sunię - Santa. Były z nami od szczeniaka, przezyły w bardzo dobrej formie po 13 lat.
Na koniec wzięłismy ze schroniska sunie w typie ON
Ta to nam zaimponowała. Znalazła się u nas w mieszkaniu (wczesniej na pewno była w domku), w którym królowało 6 kotów oraz zadziorny york - Fitus.
Nikt jej wczesniej nie ułozył i rzucała się na spacerach na inne psy. W ogóle nie reagowała na małe dzieci ...
Wszystkiego się nauczyła w ciagu paru miesięcy, pokochała nie tylko yorka ale i miała swoje sympatie wsród kotów.
Odeszła po kilku latach. Nikt jej nie wysterelizował, a wykonany przez wetów zabieg, gdy była u nas okazał sie spóźniony ....
Przed wzięciem kolejnego ON wstrzymuje nas nasz wiek .... :?

Brooklynboogie, sorry za ten wpis .... nie u siebie :oops: :201494

Zawsze miło mi Cię widzieć u nas i czytać, ON to rzeczywiście bardzo ciekawa rasa, ale chyba niełatwa no i skłonna do swoich problemów zdrowotnych :lol:
Kotina - pozdrawiamy najcieplej! :1luvu:


Dzięki, Brooklynboogie :D
Prawie każda rasa ma jakieś problemy zdrowotne. Nam na szczęście udało sie uniknąć ich o naszych ON-ków.
Właściowa dieta od szczeniaka, bardzo dużo ruchu, kilkukilometrowe spacery oraz suplementy diety na stawy od 5 roku życia ... :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 13, 2022 18:01 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Atta pisze:
brooklynboogie pisze:Obrazek

Dzień Dobry Wszystkim - Sonia wita! :1luvu:

Obudzona na jedno oko :mrgreen:

Witajcie! NIech moc będzie z Wami <3 ( i z moim komputerem, bo coś mu nie tego :lol: )

Czesc dliczny pysiaczku :strach: :201461 Rzeklabym,ze zalotnie na nas spoglada :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 13, 2022 18:10 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Jesteśmy już po wizycie. Newralgiczne punkty skontrolowane, Bogu dzięki nic się złego nie odnawia. Gruczoły oczyszczone, manicure i pedicure zrobione, zaszczepiliśmy się też przeciwko wściekliźnie. Noel odsypia stres, a ja dziękuję za Wasze dobre myśli :1luvu:
Edyta też dzisiaj mówła, że odczuwa wsparcie forumowych kocich "wirtualnych Dobrych Dusz", bardzo dziękuje i wszystkich gorąco pozdrawia, z obietnicą wiary i zdetermnowanej walki :1luvu:

PS Pani dr. Sowik z Canfelisu jest niesamowicie czujną, wnikliwą i troskliwą osobą, polecam szczerze jej opiekę psiarzom i kociarzom :ok:
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2022 12:23 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

brooklynboogie pisze:Jesteśmy już po wizycie. Newralgiczne punkty skontrolowane, Bogu dzięki nic się złego nie odnawia. Gruczoły oczyszczone, manicure i pedicure zrobione, zaszczepiliśmy się też przeciwko wściekliźnie. Noel odsypia stres, a ja dziękuję za Wasze dobre myśli :1luvu:
Edyta też dzisiaj mówła, że odczuwa wsparcie forumowych kocich "wirtualnych Dobrych Dusz", bardzo dziękuje i wszystkich gorąco pozdrawia, z obietnicą wiary i zdetermnowanej walki :1luvu:

PS Pani dr. Sowik z Canfelisu jest niesamowicie czujną, wnikliwą i troskliwą osobą, polecam szczerze jej opiekę psiarzom i kociarzom :ok:



Znam Canfelis i część pracujących tam wetów. Dr Dominika uratowała mi kilka kotów
Niestety teraz to dla mnie za długa podróz.W dodatku na naszego starego opelka juz nie można liczyć .... 12 lat służył nam wzorowo, a ma już 15 "wiosen"
Ryzykowne są więc dalsze nim wyprawy :(

pzdr serdecznie i trzymam kciuki za zdrówko Twojej siostry i psinki :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2022 12:35 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25561
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2022 18:55 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Kotina pisze:
brooklynboogie pisze:Jesteśmy już po wizycie. Newralgiczne punkty skontrolowane, Bogu dzięki nic się złego nie odnawia. Gruczoły oczyszczone, manicure i pedicure zrobione, zaszczepiliśmy się też przeciwko wściekliźnie. Noel odsypia stres, a ja dziękuję za Wasze dobre myśli :1luvu:
Edyta też dzisiaj mówła, że odczuwa wsparcie forumowych kocich "wirtualnych Dobrych Dusz", bardzo dziękuje i wszystkich gorąco pozdrawia, z obietnicą wiary i zdetermnowanej walki :1luvu:

PS Pani dr. Sowik z Canfelisu jest niesamowicie czujną, wnikliwą i troskliwą osobą, polecam szczerze jej opiekę psiarzom i kociarzom :ok:



Znam Canfelis i część pracujących tam wetów. Dr Dominika uratowała mi kilka kotów
Niestety teraz to dla mnie za długa podróz.W dodatku na naszego starego opelka juz nie można liczyć .... 12 lat służył nam wzorowo, a ma już 15 "wiosen"
Ryzykowne są więc dalsze nim wyprawy :(

pzdr serdecznie i trzymam kciuki za zdrówko Twojej siostry i psinki :ok: :ok:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ja mam nby blisko, ale do przystanku jest daleko, nie da rady z moim kręgosłupem taszczyć tam Noela autobusem, samochodu nie mam, więc jestem zdana na taxi :lol:
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 15, 2022 18:55 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Gosiagosia pisze:Obrazek

:flowerkitty: :flowerkitty: :flowerkitty: :flowerkitty: :flowerkitty:
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 16, 2022 19:18 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

rafalek89 pisze:Piękny piesek, uwielbiam owczarki niemieckie, jak dla mnie najpiękniejsza rasa a do tego mega inteligentna i opiekuńcza :)
Pozdrawiam gorąco! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Taaak, ona taka mini-owczarka :ryk: Ale przyszło mi na myśl,że wspaniale prezentowałaby się w parze z owczarkiem, mimo iż sięgałaby takiemu psu zaledwie do brzucha to byłoby pięknie.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 16, 2022 19:20 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

brooklynboogie pisze:Jesteśmy już po wizycie. Newralgiczne punkty skontrolowane, Bogu dzięki nic się złego nie odnawia. Gruczoły oczyszczone, manicure i pedicure zrobione, zaszczepiliśmy się też przeciwko wściekliźnie. Noel odsypia stres, a ja dziękuję za Wasze dobre myśli :1luvu:
Edyta też dzisiaj mówła, że odczuwa wsparcie forumowych kocich "wirtualnych Dobrych Dusz", bardzo dziękuje i wszystkich gorąco pozdrawia, z obietnicą wiary i zdetermnowanej walki :1luvu:

PS Pani dr. Sowik z Canfelisu jest niesamowicie czujną, wnikliwą i troskliwą osobą, polecam szczerze jej opiekę psiarzom i kociarzom :ok:

O widzisz i to są najlepsze wieści :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 16, 2022 20:00 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Atta pisze:
brooklynboogie pisze:Jesteśmy już po wizycie. Newralgiczne punkty skontrolowane, Bogu dzięki nic się złego nie odnawia. Gruczoły oczyszczone, manicure i pedicure zrobione, zaszczepiliśmy się też przeciwko wściekliźnie. Noel odsypia stres, a ja dziękuję za Wasze dobre myśli :1luvu:
Edyta też dzisiaj mówła, że odczuwa wsparcie forumowych kocich "wirtualnych Dobrych Dusz", bardzo dziękuje i wszystkich gorąco pozdrawia, z obietnicą wiary i zdetermnowanej walki :1luvu:

PS Pani dr. Sowik z Canfelisu jest niesamowicie czujną, wnikliwą i troskliwą osobą, polecam szczerze jej opiekę psiarzom i kociarzom :ok:

O widzisz i to są najlepsze wieści :D


No staram się jak mogę szukać tych jasnych stron w zamęcie ciemności... :201461
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 18, 2022 7:05 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Wczoraj przeżyliśmy chwile grozy :strach: Na spacerze Noel zachowywała się normalnie, załatwiła się, podbiegła kawalek i nagle zwinęła się jakoś dziwnie i upadła na śneg,
Natychmiast do niej podbiegłam, zemdlała, przelewała mi się przez ręce, Na szczęcie spotałam super Sąsiadkę, która widząc co się dzieje zoaferowała natychmiastową podwózkę do Canfelisu. W samochodzie Noel trochę się krztusiła, ale najgorszy stan nieprzytomości przeszedł. U weta natychmiast dostała pomoc, leżała pod tlenem, dostala zastrzyk na bazie opiatów, po którym zachowywałą się jak po narkozie. Dostała fówniież zastrzyk z Furosemidu i lek na poprawę mikrokrążenia. Zbadano jesz szybko krew, wszystkie wyniki okazały się w normie. USG takie na szybko też nie wykazało nic niepokojącego, tylko dotykowo brzuch był dość bólowy. To była taka jakaś zapaść udarowa prawdopodobnie, zdeberwowałąn się bardzo, bo wydawało mi się że Noel mi narękach po prostu odchodzi...Dziś rano jest już lepiej, zjadła, wody nie chce na razie pić. Uroki podeszłago wieku, muszę ją obserwować, qw styczniu badanie serca i Usg całego psa. W czorajnmnie skasowali na 300 zł, ale nie ma rady, zrobię dla Noelika wszystko! Uff, to tyle o wczorajszych przejściach, dziśoszczędzamy się i obserwujemy.
Kciuki tradycyjnie potrzebne! :201494 :201494 :201494
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 18, 2022 10:58 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Mocno trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25561
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 18, 2022 20:38 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Gosiagosia pisze:Mocno trzymam kciuki. :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia, Twoje kciuki zawsze są skuteczne, pieknie dziękujemy! :1luvu: :ok:
Noel dziś caly dzień odsypia wczorajsze przeżycia, wydaje m się, że jest z nią lepiej, oby wszsytko doszło do normy...
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości